Skocz do zawartości
  • 0
Szwadron97

[1.6 CS:GO MOD] Ban z powodów technicznych

Pytanie

Witam! CWPK!!!

Nie jest to sprawa skarg na jakiegoś admina, ale jest sprawa bana, jakiego dostałem nie wiadomo za co, prawdopodobnie dzisiaj i chyba przez AMXX BAN

Prawdopodobnie dostałem automatycznie bana jak wszedłem na serwer 
1 FFA z powodu zawirusowania CS-a z innego serwera, co niby miało oznaczać np. cheaty. (Dana sieć serwerów, z której skorzystałem ostatnio przeżywa jakieś mocne cyber-ataki, o których mi wspomniał jeden z adminów, który dla bezpieczeństwa zmienił IP dla serwera z modem zombie-escape)

Odinstalowałem CS-a i raz jeszcze go pobrałem z waszej strony internetowej dla pewności i mam prośbę, abyście mnie odbanowali, gdyż z nie mojej winy doszło do takiego zdarzenia.

Dodam tylko, że 
CS od tamtej pory strasznie mi się ciął jak emo, dźwięki były wydawane podwójnie, a nawet potrójnie, każdy inny serwer, na którego wchodziłem, wywalał mnie z serwera łącznie z banem i litery jak i nazwy opcji czynności w cs-ie, np. Opcje gry, były ustawione poniżej loga CS-a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Nick to był Szwadron97 i wydarzyło się to wczoraj od godziny 18-ej do 20-ej (dokładnej godziny nie pamiętam)

Screenów zapomniałem zrobić, natomiast sam szukałem siebie na waszej stronie w liście banów i okazuje się, że niby nie mam bana, ale jak wchodzę na wasz serwer, to co chwilę mi pokazuje, abym sprawdził konsolę...

Spokojnie, te kolory to nie efekt zawirusowania, lubię się bawić kolorami 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Szwadron97 wejdz w cs'a i sproboj wejść na serwer.Jak bedziesz mieć napisane zebys sprawdził konsolę to kliklnij przycisk  nad tabem i wklej tutaj co tam masz napisane. Jeżeli nie będziesz widział nic sensownego to sprobuj zjechać na dol konsoli bo w którejś wersji nonsteam się buguje i nie widać ostatnich linijek tekstu.😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie masz zadnego aktywnego bana.. wiec raczej nie jest to sprawa dania ci ub czy cos. tak jak koledzy mowia musisz dac wycinek z konsoli. moze parametry w cs masz nie odpowiednie i serwer cie automatycznie wywala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Masz zmienne IP widac amxbans,jak i na forum.

szwadron1.thumb.png.9f2d6aeaec3ed48574af78e160718b42.png

nadpisalo Ci sie,akurat Te jest na banie.

szwadron2.thumb.png.b4c564b46d68a7f1a5e63a8ce37f0095.png

UB,Lec grac.

szwadron3.png.3b3017f7e99c4d7f9f7296b648e64ef5.png

wyjasnione,zamykam.

PS. @MIRAS wyjasnil co ma zrobic,wiec powstrzymajcie sie od zbednych postow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.