Skocz do zawartości
Niezgodny!

`Aj Ti Es`

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: .ewidentnie pchasz się w gips 

Data zdarzenia:dzisiaj

Nick w grze:`Aj Ti Es`

Opis sytuacji: Nie wiem po prostu grałem, podziękowałem za grę, przeszedłem na specta, by zajmować slota i serwer był wyżej w topce, po czym wróciłem z szluga, patrze a tu ban, za Auto HB, nie wiem co to auto HB ale chyba chodziło o auto BH, tak więc nie mam auto BH, jestem graczem od 17 lat nie potrzebuje takich wspomagaczy, dużo graczy skarżyło się na duckowanie moje ale nie wiedziałem, że nie wolno jak mi napisali automatycznie przestałem duckować. To tyle w temacie. Jestem niewinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest to normalne duckowanie. Takie same zdanie mają @Lio i @iluzion, gdyż ogladaliśmy Cie wspólnie.

Tutaj macie link do mojego demka. https://megawrzuta.pl/download/1c9c30fbbd71566c827b8bce08f3af3c.html

Iluzion ma dłuższe i zaraz wstawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www13.zippyshare.com/v/LdtfmWjp/file.html

 

Imo przy takich ruchach myszki jest niemal niemozliwe płynne bh przez całą mapę . chyba ze to tajne bh z klasztoru shaolin 😄
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz lookne też. 😄 Przy takich ruchach myszki to powinniście wiedzieć, że to jest z 8 stref przy Lj'ocie, więcej się nie wypowiadam dopiero po obejrzeniu demka, co do duckowania, jest to zwykłe dackowanie bez waitów itp, jeśli chcecie to zapraszam na HNS się poganiać :)

Dodam, że moja żonka co leży w szpitalu, na ten fakt odpisała "Bo te lamy nie umieją i banują" 😄 Jedyne co mam oglądając demko to dobry ubaw 😄 😄 😄 😄  Dzięki za nie 😄 hehehe

Szkoda że nie moge pooglądać na steamie demka, i na patchu v23 nie pokazuje mi minut i sekund, po pierwsze, przy auto Bh nie dziala podwojny skok, po drugie są akcje gdzie paliłem bhopa na demku, to tyle na moją samoobronę, do tego chyba zgłaszałem dzisiaj z 3 razy typa który od rana odpalony nie wiem czy w koncu dostał bana czy nie, ale miał aima.

aaa coś tam wspominałeś na demku o russian walku, też potrafię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@.Cinek @Lio @iluzion a nie szlo go upomniec zeby Tak nie robil bo jest to u Nas nie dozwolone.. nie ogladalem demka I  nie wiem czy upomnieliscie go chociaz raz. Gosciu jest wporzadku bo teoche z Nim wczesnoej gralem I gadalem. Nie kazdy z nowo grajacych wchodzac na nasza serwerownie od razu studiuje regulamin. Moze da sie skrocic bana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja demka nie obejrzę, ponieważ nie znam się na autobh i innych skryptach dlatego proszę o to @Lio  @Honor @Sevrallub @Nai..

Natomiast @Crayzool13gracz akceptuje regulamin wchodząc na serwer. Jego nieznajomość, nie zwalnia gracza z jego przestrzegania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crayzool13 upomnieniem jest ban tylko na 3 dni. Wszyscy gracze są traktowani na jednym poziomie, wiec nie faworyzujmy graczy bo jest spoko to po pierwsze a po.drugie jakos z godzinkę po nagraniu demka juz mu takie " samo duckowanie " co wczesniej co runde nie wychodziło.

Poczekajmy i zobaczymy, niech sie wypowiedzą admini wyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh mówiłem że lepiej dać to czerwonym do oceny. Jeśli on ma tylko +DUCK na scrollu, za cała resztę klikania w klawisze jak w guitar hero, nie możemy go karać. Tylko że czemu nie pochwaliłeś się tymi umiejętności wcześniej, a dopiero wieczorem dostałem powiadomienie że "jakiś typ odwala szajs" 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

Jak dla mnie kwestia samego bh jako skakania jest prosta.Skaczesz, strefa w lewo skaczesz, strefa w prawo, ale u tego pana nie pasuje mi dokładność stref .Grałem na wielu serwerach DR i BH ale jak byłem na spec i obserwowałem jak inni grają, to nawet ludzie z topki nie robią tak dobrze bh jak on. Jak dla mnie to skrypt na samą strefę ale to nie raz wystarczy zwykły alias jak kolega napisał wyżej odnośnie duck'a (tak wiem że aliasy są do pisania skryptów). Jednak oprócz samych idealnych stref interesują mnie @Niezgodny! :
- czemu na demku od @iluzion podczas 1 rundy wbijasz na longa bez jakichkolwiek prób spojrzenia na jakąś miejscówkę.
- czemu na 02.30.00 dalej masz perfekcyjne bh mimo że powinieneś zwolnić swoją prędkość po upadku z wysokości (nie wierze że kolega tak dobrze opanował bh)
Podsumowując jak dla mnie to kolega ma jakiś skrypt na samą strefę lub cały program typu kz-hack w którym najczęściej binduje się strefę pod jakiś dowolny klawisz przez config czita oraz ma się w pakiecie autobh.
Jednak wolałbym zauważyć też opinie @glebbie bo chłopak wie o co chodzi w te skoki bo sam mnie kiedyś coś próbował uczyć
PS. @Tayquil pamiętaj jak problem z kimś że niby ma bh to do @glebbie pisz ^^

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Jakuba
1-Bo zazwyczaj jestem pierwszy tam i na reszcie ekranu widać czy ktoś biegnie, do piachu czy za ścianę.
2-2:30 nie mogę zobaczyć chyba że demko odpalę z stoperem, zrobilem to dla Ciebie i muszę powiedzieć, że zrobiłem ducka po wylądowaniu i dlatego prędkość nie zmalała, jeśli chodzi o wskok na tą skrzynkę, po podłożeniu paki, pakiet auto bh odpada, bo nie działał by wtedy podwójny skok, a chyba nie uważasz że jestem na tyle perfekcyjnym oszustem, że na rolce robię perfekt skok przesuwając skrolla o jeden, albo waitów mam tyle, że zdążę zrobić drugi skok zanim Auto bh zadziała
Co do ilości stref na deathrunach nie opłaca się robić 8 do ljota, tylko robi się strefy pod maxspeeda po 5 i wtedy ekran jest bardziej uspokojony :) Czekam na wypowiedź kogoś bardziej rozeznanego w tych tematach, bo za używanie klawiatury i myszki to trochę śmieszny ban :) A niedowiarków zapraszam na serwer HNS tam są specjaliści od czitów w tych sprawach możemy się poganiać.
To do Lio.

Wcześniej nie mogłem się pochwalić bo nie wykupiłem Vipa, dopiero kiedy przyszedł darmowy vip zacząłem używać swoich umiejętności i to była dobra pora na darmowego vipa, bo już zasypiałem powoli przed tym ekranem i brakiem czegoś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czysto, nawet nie chce mi się całego oglądać 

Czepiacie się nowego gracza, że duckowanie jest niby niezgodne z regulaminem a sami nie przestrzegacie przyjętych zasad, bo z tego co się orientuje demka powinny być spakowane i wrzucone na zippyshare 

To jeden wrzuci jakieś demko 90MB a drugi na jakiś spier***y hosting, bez pozdrowień 

By OWSIANY pszenny,

"Uwaga! Prośba do wszystkich by dema wrzucać na zippyshare.com, ponieważ speedyshare.com wprowadziło ograniczenia w prędkości transferu." To Tylko udogodnienie dla Administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie ub to wam nakręce jak gram kamerką klawiature i ekran i wykupię vipa

Skandal by po 17 latach grania w tą grę jeszcze tyle czekać na unbana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to sa ewidentnie skripty. Not bh but autoduck. Gralem na HnS/KZ pol zycia i niemozliwe tak skakac bez skriptow, bo ma 4 units dla tego zeby nacisnac duck w potrzebnym momencie i odrazu trzeba skakac. Oprocz tego trzeba jeszcze patrzec gdzie on tam leci, co sie dzieje wokol i strzelac. 

Jezeli ma 'bind mwheelup +jump' i 'bind mwheeldown +duck' nie starczy mu czasu zeby tak szybko krecic kolko ogory i potem w dol. 

Jezeli ma duck na ctrl lub cos innego jest to bardziej mozliwe, ale tyle razy trafic w te 4 units (kto gral w HNS/KZ/DR zna jak malo to jest) jak dla mnie prawie niemozliwe. Oraz to, ze czasami nie spada mu predkosc kiedy zwykle musi to byc przy BH oznacza ze moze uzywac bug z FPS (ktory czesto sie uzywa na surf mod'ach) lub to tez mu pomaga skript. 

Just think for a second, to jump in such way as I can see at demo he should:
• Strafe left and right (A+D)
• To synchronize his mouse and strafes (mouse left + A; mouse right + D)
• To press Jump every N seconds
• To press duck every time he's 4 units before the earth
• IMMEDIATELY press jump after that
i to wszystko za 2-3 sekundy.  I jak mowi robi 8 strafe'ow zwykle. 

Nie wierze w to. 

bind "MWHEELDOWN" "+duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait; +duck; wait; -duck; wait"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, oldschool napisał:

Czysto, nawet nie chce mi się całego oglądać 

 

Musiałeś nie to demo ściągnąć.

Chyba żarty sobie robicie jeśli uważacie, że on tak bez żadnych skrytpów sobie skacze. Demko Cinka, 1 runda, skacze do anarchi i leci na galę, dalej nie oglądam.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 https://megawrzuta.pl/download/1c9c30fbbd71566c827b8bce08f3af3c.html

poczatek Długiej

1226AJ.thumb.jpg.85ffdadea391a9d380ee4378baefaa7b.jpg

Gala

1240Aj.thumb.jpg.efadf1e59abb7abac0bae2d3c6cd5c27.jpg

zajęło Ci to 14 sekund.

https://www110.zippyshare.com/v/3HHUya29/file.html


Poczatek dlugiej

1243JA.thumb.jpg.68394f3702c42dd3101137905f762eb0.jpg

Gala

1306JA.thumb.jpg.5bba785d7b9d6b61c04acd48222c41c7.jpg

zajelo Mi to 23 sekundy.

W dniu 13.12.2018 o 22:08, Honor napisał:

BH / auto duck / jeden ciul to samo. Obejrzałem hltv  i masz autoduck. Samym vipem nie wyprzedzisz tak graczy. Ban zostaje, lepiej to wykasuj następnym razem Dłuższy ban lub perm.

Jak napisał @Honor w Tym poscie

 Nie przegonisz Vipem zwyklego gracza. Na demku widac wszystko, @.Cinek dobra robota.

Ban zostaje, zamykam.

 

By SSS,

Otwieram, gracz chce przedstawić nowe dowody w sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze unban potrzebny :)

Bez unbana to nie mam jak przedstawić dowodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już, możesz nam pokazac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu będzie pierwszy filmik https://youtu.be/YtyKEbyBuvQ jeszcze się przetwarza i dodam jeszcze dwa

Tu drugi będzie https://youtu.be/3Ah3hybW0Gg

Tu trzeci filmik dlaczego nie mogę odpalić steama https://youtu.be/rLba5K4hJSU

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością aż któryś admin ustosunkuje się do nowych dowodów i gry mojego męża. I przede wszystkim powinno paść jedno magiczne słowo od adminów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał zdjetego bana tylko dlatego bo miał wrzucic dowod a sprawa była zamknieta i ban podtrzymany. Skoro tyle osob rozpatrywalo wczoraj i w dalszym ciagu uparcie było mowione ze mąz ma czity to sory ale jakies słowa przepraszam powinny pasc. To ze ktos ma wieksze umiejetnosci to z buta ma zarzucane ze ma czity ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może od razu zabrońcie używać myszki do grania, będziemy się na strzałkach strzelać <hehe>

Ps Jak to dozwolone jest na każdej większej serwerowni, nikt temu nie zaprzecza, a na hnsach wręcz wymaga umiejętności używania tego duckowania. Powiedz mi jak mam teraz przestać używać duckowania jak to mi w nawyk już weszło i co mam bana dostawać za to że coś potrafię?

By SSS,

ogólnie można to podciągnąć pod bugowanie kucania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Arielka!Nie mogę czytać Twoich żali i obrony męża. Uważam, że to jest mocno słabe, co Ty adwokat jesteś?  Jak mężowi ktoś coś niemiłego powie to też lecisz i bronisz. Powinnaś łapać warny za posty w tym temacie bo nic nie wnosisz. Czerwony napisał, więc temat skończony. 

Admin poświęca czas i kasę i ma prawo się pomylić. A Ty wyskakujesz że ma przeprosić. Wyślemy Wam wino może, bo przecież to AŻ BAN W GRZE. To Ty przeproś za to co wczoraj na sbx pisałaś, bo było to chamskie i nie na miejscu. 

Bez pozdrowień. 

P.S jeśli nie pasuje Wam ta sieć to idźcie na inną, bo aktualnie zachowujecie jakbyście byli w centrum świata, a cała sytuację traktujecie jak dziecko gdy kolega zabierze mu zabawki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w takim razie gdyby dowody nie zostaly wrzucone bana by wyłapal za niewinnosc ? Ciekawe podejscie nie ma co. a co do Pana admina wyzej po to jestem zeby sie odzywac mozesz dac warna. Ty w jaki sposob sie zachowywales ja wczoraj na czacie przeprosilam a Ty dalej jestes beszczelny i prostacki rowniez bez pozdrowien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zamykam temat, bo sytuacja jest komiczna. 

Czerwony się wypowiedział, nowy zapis w regulaminie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...