Skocz do zawartości
swinging

[Zamknięty] Hobby może być pracą :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie zawsze to idzie do przodu... Ale do sedna. Zawsze uwielbiałam tańczyć, szkoliłam się w tym kierunku, aż spełniło się moje marzenie - otworzyłam szkołę tańca w Legnicy. Tylko że chyba ludzie o mnie nie wiedzą, bo jak na razie konkurencja mnie gniecie... Znacie jakieś sposoby na to, jak to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zadbaj o marketing szeptany w internecie (jakiś fanpage na fejsbuku czy coś) dzięki czemu znajomi mogliby promować Twoją szkółke.

Zorganizuj jakieś darmowe warsztaty w szkołach podstawowych/gimnazjalnych gdy ja coś takiego kiedyś miałem, sprawiało to przyjemność i ochotę do udania się na kurs.

Nie ograniczaj się do jednego gatunku tanecznego (hip hop, nowoczesny,klasyczny, bla bla). Klient na Rynku zazwyczaj w każdej dziedzinie oczekuje jak najwięcej od usługodawcy np programiści komputerowi powinni znać jave, Pythona, assemblera, C, C++  PHP, Ruby, SQL, htmla, cssa i dodatkowo pracować za darmo i klaskać jajkami. Na siłowni na której jest tylko ławka, sztanga i gryf też mało ludzi uczęszcza.

Zgaduje, że też tańczysz a nie tylko chcesz być instruktorka tak więc pokaż jakiś występ a może wpadniemy z @Tayquil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie rozkręć profile na instagramie i facebooku! Bez tego ani rusz w dzisiejszych czasach. 🙂 

By MIRAS,

Jakbyś nie zauważyłem odpowiadasz zbanowanemu... wiec następnym razem patrz uważniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, social media to teraz połowa sukcesu. Zajmij się na początek marketingiem lokalnym, zorganizuj jakieś wydarzenie promocyjne - darmowe oczywiście, jeśli masz stronę internetową, to zleć jej lokalne wypozycjonowanie, a jeśli nie masz strony, to polecam jednak stworzyć. Chodzi o to, żeby ludzie, wpisując "szkoła tańca Legnica" mieli Twoją propozycję na początku wyników wyszukiwania. A jeśli masz dużą konkurencję, to trzeba będzie wielu różnych działań się podjąć.

Podsumowując: social media i regularne posty, strona internetowa i zlecenie SEO, żeby była jak najlepsza widoczność w wynikach wyszukiwania na Legnicę, no i wydarzenie, lub seria regularnych wydarzeń. Promuj się jak możesz. bo inaczej będzie ciężko. Niestety to dobry marketing jest dźwignią handlu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

tematzamkni%25C4%2599ty.gif

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator otworzy  go ponownie.

Pozdrawiamy,

Ekipa Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...