Jump to content
Sign in to follow this  
Siwson

Gracze, Haxy i Admini na 3#

Recommended Posts

Witam,

Założyłem powyższy temat, a także "przełamałem się" i przyszedłem na Forum w paru celach.

Przede wszystkim chciałbym trochę bardziej dołączyć do społeczności serwerów BaToN. Myślę, że jestem na dobrej drodze.

Moim drugim celem było rozpisanie się o 3#, a więc tak zrobię. Trójka nie jest najbardziej żywotnym serwerem BaToN. Chodzi mi o to, że pamiętam czasy, gdy na 3# grało po paręnaście, aż do ponad 20 osób w jednym momencie. Wtedy na 4# graczy było mniej. Teraz jest troszkę odwrotnie. Mimo to trójka zawsze była i jest "bliżej mojego serca", więc nie przenoszę się na żaden inny serwer. Wraz ze spadkiem aktywności na serwerze, spadła także aktywność adminów (a przynajmniej na to wygląda). Bardzo łatwo można zaobserwować tego skutki. Aktualnie często rano wchodzę na serwer i zgadnijcie co widzę...Co najmniej połowa osób posiada wh, część także aim hacka. Nawet na czacie serwera powtarza się zdanie: "Co z tego, że ma wh, skoro każdy tu je ma". Taki stan rzeczy wyjątkowo smuci. Często wchodzę na spec. i patrzę jak Hax nie kryje się z tym co robi. Niestety ja, jako zwykły gracz nie mogę nic z tym zrobić (oprócz zgłoszenia i czekania). Jedyną moją prośbą jest przyjęcie świeżych adminów na 3#. Jeśli w którejś części wypowiedzi się mylę, to proszę mnie poprawić.

Pozdrawiam!

pepe.jpg

Skoro widzisz że są czity na serwie to nagraj demko wrzuc na forum a napewno ktos je ogladnie , oceni i zbanuje . Co do adminów to maja tez swoje zycie prywatne szkołę , prace , rodzine i tak sytuacja wyglada . Tak qiec spełnij wymagania złóż podanie i bedziesz pilnował porządku na serwie .

Odkryłem forum, a więc zamierzam wstawiać tu teraz każde demko. Wiem, że część adminów jest już dorosłych, a część z części ma już rodzinę, więc rozumiem że nie mogą zupełnie poświęcać się grom. Możliwe, że wkrótce złożę podanie, zobaczy się. Dzięki za odpowiedź!  

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...