Skocz do zawartości
Panczu

Glebbie

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na:Glebbie

Data zdarzenia:18.03.2019 15:40

Nick w grze:Puncza

Opis sytuacji: Zostałem wyzwany i cały czas na mnie bluzga gracz :"Amelia-AFM-" po czym tylko do niego napisalem żeby sie ode mnie odczepil, no i mowil wlasnie do glebbie zeby mnie wywalil z gry i dostałem bana za "obrazasz" No ogl słabe zachowanie po czym amelka gra cały czas jak mnie zbluzgal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mowil Amelia, bo jak ja jestem zywy to nie slysze Voice chat martwych graczy, a text chat ja widze zawsze. Wiec co zobaczylem, za to i zbanowalem.

Jak ktos ci obraza, zglaszaj zawsze na u@.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze i tak bylo ale no nie chce bluzgac przez mikro do niego bo mi go szkoda, odpowiedzialem mu "p3rdol sie " bo śmieć i wgl do mnie,  no ale slyszales jak do Cb mowil zeby "wywal tego śmiecia z naszej drużyny bo cos tam itd" tez to bylo jako obraza wiec no on tez tak jakby powinien polecieć bez mojego zgłaszania na u@

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, musisz zgłaszać na u@, admin nie widzi wszystkiego, @Panczu, ani tym bardziej nie słyszy wszystkiego. Jako że ostatnio grałem z Amelią (nie wiem, czy nie ogarnął, że wszedłem na serwer, czy miał wywalone), pamiętam, że dosyć niegrzecznie się zachowywał, więc mogę uwierzyć Ci na słowo, że Cię sprowokował. Masz nauczkę na przyszłość - pisz na u@ lub rób screenshota/krótkie demko. Z chamstwem trzeba walczyć, byle by nie za pomocą chamstwa 😄

Bana skracam do 30 min ze względu na to, co powyżej napisałem (czyli już wygasł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...