Skocz do zawartości
son goku

DE_RATS_1337

de_rats_1337   

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy potrzebny jest spadochron na de_rats_1337 ?

• Tak , trzeba go dodać
      5
    • Nie , jest dobrze jak jest teraz
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wybiegam z propozycją aby dodać do 1 MAPY de_rats_1337 SPADOCHRON ja rozumiem , nie można ale nie rozumiem po co wgrywać mapę na , której spadochron to podstawowa rzecz  .

Jak dla mnie to rats bez spadochronu nie ma sensu ludzie jak grają to wpisują od razu rtv i nie można pocieszyć się mapką a jak już gramy to nic nie można ugrać .  Szczerze mówiąc nie chce mi się grać na ratsie bez spadochronu na dużej ilości serwów jest spadochron na ratsie 😄

Spadochron zawsze można wgrać na konkretną mapkę .

POZDRO SSJ4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co kojarzę i już kiedyś tłumaczył @Honor, z powodu uruchomionego leczenia nie ma opcji by dało radę równocześnie mieć na serwerze Spadochron i własnie leczenie.

Teraz nawet rozumiem czemu chciałbyś ten spadochron tu, mogłoby to uczynić te mapę bardziej grywalną.

Z  racji jednak braku takiej możliwości ja jestem za wywaleniem tego blokującego i niegrywalnego ścierwa z serwera.. 

Powyżej 10vs10 mapa zamienia się w nielubianą przeze mnie grę którą pozwolę nazwać sobie "Zabij jednego, zgiń od następnego"..

W szczególności jeśli jest sporo awp w ruchu..

Ja jestem za wywaleniem tego badziewia z serwera, nie wiem tylko czy przypadkiem nie będzie trzeba założyć kolejnego tematu :X

Znalezione obrazy dla zapytania throw it away kratos gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi