Jump to content
Amelia-AFM-

UB / Sprawiedliwosc

Recommended Posts

Witam . Akurat teraz idę z kultura bo to rożnie wychodzi u mnie najczęściej negatywnie ( potwierdza to ilosc banow ) . Chcialbym sie dowiedziec konkretnie za co mam perma za obrazy na tle religijnym i wogole bo jakos konkretnie nie rozumiem tego . A ze Pan Tetris jest bardzo ciety na mnie i moja Osobe to nic nie poradzę bo akurat jestem rasista i sam dobrze wie o tym po rozmowach  naszych na stemie ( co nie sa dowodem ) to podrostu wie jak łatwo mnie podpuscic w tej kwesti  , tak samo jak mute czy przez ostatni tydzien kogos cos obrazalem ? gdy Pan Serval skrocil mi bana o tydzien byly jakies skargi od kogos  bo ja jakos nie przypominam sobie  chyhba ze Pan Tetris cos wie . ( nie Powiem moze jakies kurr bylo ale w to sie zdaza kazdemu ) . aPana Tetrisa nienawisc do mnie i banowanie mnie ciagleza wszystko troche jest juz zabawa . Bo nawet bany  ktore polecialy dla innych w ten wekendzik sa smieszne moze Mateusz przeklina wiecej ale Thief czy Oliwka  zaslugiwali na bana na 1 dzien ? I dalej nie wiem kogo obrazilem na tle rasistowskim ? To ze napisalem jednemu z adminow na stemie jak zydzi jezdza do Polski na zakupy to dostalem odpowiedz ze mysla bo oni sa madrzy jest ich atutem . 

Jako że nasz cukiereczek, napisał na mnie skargę więc z chęcią wyjaśnię całą sytuację.

Otóz od poweidzmy 2 tygodni śmieszkowałem że ,,jestem Żydem'. Ot tak, dla zabawy, raczej każy wiedział, że jest to zwykłe śmieszkowanie.

No i tutaj zaczyna się zabawa, gracz Amelia, dostał ode mnie mute za rządzenie się oraz brak kultury (https://home-edition.eu/topic/17352-tay/). Oczywiście gracz nie zgadzał się z moją decyzją,więc zakładał wiele temat
ów ale połączyłem je w ten jeden. Poprosiłem sevrala, żeby jako czerwony wypowiedział się tam, zeby gracz nie zakładał miliona tematów. Wyszło, że unmute ma dostać za tydzień, jednak ja zaznaczyłem, że jeśli się poprawi. W międzyczasie sytuację także Honorowi wytłumaczyłem, który dał mi w kwestii zdjęcia mute wolną rękę.

No ale że nasz Amelcia jest antyadminowski i taki z niego jest groźny Pan, postanowił mnie w ten sam dzień sprowowkować na serwerze.

Najpierw zostałem mianowany szmatą (niestety hltv nie zawsze zapisuje to co piszemy na czacie) więc jako dowód niech posłuży ten oto skirn, gdzie gracz pyta się kto jest szmatą. Oczywiście szmatą jestem ja według Pana Ameli.
http://pl.tinypic.com/r/2vjstc5/9

Następnie za parę chwil, ze szmaty awansowałem do ściery, a jakże (daję dwa skriny aby kontekst był)
http://pl.tinypic.com/r/552vqw/9
http://pl.tinypic.com/r/rhpm47/9

Z powyższego powodu, postanowiłem przedłużyc mute na następny tydzień by zobaczyć czy będzie jakaś poprawa, bo każdy rozsądny człowiek, po tylu karach zaczyna wyciągać konsekwencję ze swoich czynów.

Gdy Amelia dowiedział się o tym napisał na steam do mnie w sprawie wyjaśnienia. Wspomnę tylko, że moje argumenty zostały całkowicie olane, a ja dostałem parę bardzo wulgarnych wyzwisk, ale tego pod uwagę nie brałem przy banie, bo całkowicie po mnie to ściekło. Nadal gracz Amelia stale twierdził, że jestem Żydem gdy każy na serwerze wiedział, że to zwykłe śmieszkowanie.

Myślę, że warto też wspomnieć o ogólnym całokształcie gracza, o czym sami pisaliście dzisiaj na sbx, że jest wybuchowy oraz przegina. Sam miałem skargi na niego (dowodów nie mam bo raz, że nie robie skrinów a dwa usuwam wiadomości) oraz podczas przeglądania hltv gdy czitek grał bo mi uciekł, zdarzało się, dość często, że Amelia wyzywał innych graczy. Banów nie dawałem za to, czego aktualnie żałuję, bo miałbym dowód rzeczowy w postaci większej ilości banów, chociaż 64 w czym 90% jest za kulturę i obrazy, w tym obrazę za rodziców jest dość mocnym podkreśleniem zachowania tego osobnika.

I dochodzimy do dnia dzisiejszego, czyli do meritum sprawy. Wszystko co napisałem wyżej, było tylko nakreśleniem sytauacji ogólnej.

Dostałem informację, że gracz ,,chce mi pocisnąć", no ale był admin więc skrinów nie dam, bo mało z nich wynika, więc stwierdziłem, że wejdę sobie na nsie i zobaczymy jak się zachowuje naprawdę.

Zadałem mu pytanie ,,za co ma mute". Napisał, że ja mu go dałem. Tematu ciągnąć nie musiałem, bo za minutę leci ten oto tekst
http://pl.tinypic.com/r/iwr6lk/9

Żeby mieć bardziej wiarygodny dowód, dam wycinek z konsoli, że to o mnie chodzi
,,[Silver II] BakuGO! : amelia kto cieb anuje

[Gold Nova Master] (Terrorist) AdrianosxKox : conectem

[Silver II] BakuGO! : wgl jest adm/

*** konrad ganja killed Amelia-AFM- with a headshot from deagle ***

[Master Guardian II] Amelia-AFM- : TETRIS

Jeszcze wpadło to, ale nie wyłapałem podczas gry, bo grałem na nicku bez admina więc nie widziałem co martwi piszą
http://pl.tinypic.com/r/2vdmsnt/9

Podesłałbym hltv, ale nie zapisało praktycznie niczego z chatu niestety. Na dowód dam je, żeby nie było że ukrywam coś http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1904140748-de_alexandra-1555220880-1555222320.zip

O a tutaj, bede mial Alacha jako Żyd (czymkolwiek jest Alach)
http://pl.tinypic.com/r/8yztys/9

Reasumując, bo mało kto pewnie doczyta moje wypociny do końca, wszak Sienkiewicz ze mnie lichy. Amelia dostał bana za całokształt, dzisiejsza ,,prowokacja", prowokacją nie była (jeśli ktoś się uprze, może odebrać jako lekką ^^). Było to sprawdzenie gracza, podczas nieobecności administratora i zachowałem ciekawość jak każdy gracz. Bo wiedziałem, że wczoraj też chciał mi ,,pocisnąć", ale admin był więc hamował język. Jak widać, obraża on mnie ze względu na moją ,,żydowską rasę", bo myśli, że jestem Żydem.

Wiem, że w poście Amelii będzie, że go prowokowałem pisząc, że jestem Żydem na #3, aczkolowiek, pisałem to także gdy go na #3 nie było.

Gracz jest toksyczny, nastawia innych graczy przeciwko adminom mówiąc im że my nic nie robimy, ma rozszczenia wobec administratorów by byli na jego zawołanie, jest niekulturalny, nie wyraża chęci poprawy, obraża innych oraz nie wykazuje chęci jakiejkolwiek współpracy. Są na niego skargi, nie stosuje się do regulaminu. Myślę, że 64 szanse jest wystarczającą ilością, by w końcu pożegnać go z serwerownią, ponieważ to my admini się męczymy i to on męczy lepszych graczy gdy Nas nie ma obelgami.

Decyzję o banie permanentym przydyskutowałem z Sevralem i on zgodził się ze mną, że nie ma sensu męczyć się z graczem któy działa na niekorzyść serwera wprowadzając toksyczną atmosferę.

Mam nadzieję, że wszelkie wątpliwości zostały wyjaśnione, a gracz bana nie dostał za darmo. Skoro on pogrywa niezbyt czysto z nami (administracją), to ja chętnie w jego grę zagrałem, co mu wcześniej zasygnalizowałem na steam, w nawale obelg rzuconych w moją stronę.

Cytat

. Bo nawet bany  ktore polecialy dla innych w ten wekendzik sa smieszne moze Mateusz przeklina wiecej ale Thief czy Oliwka  zaslugiwali na bana na 1 dzien ?

Pozwolę sobie zacytować, otóz ta 3 dostała bana, za obrazę gracz jędruś, co było zaznaczone w powodzie bana, bo dostałem skriny.

Cytat

czy przez ostatni tydzien kogos cos obrazalem ?

Tak, w ten sam dzień w którym mute dostałeś, wszystkie dowody są przedstawione w moim długim wywodzie.

Rozmawiałem o tym z @Sevral i jego proszę o podjęcie werdyktu ponieważ #3 jest jego "rejonem". 

powiem tak @Amelia-AFM- o UB możesz zapomnieć, tym postem podpisuje twój wyrok, od samego początku słyszałem o całej sprawie i wierz mi że wcześniej byś wyrwał gdyby @Tayquil nie liczył na twoją poprawę ( cóż poradzić że naiwny jest ), UB nie dostaniesz nie tylko z powodu absolutnego braku szacunku do admina który ci "podpadł" ale za twoje podejście do religii/narodowości innej osoby, nie będziemy tolerować rasistowskich zachować a skoro tak chętnie się do tego przyznajesz i wręcz jesteś z tego dumny to bądź też dumny z tego bana, Powodzenia życzę i żegnam

BRAK UNBANA

serio? przedyskutowałem z Severalem? Od kiedy decyzję tego typu są załatwiane "ZA PLECAMI"?

myślę, że decyzja powinna być wspólna i KAŻDY z administracji powinien się wypowiedzieć w tej sprawie jak i reszta czerwonych.

Historia serwerowni zna kilkanaście przypadków tego typu gracza i nie przypominam sobie, żeby było to robione za plecami innych.

Nie wiem, sevral jest czerwony, w takich rzeczach czerwoni koniec końców decyzję podejmują, więc do kogo miałem się zwrócić? 

Sevral jest aktywnym czerwonym, który załatwia sprawy szybko, więc do niego się zwróciłem. Bo w 2 przypadkach które tu wystąpiły, głos miał czerwony czy banować czy nie. 

I nie było to załatwione za plecami, skoro honora i batona też o tym poinformowałem, ale jedynie sevral mi odpisał do tej pory. 

Gracz się odwołał, czerwony podjął decyzję i koniec tematu. Napisałem argumenty i tyle. 

2 minuty temu, Tayquil napisał:

Nie wiem, sevral jest czerwony, w takich rzeczach czerwoni koniec końców decyzję podejmują, więc do kogo miałem się zwrócić? 

Sevral jest aktywnym czerwonym, który załatwia sprawy szybko, więc do niego się zwróciłem. Bo w 2 przypadkach które tu wystąpiły, głos miał czerwony czy banować czy nie. 

I nie było to załatwione za plecami, skoro honora i batona też o tym poinformowałem, ale jedynie sevral mi odpisał do tej pory. 

czyli ogólnie wszystko teraz załatwia Several więc Batona i Honora możeby mieć w dupie? 😄 myślę, że 1/3 głosów to nie jest większość?

Nie no ja rozumiem bana . Ale jezeli opiekun servera czyli Serval skraca mi np mute a ty lecisz do honorora bo nie mozesz wytrzymacj moich odpowiedz o sianiu ntwojej propagadny zydowskie co pozniej piszeesz ze to taki zarcik ze kazdy o tym wiedzial to cos nie halo . sam prowokujesz zeby ktos miedzyinymi ja cisna narodowosc  zywoska

btw Serval bana za co za kulture obraze graczy czy konkretnie moje podejscie do pseudo religi zydowwskiej

. jak mozesz to poprosze o sprostwowanie tego

Ja tam nie wiem jak rozmowy prywatne ale moge jaik chcecie wstawiac screny  z mojej rozmowy z Panem Tetrisem jak mi mowi ze jest adminem i komu ktos bedzie wierzl jak o to mamy sie bic 

Jak mówiłem, wcześniej honorowi pisałem gdy temat założyłem dał wolną rękę. Sevral napisal o tygodniu, ale mnie zwyzywałeś więc spytałem się czy w takim przypadku mogę przedłużyć. Dostałem wiadmość, że mute mogę przedłużyć nawet o 2 tygodnie, ale napisałem Ci, że na tydzień przedłużam i zobaczymy. 

Cytat

Ja tam nie wiem jak rozmowy prywatne ale moge jaik chcecie wstawiac screny  z mojej rozmowy z Panem Tetrisem jak mi mowi ze jest adminem i komu ktos bedzie wierzl jak o to mamy sie bic 

To nieźle z kontekstu wyjąłeś, chciałes dowody na Twoje przeklinanie na mikro, napisałem, że w takich sytuacjach nie muszę ich mieć, jeżeli jest mute/ban za kulturę, bo mikra nie mam jak ich dostarczyć, więc w takim przypadku dowodów się nie wymaga.

P.S jak będziesz wstawiał rozmowy prywatne, nie zapomnij wstawić K***ew, C**i, C*p i innych wyzwisk w moją stronę, gdy na spokojnie tłumaczyłem Ci czemu masz przedłużone.

37 minut temu, Amelia-AFM- napisał:

btw Serval bana za co za kulture obraze graczy czy konkretnie moje podejscie do pseudo religi zydowwskiej

i właśnie o tym mówię dla ciebie jest to pseudo religia dla kogoś innego nie, możesz mieć sobie pogląd jaki ci sie żywnie podoba ale obnoszenie sie z nim i obrażanie innych nie przejdzie, 

50 minut temu, Katarzynka;) napisał:

czyli ogólnie wszystko teraz załatwia Several więc Batona i Honora możeby mieć w dupie? 😄 myślę, że 1/3 głosów to nie jest większość?

sprawa nie dotyczyła zamknięcia serwera a jedynie bana dla gracza 

temat zamykam a kolegę @Amelia-AFM- żegnam 

jeżeli @batonik @Złoty lub @Honor będą mieli coś do dodania, ewentualnie decyzja o banie zostanie zmieniona przez nich, otworzą temat 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...