Skocz do zawartości
Mental

Lagi na serwerach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Od pewnego czasu mam lagi na waszych serwerach.Myślalem że to wina komputera czy coś ale nie.Porównałem wydajność na innych serwerach też typu mod (cs go) aby porównanie było podobne o jak sie okazało tylko u was mam lagi.Czego to jest wina i czy można z tym cos zrobic ? Chcialbym przeprosić za wulgi na serwerze ale od kilku dni nie moge u was normalnie pograć.Też macie takie problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest wszystko dobrze.

;/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo w tym rzecz ja tez mam z lagi problem chociaż na innych serwach mnie nie tnie

Pozdro ssj blue mastered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam problem na serwerze, za niski fps, gram krok po kroku. Do restartu sezonu bylo lepiej. /modele nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam ten sam problem:/. Żeby nie skłamać, pare miesięcy temu był ten sam problem, wtedy wina leżała po stronie Pukawki bodajże. Więc w sumie nie ma co panikowac lepiej zajmijcie się czymś pożytecznym i jeżeli macie checi i czas poszykujcie Rsy na serwery żeby opiekunowie mieli w czym przebierac;) wywaliło mnie z #3, sprawdziłem inne serwy jest spoko to przygotowałem pare kawałków na marcowe Rs'y. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie serwer ma problemy z odbieraniem pakietów. Tak jak by był mega przeciążony. I też mam ściny.

Fps 100.5

ping 5-12

loss 0-1

choke 0-40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też mam problem z lagami u Nas na serwerach 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak Nai.

Mam stałe 101fps,A ping 20-30

Podczas gry czuje sie jakbym gral na 30-40fps i to raczej wina serwerowni bo widze nie tylko ja to mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na necie pewne stwierdzenie.Jeżeli można to niech wypowie sie ktoś ogarnięty

Choke ma prawo wystąpić i dopuszcza się wartość 10. I nie jest prawdą, że to wina tylko i wyłącznie Twojego internetu. Nie, bo gdyby był, to miałbyś problemy ogromne z loss, a nie choke. Choke jest bezpośrednio związany z serwerem i jeżeli serwer poprawnie ma ustawione rate, to problemów również nie powinno być. Bo serwer jest takim pośrednikiem, to na nim ustala się przepustowość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak siedzi 4 osoby na nacie to na seriwe mam tzw teleport a na innych jest okloło 70 pingu

jak sam siedzie to po 200 pingu albo  nic nie pokazuje 

czasem mam normalny ping 20 a mam teleporta albo od razu wywala 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_do629S0ozjCkImNnNnUfO3xzI88ZZIVY

 

Nie nie, zgłoszę do Pukawki i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...