Skocz do zawartości
OWSIANY  pszenny

Windows 7 awaria?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, mam problem z Windowsem 7.

Ostatnio wyłączył się komputer i zmienił się wygląd i wszystko z tym związane...

wiecie może o o się stało?

dodaje screen'a paska, nie wiem co się stało.

dxiwny.thumb.png.022326d1afd41be5e86930ec8873f4d8.png

Edit.

@Sevral

nic z tego, to na szaro mam i nie moge tego zaznaczyc

925266405_Screenshot-2019-04-2200_59_43.png.fd73e5abe891e7870cdc25970bf4d8bf.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeskanuj kompa antywirusem najpierw. 

Znalazłem też takie rozwiązanie problemu 

,, Otwórz wiersz polecenia jako administrator i wydaj komendę:
sfc.exe /scannow
potem Enter. Po zakończeniu zresetuj kompa "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w menagera urządzeń i sprawdź czy karta graficzna ci się pokazuje bez błędów. Jeśli są błędy (żółty wykrzyknik przy  nazwie karty) no to reinstalacja sterowników z grafiki lub wymiana karty. Zawsze możesz klasyczne "format C" zrobić.

By OWSIANY pszenny,

To urządzenie działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Lio napisał:

Wejdź w menagera urządzeń i sprawdź czy karta graficzna ci się pokazuje bez błędów. Jeśli są błędy (żółty wykrzyknik przy  nazwie karty) no to reinstalacja sterowników z grafiki lub wymiana karty. Zawsze możesz klasyczne "format C" zrobić.

Dokładnie sprawdź sobie to co napisał @Lio i to co ci wyślę na screenshoty czyli upewnij się ze licencje masz na system wysyłam ci 2 ssy związane z tym co Lio napisał o karcie graficznej bo może nie masz zintegrowanej tylko podłączoną pod pci a w procku brak układu graficznego stąd błąd tego co masz na pulpicie żółty wykrzyknik sygnalizuje o braku zainstalowanych poprawnie sterowników karty graficznej lub ich brak.

https://www20.zippyshare.com/v/F98mfdS8/file.html

https://www20.zippyshare.com/v/jlx0Esxt/file.html

By OWSIANY pszenny,

To urządzenie działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie mozna sformatowac tego dysku. Zakoncz dzialanie wszystkich narzedzi dyskowych i innych programow, ktore korzystaja z tego dysku oraz upewnij sie, czy w zadnym oknie nie jest wyswietlana zawartosc dysku. Wtedy ponow formatowanie."

@Lio to Mi wyskakuje jak chce formata "C:" zrobic, wiesz moze jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz tego zrobić z poziomu systemu. Jak chcesz przeinstalować system to potrzebujesz bootowalny CD lub pendrive z instalacją windowsa. A reinstalowaleś te sterowniki do karty graficznej? Bo definitywnie ci Areo nie chce wystartować.

By OWSIANY pszenny,

Jutro sobie zrobię karte, wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem Byl w  "Menadżer okien pulpitu"  byl wylaczony, musialem wjesc przez admina i wlaczyc i ustawic na "automatyczny"

wyjasnione, Dzieki za pomoc, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...