Skocz do zawartości
batonik

[Sezon 5 CS:GO MOD] Wystartował!

Rekomendowane odpowiedzi

46347.png

NOWY SEZON 5

Wystartował nowy 5 sezon na serwerach CS:GO MOD! Pojawiło się wiele nowych wyglądów broni, został zrestartowany ranking, top15, psychostaty.

Ponadto od dzisiaj co miesiąc na każdym serwerze za top5 będą rozdawane nagrody w postaci kont VIP/SVIP, wkrótcewięcej informacji.

 

W związku z nowym sezonem dla każdego gracza posiadającego do tego momentu konto na serwerze zostało doładowane 7zł (skin, klucz, skrzynki)

 

Osoby, które wydały w sezonie pieniądze i chcą je odzyskać proszone są o kontakt z administracją @Honor, @Sevral, @OWSIANY pszenny, @batonik zostanie zwrócone 70% pieniędzy.

Dodatkowo, @Sevral zostaje przyjęty do grupy ADMINISTRATOR za wieloletni staż i pomoc, witamy! 

 

W razie jakiś problemów ze skinem (nie działa lub się nie nadaję) prosimy o pisanie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram 4dni na serwerze 3 i dostałem 7złoty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Sevralw końcu! Graty!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mental napisał:

Gram 4dni na serwerze 3 i dostałem 7złoty ?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa... Ludzie z #4 mają pin z #3 co za tym idzie VIP który był na #4 przepadł...

Druga sprawa.. To ostateczna pula skinów? Zostało sporo ze starej. Pytanie.. Po co propozycje graczy, które w niewielkiej ilości zostały spełnione? W końcu serwer jest dla nas, nie? 😄  A wciąż większa różnorodność to dla was zło i nie wiem dlaczego 😮 

Trzecia.. Co z mapami? Zostają takie jakie były? Czy skoro to CSGO mod to może mapy pod to? Były dyskusje na forum co do skinów i map było na TAK, ale teraz widzę, że jednak jest na NIE ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu nowe siny 😄

Graty @Sevral 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem, to co mając na #3 mam na #4 i nie tylko ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko sie cieszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor Co z przywróceniem kont na #4? Nadal na czwórce mam konto z trójki (czyt. brak SVIP'a 🐵

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @Sevral ja tylko napiszę skin do mp5 gold na #4 nie działa a na #3 tak

By SSS,

Po zmianie mapy powinny działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...