Jump to content
Sign in to follow this  
popus czy to ty

OŚWIADCZENIE

Recommended Posts

Witam, Chciałbym wam coś przedstawić więc przejdźmy do rzeczy. Każdy kto gra na #4 wie iż nadużywam mikrofonu oraz robię "z siebie debila". Bardzo to sobie wszystko przemyślałem i pora w jakimś stopniu muszę skończyć z tym... Dlaczego? Co raz mniej osobom się to podoba, a coraz więcej osób to krytykuję. Chciałbym również powiedzieć o tych przywitaniach do osób na serwerze... np: "MARIUSZ KROPEK PUDZIANOWSKI" , "deus, deus kosmadeus.." "smutne oczy masz komu je dasz" itp. Ich tez nie będę już używać. Wracając do tematu nadużywania mikrofonu, to chciałbym także przeprosić całą administrację za "płoszenie cziterów" ( mówienie , że jest admin i już go zaraz sprawdzi).

Również chciałbym przeprosić tych, których denerwowałem na serwerze mym głosem. Oczywiście jeżeli dużo osób ( w tym wypadku wszyscy) będą chcieli bym pośpiewał itp. by rozruszać atmosferę to może się zgodzę. 

Na sam koniec prosiłbym co wy o tym myślicie... czy błaznować i ograniczyć to w jakimś stopniu, czy grac spokojnie i podawać normalne info oraz pogadać z kimś po śmierci. ( NAJBARDZIEJ ZALEŻY MI TU NA OPINII "WYŻSZYCH"

 

Pozdrawiam Popuś 🙂 

 

By OWSIANY pszenny,

Śpiewaj ile chcesz,ale jak nie żyjesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, >SiWy< napisał:

@popus czy to ty mi tem nie przeszkadzalo twoje spiewanie na serwie a sam pamietasz ze nieraz i ja z Toba spiewalem hahahaha 😄
 

Nie ty jedne śpiewałeś ... Batona też raz zaciągnąłem do śpiewania 🙂 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma tu "wyższych" na serwerze każdy jest traktowany jednakowo. Adminowie też się upominają wzajemnie tylko nie widzicie tego, z racji że robią to na czacie adminowym. Śpiewaj tańcz baw się, ale po śmierci jak Ci napisali, ewentualnie kilka sekund po rozpoczęciu nowej rundy :)

 I nie przeginaj pały :DDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...