Skocz do zawartości
MATRIX_Karol

baton ffa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do rzeczy... baton ffa fajny server, tylko że nikt o niego nie dba, wiem że zycie praca itp ale byli by ludzie którzy chociaż troszkę się by tym zajeli, troche mało map, i dużo cziterów. Zróbcie coś z tym chyba że macie ten server w du.. . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu co ty pierd.....  Gram na Batonie już 4 rok i powiedzieć , że nikt nie dba o Batona to kłamstwo, ponieważ to właśnie iniciatywy graczy zmieniają te serwery . Jeżeli jest twoim zdaniem jest mało map to daj propozycje jakie mapy chciałbyś zobaczyć i temat zostanie przez innych przedyskutowany 😉 . Jeżeli chodzi o Cziterów to oni byli ,są i zawsze będą na serwerach ffa.. Czemu ich nie nagrasz i nie wrzucisz demko na forum by właśnie Admini zbanowali czitera? Czemu nie napiszesz nic na forum ? Oto co napisałeś na forum o cziterach.image.png.a5581575595f7d554cd6b991d9b0250b.png                                                                                                    I co ma zostać z takiej wypowiedzi wywnioskowane? Bo jak przeczytałem tą oto wiadomość to nic mnie to nie ruszyło dopóki nie zobaczyłem twojego posta. Mogłeś chociaż dac ip gracza albo i sam nick.          Mordo, jeżeli grasz dużo na serwerze nr 1 to złóż podanie na admina. Może rozpatrzy sie ono pozytywnie, albo negatywnie.                                                                                                                          Ale nie pisz, że Ci którzy odpowiadają za serwer mają go w dupie 😉   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A moim zdaniem kolega może mieć takie wrażenie. To znaczy nie mówię że administracja ma wywalone, tylko faktem jest, że na #1 brakuje aktywnych adminów. Osobiście nie przepadam za graniem tam, jednak byłoby fajnie, gdyby stali gracze z #1 napisali jakieś podanie, bo jednak faktycznie masa cziterów tam wchodzi. 

Czasem wchodzę tam pilnować porządku, jednak to mało daje bo to walka z wiatrakami, ponieważ potrzeba tam aktywnego gracza #1 jako admina. Kpt zbika dawno nie widziałem, Katarzyna nie wiem czy tam gra bo na anonimowych logowaniach siedzi.

@popus czy to ty a dlaczego ma siedzieć na spetcie, skoro od tego powinien być admin. Nie oszukujmy się, nawet jeśli zgłosi czitera to minie trochę czasu zanim ktoś oceni demko i zbanuje, a czitek dalej będzie grać, także trochę bezsens, że kolega chce grać a nie moze bo cziter gre psuje. 

Osobiście postaram się częściej siedzieć na #1, jednak sam mało zdziałać mogę, bo 24 h nie będę siedział przecież, a i na #4 lubię bardzo grać. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Sevral

Mam nadzieję że nie zrozumiałeś tego jako zarzut, że masz w dupie serwer, bo na myśli miałem adminów serwerowych. Bo Ty dużo robisz dla sieci ^^

Tak, postaram się częściej na #1 przebywać, tylko sam mało zadziałam, bo nie będę dostępny w każdej chwili, bo też mam ochotę pograć na #4 itp. Dlatego widziałbym np thiefa jako potencjalnego admina. 

I wiem, że brak adminów na #1, jest spowodowany większą popularnością GO MODÓW, więc też jest trochę lipa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z demkiem jest jak kolega wyzej napisal, zanim wrzuce zanim ktos rozpatrzy to minie dzien albo kilka, jak ma zmiene ip to zmieni nick i dalej napier...la przez sciane jak ide od samego respa po cichu... admin tez nie czeka na forum zeby kogos zbanowac.

Co do map, proponowalbym aim_map, dust2_2x2 dust2_long,

Co do bycia adminem, to nie ukrywam ze nie znam komend, chyba ze by ktos nauczyl, adminem.bylem tylko na innej grze ale tam dochodzilo do 500 graczy online. Po za tym w tym tygodniu zagram kilkanaście godzin a w nastepnym moge zagrać 5 minut, nie jestem szczylem co non lajfi , prowadze firme i nie zawsze mam czas.

 

Chodzi mi o to ze fajny serwer jest a sie troche marnuje

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@MATRIX_Karoljeśli chcesz, napisz na pw to pomogę Ci ogarnąć demka bo głównie o to chodzi, a banowanie to naciśnięcie 3 przycisków tylko. 

@MATRIX_Karolskarg nie ma na kogoś, kto nic nie robi. Na początku będą się zdarzac, większość na początku się myli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banowanie to tez nie wszystko, dzisiaj ewidentnie byl gość z wh, zbanuje i jest ok, ale zawsze jest ryzyko zbanowania kogos czystego a zas skargi itp

Edit.

Ogolnie mysle że admin powinien mieć troche więcej pojecia niz ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...