Skocz do zawartości
Jaciub

Skarga - OWSIANY

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Owsiany

Data zdarzenia: 09.02.19r.

Nick w grze: Jaciub

Opis sytuacji: Wchodzę na forum i widzę, że mam skargę pisać 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:59 - looknales na Gracza "Kozieł" tam bylo 3-4 TT.
1:19 na gracza "o.O 7 O.o"
2:15 walisz przez brame
3:07 - dziwne,jakbys chcial sie wcelowac w "Lunatic Larian" ktory jest w ciemni,ale rezygnujesz.
3:09 - dobre info celujesz na sluch?
4:25 - dziwnie sie wcelowales,tak blisko? musisz miec szybki refleks,albo wiesz ,ze TT idzie na shifcie
10:30 - dziwne
11:05 - Twoj refleks to 0,31sek sprawdzilem dokladnie
11:23 - smoke + nie widziales Go
11:30 - znow dobry refleks + ten HS
13:28 - dziwne

18:17 - refleks 0,20sek nikogo nie spotkalem jeszcze z takim refleksem

20:54 - dziwne ,ze do polowy sie wystawiasz,jak to tez zrobiles na dlugiej

jak bedzie trzeba ,to znajde inne hltv.

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092203-css_dust2-1549746180-1549747500.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:59 - że niby na kogo patrzę? Stoję w bramie i kończy się rozgrzewka..

1:21 - haha podnosiłem deagla...

2:15 - późno wystartowałem i o tym czasie tt gdzieś z ciemni wybiega to pre-fire. Siadło

3:07 - zawszę sprawdzam trupa jak nikogo na midzie nie ma. To raczej normalne... Próbowałem zerknąć się jakoś wcelować, bo mi zasłaniał CT. 

4:25 - Co w tym dziwnego?

10:30 - zmieniłem na kose, (z kosą szybciej biegniesz) bo myślałem, że do CT zeskoczył 

11:05 - Czasem siada, czasem nie...

11:30 - Nie strzelasz w smoke? Wiedziałem, że ktoś tam musi być, bo się nasi strzelali

13:28 - co dokładnie? Że fleshy używam? Zdradzę Ci sekret. Cały czas je tak rzucam jak z trupa wychodzę 😉 PS: działa na wcelowane AWP y ^^

 

Edit: Jestem ciekaw analizy innych i mam nadzieję, że w miarę szybko zostanie to wyjaśnione ^^

Ale dziękuje, schlebia mi to. Widocznie muszę dość dobrze grać skoro mnie za czitera ludzie biorą ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:15 - troche dziwne ( 50 na 50)

3:30 - skad wiedziales, ze bedzie naskszynkie???

4:25 - bardzo szybka reakcja, simple odpoczywa

11:05 - eszcze raz simple odpoczywa

11:30 - moze byc i fart, ale dziwny fart)

18:17 reakcja odpala

refleksy na bramie mida mowia ze cos masz, bardzo diwna reakcja, gram w cs wecej 15 lat, gralem na miedzynaradowych mistrzostwach duze czasu i nigdy nie widzialem takiej szybkej reakcij. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

00:59- nie widzę niczego podejrzanego ani patrzenia na model czy coś
1:19-  faktycznie prosto w niego sie jupi przez sciane -
2:15- slychac że sie na midzie strzelają także skan jak najbardziej normalny
3:09- wczesniej sie wcelowal jak zobaczyl ze gala/zielone czysto, słychać kroki w trupie że schodzi  także też normalne
3:30- te skrzynki też skąd wiedziałeś -
04:25- zauważ że zdjął wszystkich z mida, no i często TT w pozniejszym czasie schodzi z trupa na galę bądz atakuje z trupa mida także też nic podejrzanego.
@JAKuB nie no wcale nie patrzyl na resp tt i zielone (a przy okazji widzial tez gale) zdjal typa z ciemni, mida. i zielonych. Zabił w tamtych okolicach 3 typów, w dolnym stracony tupał i strzelal sie do do dolnego zajrzał, no a potem sie wcelowal.
10:30- nic dziwnego, ba nawet jakby skanował tę skrzynię to bym sie nie zdziwił
11:23- raczej fart, potem znowu oddaje strzał ale w pustkę
11:33- tutaj dałbym spalone bo po modelu w smoke poleciał -
13:28- sam tak robie, że tak rzucam flesha na mida żeby z awp w twarz
18:17- ej często dostaje w tym miejscu z awp, od różnych graczy 😐
20:54- duzo graczy tak sie wychyla


Więc 3 akcje podejrzane moim zdaniem i są one pogrubione.  Potrzeba jeszcze GA, bo dla mnie troche za malo, ale moge sie mylic. Także ja jestem za UB bo za Mao_Zedong_portrait.jpg


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

2.15 podejrzana celnosc +/-

3.05 akcja na gali trochę dziwna (ja nie slyszalem dolnego) +/-

4.25 spolone bo nie mual pewnosci ze nie bedzie nikogo na tt/midzie a celuje w dolny na wy***** -/+

10.32 idzie jak po swoje nie patrzac na smoke(chyba ze hltv mi sie zbugowalo i tam nie ma smoke) -

11.09 nie powiem szybki refleks jak na bota co nie umie w plecy z deagla zabic... -

11.23-11.30 bardzo dobre strzaly zwlaszcza ze ich nie widzisz... -

@Tayquil w sumie racje  za malo dowodow na bana. Poprostu na sile szukalem w nim haksa.Sorki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tayquil Co wy macie z tą akcją z 1:19 xD Na logikę jaki byłby sens celować w niego przez 10 ścian? xD

Gram od 11 lat, znam każdy centymetr mapy, potrafię przewidzieć zachowania graczy zwłaszcza, że z niektórymi gram dzień w dzień.

Jestem z wami bardzo długo i codziennie gram z Adminami, którzy mogli mnie zbanować 10 000 razy. Dlaczego nikt tego nie zrobił? Cały czas gram tak samo... polosa milion razy mnie oglądał i nagle milion wątpliwości, bo Wszyscy teraz będą się sugerować opinią z góry...

Weźmy demko polosy, murphy, nole czy mirasa i tam też będą +/-...

Mówi się, że winny się tłumaczy, ale ja nie dam sobie wmówić czegoś czego NIE MAM.

Czekam na opinie @Sevral @Honor najlepiej @OWSIANY pszenny prześlij inne demko i bez rozpisywania, żeby nie było sugestii. Ma to być subiektywna ocena, a nie obiektywna 

By >SiWy<,

Admin w skardze ma obowiazek rozpisac swoje demko ! Wiec czekaj cierpliwie na ocene wszystki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaciub napisał:

@Tayquil Co wy macie z tą akcją z 1:19 xD Na logikę jaki byłby sens celować w niego przez 10 ścian? xD

Gram od 11 lat, znam każdy centymetr mapy, potrafię przewidzieć zachowania graczy zwłaszcza, że z niektórymi gram dzień w dzień.

Jestem z wami bardzo długo i codziennie gram z Adminami, którzy mogli mnie zbanować 10 000 razy. Dlaczego nikt tego nie zrobił? Cały czas gram tak samo... polosa milion razy mnie oglądał i nagle milion wątpliwości, bo Wszyscy teraz będą się sugerować opinią z góry...

Weźmy demko polosy, murphy, nole czy mirasa i tam też będą +/-...

Mówi się, że winny się tłumaczy, ale ja nie dam sobie wmówić czegoś czego NIE MAM.

odpowiedz na 1 pytanko, 3:30 - skad wiedziales, ze bedzie naskszynkie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, polos4 napisał:

odpowiedz na 1 pytanko, 3:30 - skad wiedziales, ze bedzie naskszynkie???

Nie wiedziałem... Po porstu zwykle strzelasz z góry (nie ze skrzynek), a nie schodzisz po schodach.

 

@JAKuB Sam widzisz, że się sugerujesz już czyjąś opinią... mimo, że na 10:30 wszystko widać, wszystko słychać Ty dalej uważasz, że odpał...

 

Nie mogę edytować. 

@up Chodziło mi o 4;25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo cikawy momemt na filmiku 2:53, eszcze nie widac gracza, a on juz strzela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge edytowac.

mam wiecej dowodow

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092141-de_dust2_snow-1549744860-1549746120.zip

1:15 - slychac,ale zawsze precyzyjnie wpadasz w model
5:15 - zamieszanie straszne,ale Lecisz po modelu
17:12 - wczesniej sie inaczej wcelowales,a teraz tak,przypadek?

 

wczesniej

Jaciub2.thumb.jpg.68f527a34ead283e857f4855302bece7.jpg

pozniej

jaciub1.thumb.jpg.9e5f2590d7cc49f18db47b078847d667.jpg
17:20 - skad wiesz ze tam jest? Miala shifta

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092225-de_dust2_snow-1549747500-1549748820.zip

5:31 - jak dla Mnie dziwne
7:27 - jak zawsze tam z bronia lecisz,to teraz z kosa wyje
13:02 - dlaczego w ciemnie,a nie po prawej,lub po lewej?
13:06 - po modelu,schowal sie za sciana i poleciales po modelu,to chyba nie fart? 🙂
13:32 - wcelowal sie w ciemnie
13:37 - 0,22 sek refleks.
13:42 - 0,19 sek refleks.
17:06 - nigdy nie sprawdzasz ,a teraz jednak strzelasz


 Dodam jeszcze,ze na snow,panuje szum. ciezko ocenic dokladnie polozenie przeciwnika. jak To Jaciub zrobil przy 1:15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092141-de_dust2_snow-1549744860-1549746120.zip
1:17- widać kąt padania skanów na brame, slychac go tam, więc nic dziwnego że tak wjechaŁ - czysto
05:15- ale zauważ że na chwilę nastała cisza i było słychać że się zbliża, chociaz troche modelowo +/-
09:59- wczesniej calkiem inaczej na brame a teraz w zielone hmm  w 11:29 juz na pewniaka lecisz, także w porownaniu do Twojej ostroznosci z poprzedniego hltv, jest to ciekawe bo do trupa tez wbiegles na pewniaka nie patrzac na schody, ani skrzynke nad nimi -

 

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092225-de_dust2_snow-1549747500-1549748820.zip
05:33- za szybko i wyglada jakbys model gonil -
07:39- o tym mówie, w poprzedniej rozpisce wspominalem o akcji 09:59 że nie patrzyles, ani nie rzucales fleszy itp do gornyego jak akurat byl pusty, teraz nagle i flesh i wcelowanie. Bo rozumiem ze slyszales ale od razu z fleszem leciales, no a dalej juz olales kampy tylko znowu wcelowany tam gdzie koles wybiega. Ciekawe.
13:05- czemu na zielone nie spojrzales nawet, tylko na pewniaka w ciemnie? Zawsze ostrozny byles gdy ktos na zielonym stal, i zerkales na gale a teraz od razu ciemnie atakujesz
13:06- po modelu
13:42- pozny czas rundy, a Ty sie wcelowujesz i jeszcze poprawiasz celownik chwile przed wbiegnieciem gracza, plus ten refleks ze na 1/4 nawet dziwne jak to zrobiles
14:31- w poprzedniej rundzie olałeś zielone, a teraz sie wcelowujesz w zielone bo tam gosc jest
19:59- czemu nie wychylasz sie przeciez ktos mogl byc wcelowany w anarchie?
20:10- no i skad wiesz ze w piachu siedzi?
22:00- olales zielone, ciemnie, reso,  a potem wrociles sie i na respa look  gdy akurat TT byl widoczny

@Sevral zauważ że zmienia taktykę, i zawsze ale to zawsze się sprawdza. Wcelowuje sie w zielone? Bach ktos jest, nie wcelowuje sie w zielone? Bach nie ma tam nikogo. Wcelowuje sie w ciemnie? Bach z ciemni wychodzi. Rozumiem zmiana taktyki, ale zobacz na demku że gdy ją zmienia to zawsze trafia. Sam zmieniam taktyke, ale czesto sie myle, a on praktycznie zawsze wie jak sie wychylic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce mi się już tego oglądać.

Jak ktoś chce znaleźć bana to go znajdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092203-css_dust2-1549746180-1549747500.zip

+ czysto, - odpał, +/- nie wiem.

0:59 - Rozgrzewka jak dla mnie normalna akcja, jeśli model to przypadkowo +
1:19 - Czysto. Daleko od modelu. +
2:15 - Dobra głowa. Wiadomo, że zawsze na dd2 ktoś leci ciemnią +
3:07 - Jak dla mnie normalne +
3:11 - Skąd wiedziałeś, że rashuje dolnym ? -
4:10 -  Skąd wiesz, że na TT respie nie ma awp.? Wychylasz i od razu celownik w ciemnie bo tam akurat leci TT. -
4:14 - Słychać kroki +

10:30 - Dziwne.. Rashuje tą galę, smoke tak jakby wiedział, że tamten się nie chował +/-
11:05 - Normalna akcja +
11:23 - Tutaj albo fart albo ten granat +/-
11:30 - Dziwne -
13:28 - Słyszał normalnie +

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092141-de_dust2_snow-1549744860-1549746120.zip

1:15 - Sprawdza teren +
5:15 - Nic nad naturalnego +
17:12 - Wyczekuje w anarchi +

17:20 - To samo co wyżej wyczekuje rashującego CT z longa. +

http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902092225-de_dust2_snow-1549747500-1549748820.zip

5:28 - Wygląda jakby leciał za modelem i potem od razu na głowę - 
7:35 - Ciekawa akcja. Wylatuje jakby nigdy nic z kosą na mida ? o.O -
13:09 - No ta to było ciekawe. Skąd wiesz, że na ziolonych czysto ? Jeszcze ten skan. -
13:08 - Model - 
13:37 - Dalej wpatrzony w Ciemnie jakby wiedział, że ktoś tam jest do tego nie sprawdza trupa, ani innej pozycji. - 
14:31 - Było słychać strzał ale czemu akurat twój celownik leci na zielone gdzie wcześniej cały czas sprawdzałeś ciemnie ? -
19:58 - Skąd wiesz, że nikt nie patrzy anarchi ? Wylatujesz ze scopem i wiesz gdzie jest CT... -
20:10 - Jak ma dobre słuchawki tak jak Ja to słychać tam jak się rusza ale najdziwniejsze jest to, że wbiega w celowany tam, a CT mogł stać z drugiej strony. -
22:00 -  Tak jak pisze @Tayquil. Olewasz pozycje które wcześniej tak pilnie strzegłeś i lecisz przed siebie. -
 

Jak dla mnie Ban zostaje. Ostatnie HLTV całe spalone. Refleks, te sprawdzanie pozycji potem jej zlanie.. Pare razy po modelu.

@OWSIANY pszenny dobra robota. Jak widać kolejny " stały gracz" chciał mieć lepszy skill.

@Sevral przepraszam, że dopiero teraz ale sprawy prywatny :/

 

 

 

By SSS,

Luzik ważne że sprawdzone :) szkoda że kolejna osoba poczuła się zbyt pewnie, temat zamykam, Honor i Baton sami sobie otworzą jak by chcieli coś dodać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Ban
      Skarga na:Mirass Data zdarzenia:Nie wiem.
      Nick w grze:Mental
      Opis sytuacji:Wstaje rano po czym widze że nie moge wejsc na forum i na serwie to samo czyli dostałem perm bana na steam.W grze powód to "Macius" a na forum "Maciuś znowu nas oszukujesz" czy coś takiego.O co chodzi ?
    • Przez MejsonD
      Nick: MejsonD
      Data zdarzenia: gdzieś 9 godzina 24.02.2019
      Skarga na: Admina
      Opis sytuacji: Pisząc z innym graczem na czacie w grze użyłem zdania "twoja strata" po czym dostałem bana za obrażanie rodziców od admina
    • Przez ruzovvy
      Konsola:
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: exvvi 
      |||Twoje IP:  
      |||Steam: VALVE_0:0:394535024 
      |||Admin banujący: Tayquil 
      |||Powód: aktywny ban (ruzovvy SIDy si? zgadzaj?) 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]--------------------------------
      Opis:
      Wracając po przerwie na serwer pod innym nickiem po chwili gry i ponownej próbie wejścia na serwer wyskoczył ban. Kończąc grę przed przerwą jedyny ban jaki pamiętam to za ^przekleńśtwa^ a tutaj wychodzą teraz takie rzeczy:
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115652
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=118314
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115664
    • Przez ShiFi
      Skarga na: osoba które to coś stworzyła Data zdarzenia: 13.02.2019
      Nick w grze: ShiFi1337
      Opis sytuacji: Gramy nuke'a pierwsza runda, próbuje robić bhopa a tu nagle na czacie wielki spam, że niby używam skrypta jakiegoś, po czym dostałem bana na 30 minut. Nigdy nie bawiłem się w jakieś "skrypty" mam skok na scrollu. 
    • Przez ozim
      Nick w grze: ozim
      Data zdarzenia: 10.02.2019  godzina 21:02
      Serwer: 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|09.02 NOWY SEZON|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|FREE VIP [22-09]|
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny: https://www50.zippyshare.com/v/qcdc8AHy/file.html    
×
×
  • Dodaj nową pozycję...