Skocz do zawartości
GeT

Skarga na Piwo,moje pije

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Podejrzanego:Baleron na Odpale xD
Serwer:#4
Data:26.04.2019
Adres ip (amx_ip):VALVE_0:0:1098980177  213.216.84.6  Nonsteam
Demo/Screeny: https://www19.zippyshare.com/v/VRVyZAXp/file.html
Opis Sytuacji:Demo do rozpisania jak dla mnie gracz ma WH i brak skilla w te karabiny.

 

37:46 skan z mida na respa  +/-

42:28 Olewa gale i długą od razu leci wcelowany do piachu -

45:42 Nie słyszy a wcelowany na gale -

46:39 z długiej do piachu skąd wie jak się gracz wychyla w piachu -

48:55 Wyczekał na respie +/-

50:01 na gale skan przeciwnika nie zdradza pozycji skąd wiedział? -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga na: Piwo,moje pije

Data zdarzenia : 27. 04. 2019

Nick w grze: Baleron na odpale

Opis sytuacji: Grając na serwerze Cs Go mode dostałem bana bez możliwości wysłania screen shot prosił bym o demko pokazujące moją gre, i chciałbym się wypowiedzieć na jej temat

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

https://www3.zippyshare.com/v/EJPVEV2H/file.html  demko od @Crayzool13 (na przyszłość wrzucaj do rar'a zanim wyślesz to na zippyshere)

5,06 WH celowanie w typa nie sprawdzając miejscówek -
5,55 znowu po modelu ale zauważyłeś typa dalej to zmieniłeś punkt celowania -
6,44 typa w dolnym nie było słychać ale mogłeś tam odruchowo zobaczyć +/-
10,00 idziesz galą wcelowany w dolny bo wiesz że nie będzie nikogo na gali lub midzie? -
10,25 wcelowany w typa -
11,30 sprawdzasz czy typ jest od longa, widzisz go  i udajesz że nic nie masz próbując co chwilę patrzeć czy ktoś wychyli +/-
12,00 znowu to samo. Szybkie ograniecie mapy gdzie kto jest i próby udawania że nic się nie ma

Nie chcę mi się dalej patrzeć zwłaszcza że widać że typek ma WH i się stara kryć. Dokładnie to co napisał @GeT w dziale zgłoś gracza.
W mojej opinii odpał i do pieca z nim, ale za nim to nastąpi to niech nasz "skillowy" kolega @Baleron wytłumaczy mi rozmowę z tego demka co między czasie na czacie czytałem. Że niby grałeś z adminem to czysty jesteś? Chwalisz się bo cię nie zbanował za pierwszym razem? Może po prostu robiłeś tak jak teraz próbowałeś grać z wh ale nawet to nie wychodziło. I dobrze napisał @KracY że masz szansę na bana bo właśnie go dostałeś i raczej nie dostaniesz UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo @Get https://www19.zippyshare.com/v/VRVyZAXp/file.html

Demo  "1"   https://www3.zippyshare.com/v/EJPVEV2H/file.html

5.13- PO Modelu  -
5.15 -Pre Fire-
5.54 - Po modelu lecisz koleszko-
6.25- Skąd wiesz ze tu wyskoczy ? słyszales?-
6.41- ok niech bedzie normalne +
10.25- ten miedzy skrzynkami na flash ale tamtemu to bania weszla. Dziwi mnie to ze tego ominoles moze dlatego ze wiedziales ze ma flasf? +/-
11.18- ok kontrolujesz dlugą nie ma sie co przyczepic.. +
17.27- ok czasem sie udaje zabic smutnego tak +
18.00 -tu juz romana nie sprawdziles a Cie zaskoczyl. Mysle ze juz off wh+


Demo "2" https://www63.zippyshare.com/v/j95L1ghc/file.html

18.23- ok pisalo ze player afk +
19.00- ok strzaly bylo slychac z bliska mogles sie domyslic ze jest za tym rogiem +/-
20.36- hmm wycelowany po modelu. Skad wiedziales ze ucieka w tamtastrone nie do piachu? -
20.42- flash od swojego +
20.52- oczywiste +


Demo "3" https://www63.zippyshare.com/v/Ly9eOBVU/file.html

00.47- czzemu typa po drzwiach namierzasz? -
2.26- Chyba sobie zartujesz.. Perfidny prefire... ---
4.05- to jest ok +
4.31- jaki pewny ze nic nie ma na gali ani na srodku :D -
4.38- ok slyszales chyba +
4.52- nie sprawdzasz ani komina ani gornego tylko odrazu skok na skrzynie i wycelowany w goscia na podescie dla mnie -
5.30- ok nie trafiles :D +
7.00- ok wyczekales +
8.24- olewa romanai siup wycelowany -
9.23- widzi ze 2 na ct to trzeba sciagnac a ne za tamtym wychodzic -
9.30- patrz widzi gdzie wyjdzie. Ops mala korekta ustawienia celownika bo sie przesunął xd -----
10.37-chyba jaja sobie robisz xd skad wiesz ze na skrzynce siedzi ?? ----
10.41- sokole oko jakies ja dopiero na zwolnieniu 1/2 zobaczylem ze przeszedl za skrzynką ---
i Koniec twojej kariery..

Dlamnie Brak UB !!!!

 

 Poza tym klniesz jak szewc. To że grasz na naszej serwerowni i od razu nikt cie nie zbanuje za wh nie znaczy ze nikt Cie nie obserwuje i mozesz czuc sie bezpieczny :). Admini czuwają nad bezpieczeństwem graczy i sprawdzają wszystkich:) Nawet sie tego nie spodziewasz kiedy :) Na serwerze obowiazuje kultura.. z reszta Tobie nie bedzie juz potrzebna :)
Dasz lapke w gore? :D dziekuje :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Jakubie gdybyście sprawdzali graczy to zauważyli byście że wiele osób nie sprawda miejscówek i skoro wiem że AT nie jest w stanie dobiec w takim czasie do Piachu to nie sprawdze tego chyba że się schowa tam podczas strzelania.

Tak jak mówisz miejscówek których nie jestem pewny sprawdzam.

Co do mojego lecenia przez gale to był TryHard liczyłem na dużo zabitych osób, nie sprawdzałem miejscówek, 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

nie będę sie z tobą kłócił o 2 akcje jak aż tak bardzo chcesz UB to pobierz wszystkie demka i rozpisz jej tak aby wyjaśnić nam że nie mam racji w przeciwnym razie @Maleństwo wiesz co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crayzool13 

Demo 1

Mój pre-fire często tego używam  ponieważ jeśli ktoś jest na miejscówce jest możliwość że wyskoczy po pre-fire. 

Jeśli bym grał na wh to leciał bym cały czas na odpale.

Demo 2

Co do uciekania tamtego gracza mam bardzo dobre słuchawki i było go leciutko słychać.

Demo 3

Co do typa przez drzwi na Midzie przez chwile było widać lufe zwracaj na to uwage.

pre-fire zrobiłem bo go słyszałem a strzelałem w ściane bo mnie ścieło.

Pewny nie byłem ale leciałem TryHarda.

Co to tych 2 na ct to nie zauważyłem tego graca bo przebiegał :).

Wiem stąd że bardzo często gracze się tam ustawiają.

A na serwerze obowiązują zasady i po godzinie 22 jeśli dobrze pamiętam można przeklinać. Wasze zasady wasza sprawa ;).

Bana rozumiem ponieważ moja gra jest bardzo dziwna. I zrozumiem jeśli nie dostane UB. Bardzo wam dziękuje za rozpatrzenie mojej skargi i fajnie się z wami grało panowie Dziękuje za te 3 dni.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Baleron adminem nie jestem ale mam doświadczenie jak inni tutaj admini oni potrafią wykryć każdy syf jaki byś nie miał więc przestań udawać bo widać było że nie potrafisz nawet grać w te karabiny jesteś słaby gorszy ode mnie i to z dopalaczami aż wstyd że wgl konto założyłeś i piszesz skargę haha śmiech na sali WH czy no recoil czy każdy inny badziew jest wykrywany przez moje boskie oczy mnie nie okłamiesz i nie próbuj robić ze mnie głupka,  perfidnie widziałem wh u ciebie dobrze skonfigurowane i nic nie da ci to że będziesz offać i wł co chwile i udawać ze nic nie masz bo jak niby miałbyś dostać bana dobrze wiedziałeś jak sobie zbindowałeś i tylko fastowe off/on i na ssach niby nic by nie pokazało 😄 weź skończ swoje tłumaczenie jak dla mnie temat do zamknięcia  dowody są demka też są miłego dnia 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

@Crayzool13 tyle się napisał a ty tylko parę akcji usprawiedliwiłeś? @Maleństwo zajmij się nim bo dalej nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie odnośnie demka i czatu w tym demku. @GeT dobrze gada polać mu. Ode mnie to tyle dziękuję za uwagę.Zamykam jak jakiś GA/Czerwony będzie chciał to otworzy i wypowie się w sprawie.
CZITER EWIDENTNY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy połączone. Zamek. +12 dla gracza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...