Jump to content
Sign in to follow this  
popus czy to ty

OŚWIADCZENIE

Recommended Posts

Witam, Chciałbym wam coś przedstawić więc przejdźmy do rzeczy. Każdy kto gra na #4 wie iż nadużywam mikrofonu oraz robię "z siebie debila". Bardzo to sobie wszystko przemyślałem i pora w jakimś stopniu muszę skończyć z tym... Dlaczego? Co raz mniej osobom się to podoba, a coraz więcej osób to krytykuję. Chciałbym również powiedzieć o tych przywitaniach do osób na serwerze... np: "MARIUSZ KROPEK PUDZIANOWSKI" , "deus, deus kosmadeus.." "smutne oczy masz komu je dasz" itp. Ich tez nie będę już używać. Wracając do tematu nadużywania mikrofonu, to chciałbym także przeprosić całą administrację za "płoszenie cziterów" ( mówienie , że jest admin i już go zaraz sprawdzi).

Również chciałbym przeprosić tych, których denerwowałem na serwerze mym głosem. Oczywiście jeżeli dużo osób ( w tym wypadku wszyscy) będą chcieli bym pośpiewał itp. by rozruszać atmosferę to może się zgodzę. 

Na sam koniec prosiłbym co wy o tym myślicie... czy błaznować i ograniczyć to w jakimś stopniu, czy grac spokojnie i podawać normalne info oraz pogadać z kimś po śmierci. ( NAJBARDZIEJ ZALEŻY MI TU NA OPINII "WYŻSZYCH"

Pozdrawiam Popuś 🙂 

By OWSIANY pszenny,

Śpiewaj ile chcesz,ale jak nie żyjesz.

1 minutę temu, >SiWy< napisał:

@popus czy to ty mi tem nie przeszkadzalo twoje spiewanie na serwie a sam pamietasz ze nieraz i ja z Toba spiewalem hahahaha 😄

Nie ty jedne śpiewałeś ... Batona też raz zaciągnąłem do śpiewania 🙂 

Nie ma tu "wyższych" na serwerze każdy jest traktowany jednakowo. Adminowie też się upominają wzajemnie tylko nie widzicie tego, z racji że robią to na czacie adminowym. Śpiewaj tańcz baw się, ale po śmierci jak Ci napisali, ewentualnie kilka sekund po rozpoczęciu nowej rundy :)

I nie przeginaj pały :DDDD