Skocz do zawartości
Dr.DR3

[Archiwum] Karta Graficzna/Sprzedam/Zamienię. Sprawdzony Towar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam na sprzedaż bądź wymianę kartę graficzną ze stajni Gigabyte ATI Radeon 6850 1gb OC. Jeśli ktoś szuka karty praktycznie do samego CS:Go to będzie MEGA zadowolony. Przy mojej konfiguracji sprzętowej licznik oscylował około 250-300 fps (i5 2500k 3,3 ghz, 2x4 gb dd3, do jej zasilania wystarczy zasilacz 450W, procek wtedy nie był poddawany OC). Karta jest w pełny sprawna i gotowa do działania. Zalega mi już od dawna, a myślę, że komuś mogła by jeszcze posłużyć na prawdę kupę czasu. Kartę oczywiście sprawdziłem 12.12.2018. Jeden mankament, ale to nic wielkiego, to sterowniki trzeba zaczerpnąć ze strony producentta.  https://www.emag.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-6850-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-pl-424376-gv-r685oc-1gd/pd/DQT20MBBM/  <---- SPECYFIKACJA. Cena jaka jest na OLX waha się od 200-150 zł. Myślę, że się dogadamy. Myślę, że cena jaka mnie zadowoli to będzie 120-100zł. Jeśli ktoś by chciał to mogę wystawić ją na allegro bądź olx, mam też opcję odsprzedaży w lokalnym sklepie komputerowym, ale wolę kogoś z Was uszczęśliwić niż im sprzedać!! Ale tak między Bogiem a prawdą najbardziej by mi zależało na zamianie za myszkę steelseries rival 100, ponieważ mój egzemplarz dostał "raka" lewego switcha, jak na 4-5 lat działania i tak spoko. (co prawda mam zapasową pożyczoną myszkę, ale co swoje to swoje, dziko się używa lewego przycisku xD, prawym przyciskiem, a i strzela bocznym też się dziko). Jeśli nie wy to może przyda się koleżance bądź koledze. Śmiało proszę udostępniać, gdzie wam się żyźnie podoba. Chyba tyle, Pozdrawiam Serdecznie Dr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hahXD to coś dla Ciebie.

       Kupiłem niedawno karte spóźnileś się z miesiąc ;D gtx550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nai. napisał:

@hahXD to coś dla Ciebie.

       Kupiłem niedawno karte spóźnileś się z miesiąc ;D gtx550

Radosław bije go na łeb ;D. O wiele lepszą szynę ma 256 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...