Skocz do zawartości
acti.

#3 Skarga na bienia

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Bienio

Data zdarzenia:  13.12.2018 16:23

Nick w grze: Acti.

Opis sytuacji: Generalnie to korzystałem z double jumpa, którego wyjaśniałem już w 1 odwołaniu za cheaty

https://home-edition.eu/topic/16758-3-csgo-mod-mirass/#comment-122716

dziś to samo i taki ban:

[BAN]-------------------------------------[NA]
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze
|||Twój Nick: Acti.
|||Twoje IP: 37.47.225.89
|||Steam: STEAM_0:0:435012962
|||Admin banujący: Bienio
|||Powód: auto BH
|||Data bana: 13.12.2018 - 16:23:39
|||Zbanowany na: 1 dzien
|||Pozostało czasu do końca: 1 dzien
|||Koniec bana: 14.12.2018 - 16:23:39
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to ewidentne autoBH i jakoś nie wierze w tą Twoją wypowiedz w poprzedniej skardze. Na początku hltv ewidentnie widać jak próbujesz to zrobić ale nie bardzo Ci wychodzi i po każdej takiej próbie zatrzymanie......  po czym kolejna próba  itd itd konfigurowanie wspomagaczy? ? lub  zmiana configu w grze? od 3:55  w górę już idzie Ci to idealnie  nawet na pochylniach co jest nie lada wyzwaniem.  Niech inni ocenią :

https://www41.zippyshare.com/v/CfVx2vyx/file.html

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na początku hltv ewidentnie widać jak próbujesz to zrobić "

Widzę, że nie odróżniasz ducka z przytupem od skoku. To sposób chodzenia (nie stawiasz tylu kroków a velocity jest takie same), a nie skakania. Na początku się zatrzymywałem, bo pisałem z glebbie a HLTV nie wyświetla chatu żyjących, to wyjaśnia zatrzymania. BH zaczyna się od 3:36 tak dla sprostowania, bo wybiła 3 runda i dostałem double jumpa. Tyle na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tak czy siak jest to auto BH . Jesli ktoś uważą inaczej to niech DA CI ub..

dałem Ci bana na 24 h tak wgl

 

@Honor@batonik@Nai.@Mirass

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gr8, czyli dostaje bana za to, że korzystam z vipa? To dodajcie wpis o tym do regulaminu, bo nic o duck-hoppinu nie widzę. Tak czy inaczej bana dostałem za ABH, a nie zwykłe BH.

Jak coś, to mogę nagrać swoje ręce i monitor, żeby to raz na zawsze wyjaśnić, bo nie chcę dostawać niewiadomo ile banów za coś takiego.

edit: @glebbie z 1 skokiem moje bh osiąga jakieś 280 vel (nie jestem w tym świetny) ALE drugi skok z vipa pozwala mi zachować prędkość i przekraczać barierę velocity dla zwykłego bh. Jak trzeba to tak jak wyżej napisałem mogę nagrać swojego POVa.

 

Edytowane przez acti.
odpowiadam na post niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to sa skripty jakies, lub bawienie sie z configem. Wczesniej nie malo czasu spedzilem na KZ/HnS serwerach wiec znam jak robia sie skoki od LJ do LDBJ/WCJ. 

Kiedy robisz prestrafe nie latwo go miec wiecej niz 320, i potem jak idziesz zwyklym bhopem to skoczysz kolo 290-300 speed'a, a na video ~500-600. Przykro ze nie ma 'speedometer' na serwie)

Nawet ze robisz 'strafes' w powietrzu musisz tracic speed po drugim skoku, a jezeli jest to cos jak "CJDBH"(nie wiem jak to nazwac) to jest unreal zeby tak bezblednie mogles robic strafe i zdajal i skakac i naciskac duck, i jeszcze patrzec na mape i zabijac graczy) 

Edit:

mam normalne demko z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nastepnym razem bedzie nagranie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wbilem z nim na KreedZ serwer, gdzie jest widac jakie klawisze on naciska, i tam nawet 3 razy nie mogl skoczyc Bhop z duck'iem, mam to nagrane. Z tego co widzialem na serwie #3 i na KZ serwie gdzie on to pokazywal - wielka roznica. Pokazywal zwykly bhop bez duck ktory wszyscy latwo i tak moga robic, a jak z 'duck' to zle mu szlo. Jak potrzebne moge wrzocic, jak dla mnie, on uzywal skripty

edit: @Bienio demko z KZ 

1 more edit: na kz chodzilo nie o to zeby pokazal speed, a o to ze umie robic ten duckbhop wgl. Jak mozecie zobaczyc zle mu sie udaje to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glebbie wrzuć

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to używa " wspomagacza ". Nie możliwe żeby na "ducku" tak świetnie mu to wychodziło. Pierwszy raz widzę jak koleś cała mapę popierdziala i strzela głowy w locie. Wcześniej dostał za to bana i przeszło jak dla mnie tym razem nie przejdzie. 

Jestem za banem Perm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiecie co?

jak TAK BARDZO uważacie, że to jest jakiś hax to zabierzcie mi zwyczajnie vipa i po problemie.

nie ma 2 SKOKÓW (nie 1 jak chciałeś wielce sobie coś udowodnić z tym kz'tem, który lockuje fps'y na 100, zamiast 333 @glebbie), nie ma takiego bh. Tłumaczyć mogę ile wlezie ale widzę, że i tak tego nie łapiecie.

W następnym tygodniu wrzucę footage z jakiegokolwiek serwera bez autobh ale z 2 skokami (jakiś cod mod pewnie) TYLKO po to, żebyście zrozumieli że DA SIĘ to zrobić.

jeez. Skoro nie chcecie tak bardzo, żebym korzystał z vipa to go nie chce. elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest skrypt na bh.Za to powinien odrazu dostać perma.Nie wiem niech góra zdecyduje.......... @batonik @Honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możę Pozwolicie na jakieś udowodnienie tego iż to nie jest owy skrpyt na bh a nie będziecie banować chlopaka za to iż wykorzystuje w dobry sposób double jumpa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech nagra footage i zobaczy sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu udowadniać. Jak dla mnie nie jest normalne latanie przez cała mapę skacząc jak chory i strzelając jednocześnie banie. 

@OWSIANY pszenny @Nai. Może wy się wypowiecie w temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BH / auto duck / jeden ciul to samo. Obejrzałem hltv  i masz autoduck. Samym vipem nie wyprzedzisz tak graczy. Ban zostaje, lepiej to wykasuj następnym razem Dłuższy ban lub perm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiedam sie @Mirass bo nigdy tego nie uzywałem a sam bh nie umiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie została zamknięta. Więc nie będę robił innego tematu. @acti. dostajesz ode mnie bana za dalsze używanie skryptu AUTO DUCK.

Demko: https://www91.zippyshare.com/v/WZP7b0a3/file.html.

Według mnie to jest ostatnie ostrzeżenie przed banem na zawsze gdyż podczas gry dostaje 12323323244 zgłoszeń na twój nick. Cały czas to używasz, a SVIP Ci w typ pomaga. 

Usuń to bo skończysz jak kolega z #4 Murphy 😉

 

Opera Zdjęcie_2019-01-09_043206_bany.home-edition.eu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaahahah ja p******* jacy tu sa znawcy co nie odróżniają auto ducka od sgs demko czyste sam czasami korzystam z sgs i nikt mnie za to nie banuje aż mi was szkoda jest trochę znam wiele osob które tak skacza szybko i to jest normalne ale widać tu kompletne drewna w ubt to bym się nie dziwił ale sam właściciel forum powinien o ttym wiedzieć 

ha ha beka z was nauczcie się grac bo ja nie wiem co wy sobą reprezentujecie :))

By Maleństwo,

+1 za bluzgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Ban
      Skarga na:Mirass Data zdarzenia:Nie wiem.
      Nick w grze:Mental
      Opis sytuacji:Wstaje rano po czym widze że nie moge wejsc na forum i na serwie to samo czyli dostałem perm bana na steam.W grze powód to "Macius" a na forum "Maciuś znowu nas oszukujesz" czy coś takiego.O co chodzi ?
    • Przez MejsonD
      Nick: MejsonD
      Data zdarzenia: gdzieś 9 godzina 24.02.2019
      Skarga na: Admina
      Opis sytuacji: Pisząc z innym graczem na czacie w grze użyłem zdania "twoja strata" po czym dostałem bana za obrażanie rodziców od admina
    • Przez ruzovvy
      Konsola:
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: exvvi 
      |||Twoje IP:  
      |||Steam: VALVE_0:0:394535024 
      |||Admin banujący: Tayquil 
      |||Powód: aktywny ban (ruzovvy SIDy si? zgadzaj?) 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]--------------------------------
      Opis:
      Wracając po przerwie na serwer pod innym nickiem po chwili gry i ponownej próbie wejścia na serwer wyskoczył ban. Kończąc grę przed przerwą jedyny ban jaki pamiętam to za ^przekleńśtwa^ a tutaj wychodzą teraz takie rzeczy:
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115652
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=118314
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115664
    • Przez ShiFi
      Skarga na: osoba które to coś stworzyła Data zdarzenia: 13.02.2019
      Nick w grze: ShiFi1337
      Opis sytuacji: Gramy nuke'a pierwsza runda, próbuje robić bhopa a tu nagle na czacie wielki spam, że niby używam skrypta jakiegoś, po czym dostałem bana na 30 minut. Nigdy nie bawiłem się w jakieś "skrypty" mam skok na scrollu. 
    • Przez ozim
      Nick w grze: ozim
      Data zdarzenia: 10.02.2019  godzina 21:02
      Serwer: 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|09.02 NOWY SEZON|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|FREE VIP [22-09]|
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny: https://www50.zippyshare.com/v/qcdc8AHy/file.html    
×
×
  • Dodaj nową pozycję...