Skocz do zawartości
molly

[PB] propozycja dodanie więcej większych map

Rekomendowane odpowiedzi

siemka, wychodzę z propozycją dodania więcej większych map, dlaczego? na serwerze jest bardzo dużo MAŁYCH map, a ludzi jest coraz więcej i poprostu przydałoby się więcej dużych map - bo na tych małych mapach gdy jest ogromna ilość graczy to nie da się grać, niektórzy nawet bugują się i samo ich zabija, chyba wiecie o co mi chodzi, a serwer się dopiero rozwija i przychodzi coraz więcej graczy, a gdy jest mała mapa a osób np. 15-20 no to ludzie wychodzą bo to co się dzieje na serwerze to jest masakra 😄

większe mapy które proponuje wgrać których jeszcze nie ma;

de_westwood_big

de_mirage

de_tuscan

de_train

de_zima

de_dust2_snow (na okres świąteczny)

de_dust2_xmas (na okres świąteczny)

de_dust2x2 (połowa dusta, fajna mapa nie za duża i nie za mała)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to można wgrać plugin mala mapa i gdy wpisze ją odpowiednia ilość graczy to wyskoczy votowanie tylko na małe mapy 😉 

a z tego co widze to rzadko jest mało graczy i gdy jest mała mapa to ludzie wychodzą bo poprostu nie da się grać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo tych pluginów nie ma też co wgrywać bo po co nie potrzebnie serwer obciążać. Co do map to narazie bym zostawił te co są nic nie dodawał więcej tylko zobaczył które mapy są grywane a które nie i wtedy zrobić redukcję map :) 

Jedna mapkę był tylko podmienil de_rats_1337 na de_rats3 a resztę tak jak napisałem narazie zostawił :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, >SiWy< napisał:

Za dużo tych pluginów nie ma też co wgrywać bo po co nie potrzebnie serwer obciążać. Co do map to narazie bym zostawił te co są nic nie dodawał więcej tylko zobaczył które mapy są grywane a które nie i wtedy zrobić redukcję map :) 

Jedna mapkę był tylko podmienil de_rats_1337 na de_rats3 a resztę tak jak napisałem narazie zostawił :) 

mapy raczej dużo nie obciążą serwera, ale dobrze mówisz by zobaczyć jakie mapy są grywane najczęściej, a które najrzadziej i poprostu usunąć te które są rzadko grywane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mapy ktore ja bym dodał do PB bo grając na innych serwerach sie sprawdzaly:

1.pb_snow https://gamebanana.com/maps/165446

image.png.7194e6f93682b5662d1efe3f9c31892f.png

2.paczka map rats (ale z nich tylko 2 mapy rats2 i rats3) https://gamebanana.com/maps/178361

image.thumb.png.a1a7c941b9857c74501aec92fc08f0ab.png

image.thumb.png.2f0cdea3a3fff97ca6ca47e1632b35d3.png

jak przyjdzie mi cos jeszcze namysl to edytuje post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ref, i przy okazji powtórzę, że naprawde wieczorami gra po 20-25 osób i ciężko jest grać na małych mapach a właśnie zauważylem , że w vote co mape zawsze votuje po 2-3 małe mapy, nie wiem dlaczego + nie da się nominować map takich jak dd2, de_zima 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.12.2018 o 12:27, JAKuB napisał:

mapy ktore ja bym dodał do PB bo grając na innych serwerach sie sprawdzaly:

1.pb_snow https://gamebanana.com/maps/165446

image.png.7194e6f93682b5662d1efe3f9c31892f.png

2.paczka map rats (ale z nich tylko 2 mapy rats2 i rats3) https://gamebanana.com/maps/178361

jak przyjdzie mi cos jeszcze namysl to edytuje post.

pb_snow była crashowała ludziom cs'a i ze dwie mapy też, zostały usunięte.

Obydwa ratsy wgrane zamiast 1337

17 godzin temu, molly napisał:

ref, i przy okazji powtórzę, że naprawde wieczorami gra po 20-25 osób i ciężko jest grać na małych mapach a właśnie zauważylem , że w vote co mape zawsze votuje po 2-3 małe mapy, nie wiem dlaczego + nie da się nominować map takich jak dd2, de_zima 

Stary config miałem i nie można było grać 12 ostatnich map.

Aktualnie:

• RTV zmianę mapy można wykonać po 10 minutach,
  • Nie można grac i nominować 4 ostatnich map,
  • 4 mapy do wyboru, zamiast 5
  • Przy pojedynku na noże 1vs1 można "ciachać" z PPM, plugin od biegania się pauzuje
  • Poprawione wyświetlanie listy skrótów w prawym górnym rogu, wyświetla się raz po wejściu na serwerm a nie ciągle spamuje.

Dodane 2 nowe mapy PB, aktualny mapcykl:

pb_castle
pb_csp_paintball
pb_iab
pb_supair
pb_bside_paintball
pb_sick
pb_fast
cs_paintball
css_inferno2x2
css_cache
csp_paintball
cs_max
fy_paintballarena
paintball_assek
cs_alpin
cs_wiocha
de_dust2_3x3
de_kabul_32
de_eldorado
de_dust4ever
css_cache
de_nuke
de_inferno
de_westwood
de_dust2002
de_emir
de_dust2
cs_rats2
de_rats3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrane zostały rangi z Poziomem Doświadczenia:

Rekrut = 0
Starszy rekrut = 100
Szeregowy = 250
Starszy Szeregowy = 500
Kapral = 750
Starszy Kapral = 1000
Plutonowy = 1250
Sierzant = 1650
Starszy Sierzant = 2000
Mlodszy Chorazy = 2350
Chorazy = 2700
Staszy Chorazy = 3100
Chorazy Sztabowy = 3550
Podporucznik = 4200
Kapitan = 4800
Major = 5500
Podpulkownik = 6050
General Brygady = 6666
General Dywizji = 7150
General Broni = 7800
General Wojsk = 8550
Mlodszy Weteran = 9200
Weteran = 10000
Starszy Weteran = 10900
Mistrz Wojenny = 11800
Gromowiec = 13000
General = 14500
Zabojca Generalow = 16000
Marszalek = 17500
Prezydent serwera = 20000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje ogólnie usunąć również bieganie na PPM ponieważ szybkie bieganie mamy w /sklep oraz ten plug-in buguje drugi plug-in ten 1vs1 na kosy po prostu gdy ktoś walczy 1vs1 na kosy to się nie da używać PPM bo biegniemy szybciej i nie zadaje w ogóle PPM  obrażeń.

Proponuje również dodać do mapcyklu mapy takie jak;

de dust2

de zima

Ponieważ ich nie ma w mapcyklu oraz dodać ogólnie wgrać na serwer 2-3 fajne duże mapy takie jak;

de mirage

de tuscan

de train

na pewno się przydadzą widząc obecny przyrost graczy na serwerze po prostu jak jest tak dużo osób to nie da się grać na małych mapach A nie zawsze jest admin by zmienił na większą 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, molly napisał:

Proponuje ogólnie usunąć również bieganie na PPM ponieważ szybkie bieganie mamy w /sklep oraz ten plug-in buguje drugi plug-in ten 1vs1 na kosy po prostu gdy ktoś walczy 1vs1 na kosy to się nie da używać PPM bo biegniemy szybciej i nie zadaje w ogóle PPM  obrażeń.

Proponuje również dodać do mapcyklu mapy takie jak;

de dust2

de zima

Ponieważ ich nie ma w mapcyklu oraz dodać ogólnie wgrać na serwer 2-3 fajne duże mapy takie jak;

de mirage

de tuscan

de train

na pewno się przydadzą widząc obecny przyrost graczy na serwerze po prostu jak jest tak dużo osób to nie da się grać na małych mapach A nie zawsze jest admin by zmienił na większą 😉

zima - słaba mapa, była przez chwilę

dust2 dodany jak wyżej pisałem, nastepnie bedzie pewnie mirage, ale w wersji css_.

Równiez jak wyżej pisałem przy pojedynku 1vs1 PPM działa normalnie, pauzuje szybkie bieganie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zima słaba mapa zależy dla kogo :D ale zawsze duża mama się przydałaby no ale nic, pozostaje czekać na dodanie mirage, traina i tuscana ;p no i na ten model broni dla VIPa co ci podeslalem i na nowe kosy ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-bym aktualnie wywalil ten bieg calkowicie z serwera bo to gracza ktorzy znaja mape daje ogromna przewage

-na mapie rats3 znowu bledy z echem sa ale komenda room_type 0 powinna pomoc

-zrobił wartosc medali, tzn złoty medal=3brazowe ,srebny=2brazowe bo pod /medale sumuje sie to wszystko i kazdy medal liczony jest jako 1pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi