Skocz do zawartości
sup

polosa4ello

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: polosa4ello

Data zdarzenia: 26.02.2019

Nick w grze: Sup

Opis sytuacji: ja se tylko szczylom a tu taki zong 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:39  reakcja 0.12 sekundy
3:53 patrze na gracza
05:16 patrze na gracza w gornym, ale mysle ze on jest w kominie i dziwno wchodi na b
https://www45.zippyshare.com/v/Zxyrhk9Z/file.html

14:38 reakcja 0.15, wzrok poszed na gracza przed 0.15 sek
15:09 flash + reakcja 0.2 sek
18:24 nie wiem, ale wzrok na gracze 
https://www53.zippyshare.com/v/0mBWn5da/file.html

10:20 jak by widzil snajpiera +-
12:57 granaty nie bylo widac, a on ucieka
21:48 jak by na sekunde popatrzyl na gracza

https://www36.zippyshare.com/v/W4tvpwKI/file.html

 

duze takich momentow gdzie wzrok odrazu na gracze i reakcja zawsze nie wecej za 0.3-04 sek. Jak dla mnie to dziwno.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dem sup1

3:39  reakcja 0.12 sekundy
¯\_(ツ)_/¯ wcelowany na gale nie mogę wbijać? 

3:53 patrze na gracza
ustawiłem myszkę akurat na długiej bo mogłem być narażony na ogień z tej strony, model wpadł z przypadku, 

 05:16 patrze na gracza w gornym, ale mysle ze on jest w kominie i dziwno wchodi na b
najpierw poszedl nade na brame z prawej strony więc typo ewidentnie albo podest albo side, wbijam na b patrze mój tero trochę se pokarał scianę na beesie więc raczej tylko tam mógł być typ

image.thumb.png.0aec32a23cbed001f018b5b564139f66.png

 

dem sup2

14:38 reakcja 0.15, wzrok poszed na gracza przed 0.15 sek
2 tero nawala w Romana na 99% tam jest typ, skanowanie romana przy bullet_info to szczegół 

 15:09 flash + reakcja 0.2 sek
normalna akcja, 2 flash bardziej wszedł ale jak tylko lekko opadł już miałem wizje

 18:24 nie wiem, ale wzrok na gracze 
no jak typ wbija z pochyłej na romana to skan do przewidzenia...

dem sup - hltv 

10:20 jak by widzil snajpiera +-
oj na pana Smutne Oczy to ja polowałem chyba pol mapy co mi na truł pupę na tym midzie + dodatkowo sie wychylałem tak żeby widzieć podest mid i żeby z trupa mnie nie zobaczyli.

 12:57 granaty nie bylo widac, a on ucieka
na wszystkie granaty reagowałem dopiero jak je zobaczyłem, nawet widać było, pozatym w kolejnych sekundach dostawałem je na papę bez problemu, bez szans na reakcje. 

 21:48 jak by na sekunde popatrzyl na gracza

leciał flash z prawej, nawet ładną smugę było widać ❤️

 

Dodam ze reakcja gracza do 150ms w wieku od 16 do 22 lat jest średnią reakcją na ten wiek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj jeden tez mowil o reakcji 0.15 sek na bramie mida, i na kazdy moment cos mowil. Zabaczymy co powiedza inni adminy.

12:57 granaty nie bylo widac, a on ucieka - skad tam widac granate? patrzylem 3 demo, 9 z 10 momentow ty nawet nie odwracaj sie od flasha, a tutaj reakcjia 0.001 sekundy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12:57 granaty nie bylo widac, a on ucieka - skad tam widac granate? patrzylem 3 demo, 9 z 10 momentow ty nawet nie odwracaj sie od flasha, a tutaj reakcjia 0.001 sekundy.

przekombinowania rozpiska, na gali najlepiej dla mnie jest  siedzieć i wychylać się od schodów od 12:58 cały czas prawo lewo se chodzę, dodaj do tego HLTV lag to ten nade połączony z ucieczką do roga staje się przypadkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

https://www45.zippyshare.com/v/Zxyrhk9Z/file.html

całą rozgrzewkę ma celownik przed graczem (moze skill/fart) +/-

image.png.63cb956d3b5ca96c3477a419ef1d16cb.png

1.19 nie za szybko ten celownik po zabójstwie innego gracza? -

3.29-3.40 dziwne prawie idealne skany w drzwi na midzie + idealne wcelowanie w gale  -

3.45 wchodzi jak do siebie nie wiedząc czy na bs'ie jest awp -
demka na pierwszy rzut oka czyste ale myślę ze takie rzeczy jak wypisałem wystarcza na bana. Gracz ogólnie gra bardzo dziwnie jak ma flesha na twarzy to i tak idzie przed siebie zamiast się cofnąć, ma bardzo szybkie reakcje, strzela same głowy , dużo "przypadkowych" wcelowań w ścianę...
jak dla mnie ban zostaje ale nie jestem pewny wiec proszę o rozpisanie demka przez @OWSIANY pszenny @Tayquil @Mirass lub @Nai. bo był na serwerze

 

https://www53.zippyshare.com/v/0mBWn5da/file.html
15.10 patrzylem 3 razy i 2 razy pokazalo mi calego flesha 1 polowicznego +/-
18.24 no beka XD albo mega fart albo mega skill -

 

https://www36.zippyshare.com/v/W4tvpwKI/file.html   


no dziwnie gra raz cicho siedzi na shiftcie i czeka a raz raszuje i strzela w ulamku sekundy
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dodaję moje demko :)

https://www24.zippyshare.com/v/xsHVcPeC/file.html

12:23 skan a przeciwnik mogł skoczyc na gale

14:21 wychylasz i od razu head

14:25 przeciwnik mógł cofnąć na b? a ty dokładnie w to miejsce skan

14:33 powrót ,head i idzie dalej 

14:39 patrzy za celem przez skrzynie

14:45 wcelowany odrazu z gali 

15:09 long flash ale głowa siadła, i wcelowany na drugiego 

16:04 wcelowany w CT

16:38 szybki refleks ? 

18:24 skan roman 

20:42 skan w ciernie przez skrzynie

21:57 wcelowany i head siadł 

22:26 patrzy po scianie i zabija 

23: 11 odrazu zabija 

Myślę że pomoge :) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adminem nie jestem i rozpisywać dema nie będę, wystarczy że obejrzałem jedno demko i tyle mi wystarczy i moje zdanie jest takie że @sup jest odpalony na WH+NoRecoil brak u ciebie aimbota :) może i nie masz wh ponieważ słuchawki dobre to prawie jak WH ale u ciebie zbyt szybka reakcja + myślenie dobrze skonfigurowany nie ma co :D @polos4 według mnie dobra robota :) pozdrawiam i upominam to moje podejrzenia i niczyje inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cisza, bo rozpisuję 😛

+ czysto; - spalony

Demko SUP (POLOS)

  • ~ 10:20 - czysto, zazwyczaj snajper tam siedzi, wcześniej w tej rundzie słychać było strzały, nie był wcelowany; +
  • ~ 12:57 - czysto, cofnął się, sprytnie, nic podejrzanego; +
  • ~ 21:48 - cała akcja czysta, granat poleciał, Supek gra ostrożnie. +

DEMKO SUP1 (POLOS)

  • ~ 3:39 - skanuje bramę, norma, ciężko, żeby szczyloł w niebo, jak bramę ma skanować 😄 a na galę wbiegł wcelowany, zazwyczaj tak się robi 😛 +
  • ~ 3:53 - patrzy na model, ale mógł być przypadek, skoro nikogo w piaskownicy nie ma, to może po prawej są; +/-
  • ~ 5:16 - czysto.

DEMKO SUP2 (POLOS)

  • ~ 14:38 - czysto, zauważył i szczylo, co miał, patrzeć się jak sroka w gnat 😕 +
  • ~ 15:09 - flesz raczej mu już schodził, wprawdzie podejrzane, ale mógł być też fuks, bo wyraźnie słychać tuputupy; +/-
  • ~ 18:27 - słyszał, izi, dobry skan + dobre słuchawki...; +

DEMKO SUP (MONDOR)

  • ~ 12:23 - przeciwnik mógł wskoczyć na galę, ale też się mógł wysadzić krzycząc JAK SOBOTA TO DO LIDLA DO LIDLA... (ale tego nie zrobił), czysto; +
  • ~ 14:21 - obejrzyjcie na 1/2, wysunął się przeciwnik, to i strzelił; +
  • ~ 14:25 - normalny skan, bo może tam stoi 😄 +
  • ~ 14:33 - widać było czubek główki; +
  • ~ 14:39 - czysto, nic nie patrzy za celem 😛 +
  • ~ 14:45 - a gdzie miał skanować no 😄 +
  • ~ 15:09 - jak wcześniej, czysto; +
  • ~ 16:04 - przed tą akcją widać było chowającego się ct; +++
  • ~ 16:38 - jak na tego gracza, to dał ciała, bo powolny refleks; +
  • ~ 18:24 - jak poprzednio, czysto; +
  • ~ 20:42 - skoro już wyczaił tt na respie... ; +
  • ~ 21:57 - tutaj dziwne wcelowanie, ale też mógł być fuks plus szybka reakcja, nie jestem pewien; +/-
  • ~ 22:26 - czysto, szybka reakcja i tyle; +
  • ~ 23:11 - to nie polska służba zdrowia, żeby powoli zabijać.. 😄 +

Nie byłem pewien raptem paru akcji, ale też nie mam czego się przyczepić. Jako że nie byłem na 100% pewien, czy czysty (tylko na jakieś 90%), spytałem o zdanie @Lio i @Tayquil, jak obejrzeliśmy, to potwierdziliśmy, czysto. Także izi panowie, tam UB proponuję i pączka jutro na zgodę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sup1.dem
Ogólnie do rozgrzewki, to ma celownik tam gdzie zazwyczaj ludzie kampią  i wyczekują, nic dziwnego nie widzę - czysto
1:19- nie poszedł celownik na drugiego gracza, tylko na bsa celował skoro z podestu nikt nie strzelał, ale typek wybiegł - czysto
3:39- biegnie z celownikiem ustawionym na banie więc i po prostu zobaczył i strzelił, nie jest to jakaś uber-hiper rekacja, czasem ja nawet takie mam - czysto (juz bardziej przyczepilbym sie do killa wczesniej)
3:45- dostał z HE na gali to wiedział, że typ przy romanie bedzie prawdopodobnie to raz, a dwa, jak wbiega na bs to przecież biegnąc z gali kontrolował reklamę i pochylnię - czysto
5:16- wchodził wcelowany komin i ogólnie kontrolował bramę, logiczne że tak zrobił bo przecież jego sojusznik wbijał oknem - czysto

Sup2.dem
14:38- przecież sojusznicy skanują tego romana - czysto
15:09- u mnie już mial możliwosć widzenia - +/-
18:24- przecież słyszał typa to i skanował - czysto

Sup.dem
10:20- wystarczy grać 3 rundy przeciwko SMUTNE OCZY i widadomo że na zielonych kisi z awp, taki jego zwyczaj, sam co raz czesciej tam sie wcelowuje przeciwko niemu bo wiem ze czai sie - czysto
12:57- fart przeciez ciagle sie rusza - czysto
21:48- popatrzył bo flesh, no i to normalna kampa - czysto

Sup.dem (mondor)
12:23- mogl skoczyć, ale skanować nie zaszkodzi przeciez - czysto
14:21- raz że na midzie awp slychac, a dwa, ze przeciwnik mu sie wychylil i troche mineło jednak - czysto
14:25- no skanuje brame, duza mozliwosc ze ktos siedzi na midzie -czysto
14:33- bylo widac - czysto
14:39- skanują sojusznicy, widac po ukladzie broni ze tam celuja - czysto
14:45- no skanowal ciagle to trafil w koncu, tyle razy z modelem sie mijal xD - czysto
16:04- bylo slychac jak z gali upadł no i widzial ze tam wbiega - czysto

Parę akcji dziwnych, ale nie spalonych tylko wynikajacych z umiejetnosci i znajomosci mapy.

Podsumowanie, gracz czysty i bardzo skillowy. Widać, że ogarnia po tym, że umie ulozyc celownik, zna miejscówki, skany i ma szybką reakcję. Wszystko słyszał co zabił, mida skanuje zawsze tak samo praktycznie a że czasem wejdzie to nie świadczy że wh. Zna mapę, ogarnia recoil, nie gra chaotycznie. Jedynie ma szybkie reakcję ale wynikają one ze znajomosci mapy co po prostu widać gdy gracz sie porusza.
Werdykt UB, bo prostu bardzo dobry w te karabiny.




 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc skoro czysto to dajcie koledze UB i zamek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.thumb.png.61269ed08046a241480220780af6a1ff.png

UB zamek, idź dalej karać @sup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...