Skocz do zawartości
molly

podanie molly

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: molly
Staż w cs'a: no już pyknie dobre 5 latek.
Ile dziennie grasz na serwerze (link): bez kłamania - zacząłem grać na serwerze od 2-3 dni, ale z tego co wiem to serwer miał reaktywacje i to niedawno, lecz fajny serwer postawnowiłem sobie pograć dłużej, pisałem z batonem na gg, podrzuciłem mu pare propozycji co do serwera, pare nowych skinów itp bo serwer mi się spodobał, odnośnie czasu to nie ma problemu - serwer mi się spodobał i jestem już nawet w top15 i mam przegrane dobre pare godzin.
Gdzie miałeś/aś admina: przez tak długi czas grania w cs'a to nie pamiętam dokładnie serwerownii, ale adminowałem na wielu serwerowniach np. na cs-gra + do tego miałem pare razy swój serwer i zawsze był to paintball, więc znam się troche na tym modzie i mogę pomóc oczywiście, już pisałem to batonowi.

https://www.gametracker.com/player/Molly/31.186.83.207:27015/ da się to nadrobić oczywiście 😄 
Gdzie masz admina: obecnie nigdzie.
Dlaczego właśnie ja: myślę, że przydam się bo na serwerze gra coraz więcej ludzi, a adminów nie ma za dużo, a gram dosyć często - zawsze bym coś napewno pomógł niż miałbym zaszkodzić.
Kontakt: 

https://steamcommunity.com/id/dissovskyhax lecz rzadko wchodze, bo nie chce mi się nawet logować 

66853470 gg moje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jestem na tak a wiecie dlaczego bo kolega dużo gra na PB a wy wgl bo was nie widziałem odkad PB wróciło. A w podaniu wypowiadają sie osoby z danego serwera co na nim grają tak chyba było prawda?! Z tego co wiem to kolega pomagał @batonik z pluginami różnymi do Pb żeby zostały wgrane na serwer tak więc kolega już ma swój wkład w ten serwer, wiek dobry, steam kolega posiada, kultura może być. A co do forum to napewno nadrobi :) Jestem na tak! 

Edit. Nie zamykajcie tematu modki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na TAK i NIE jednocześnie.

NA tak przemawia to że:

- jesteś aktywny na serwerze

-masz dużo pomysłów i nie boisz się o nich pisać

-grałem z tobą chwile pod innym nickiem i wydajesz się spoko gościem

-masz steam/gg czyli będzie łatwy kontakt z tobą

Na nie przemawia :

-jesteś nowy na serwerze jak i forum

-brak spełnionych wymagań (duży minus)

Także mój głos jest na to aby dać mu okres próbny pod warunkiem że zgodzą się czerwoni a dokładnie @batonik ,który zajmuje się PB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez nie mam zastrzeżeń, prócz małego stażu u nas. Pograj jeszcze z tydzień-dwa i otworzymy podanie ponownie. Wiemy, że aktywność zawsze jest duża na poczatku, ale im dłużej trzeba grac, aby zlozyc podanie tym mniejsza liczba ponownych kandydatur.

Za tydzien-dwa przypomnij się to otworzymy ponownie, tymczasem daj o sobie znać na forum, sb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.