Skocz do zawartości
Szwadron97

Odbudowa serwera/sieci

Rekomendowane odpowiedzi

DD2  niech zostanie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O ffa pisałem żeby go naprawić i postawić od nowa to na moją stronę propozycji usłyszałem,, ludzie grają w fortnite ". Zabawne, że teraz jednak chcecie to zrobić. 

 

Dd2 można zrobić w formie, że skiny odblokowywuje się za rangi. Zaczyna się od domyślnego a potem co 2 rangi nowy skin do broni głównych czyli kosa/pistolet/ak/m4/awp. I samo Dd2 bez odmian map. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tayquil napisał:

I samo Dd2 bez odmian map. 

Nie zgodzę się z tym bo jak widać po statystykach to więcej ludzi jest na #3 niż na #4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
51 minut temu, Mirass napisał:

Nie zgodzę się z tym bo jak widać po statystykach to więcej ludzi jest na #3 niż na #4.

To popatrz serwery Dd2 które są pełne. Jest tam tylko klasyczny Dd2, bez żadnych odmian i to się sprawdza. 

Tak, na #3 jest więcej osób, bo większy wybór map jednocześnie jest rzesza fanów klasycznego Dd2 dlatego skiny za rangi są fajna opcja, bo niby klasyczny Dd2 ale są skiny, jednocześnie to nie jest kolejny go mod. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o #4 to  wywalić losowanie skrzynek i trafianie kluczy, zostawić tylko jedną mapę czyli de_dust2 bez żadnych innych odmian tej mapy  , wgrać po 2-3 skiny do każdej broni, na jednym z serwerów widziałem tez opcje że pod E jest spadochron i leczenie  (myślę że taka opcja przyciągnęłaby ludzi) a no i pozostawienie rang cs go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dam coś od siebie 😄

Na #4 dodać skiny tylko dla graczy z vipem, kilka rsów i znowu dodać głosowanie na serwery które ja zrobiłem

link do głosownia -->

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do wszystkich powyższych wypowiedzi, od mojej ostatniej wypowiedzi:

@Mirass ma rację co do map dla jednego wspólnego serwera CS:GO Mod, co do serwerów rozsądnym rozwiązaniem jest zrobienie 2 serwerów, tak jak wspomniałeś, aby były porządne i dopiero później się zastanowić nad dalszym rozwojem sieci. Choć jak wcześniej wspomniałem, jeśli komuś, jak np. @popus czy to ty mocno zależy na Only DD2, a także jeśli są ludzie, którzy nie chcą rozdzielenia Only DD2 od CS:GO Moda, to proponowałbym jeszcze trzeci stworzyć serwer Only DD2, ale na CS:GO, a nie na CS 1.6. Widziałbym to następująco:

1# CS 1.6 - FFA
2# CS:GO - Only DD2
3# CS 1.6 - CS:GO Mod

@Tayquil W pierwszej swojej wypowiedzi masz rację i w sumie u mnie było podobnie z odpowiedzią na moje propozycje, jakoby "CS 1.6 był przestarzały i że prędzej, czy później sieć upadnie jak każda inna..." No nie do końca tak jest, ale te wypowiedzi świadczą o tym, że nie zależy im na sieci, ani na serwerach... Z drugiej zaś strony CS:GO Mod nie pasuje w ogóle do Only DD2 i tak jak wcześniej wspomniałem, dodaniem tego modu do takiego serwera było bardzo poważnym błędem. Albo bym dodał serwer tak, jak zaproponowane w drugim akapicie, albo bym ewentualnie wylalił CS:GO Mod z Only DD2.
Wspomnę też, że choć rzadko, to jednak są nawet takie momenty, kiedy jest nawet więcej graczy na 1#, niż na Only DD2, a wczoraj od naprawienia serwera BF2 było najwięcej graczy na serwie, bo aż 8 i może na 23 slotów wynik nie jest jakoś imponujący, to jednak jest to duży sukces w tak krótkim czasie.

Może też niektórzy zapomnieli, że stworzyłem ten temat, jako propozycję dla BF2/FFA oraz ogólnie dla sieci (gdyż dział ogólny został usunięty), jednak nie mam nic przeciwko, aby i tutaj wspomnieć o CS:GO Modzie i zgodzę się też z @Deus aby dodano możliwość leczenia i użycia spadochronu.

Na temat skinów się nie wypowiadam, gdyż choć dużo grałem na CS:GO Modzie, to jednak kiedyś (na początku istnienia serwera) i mało obeznany jestem w tym temacie, więc temat ten pozostawiam Wam

@bobslej Też ma tutaj racje, powinniśmy stworzyć specjalny dział na głosowania nasze serwery, a to jest bardzo dobra opcja w reklamowaniu naszych serwerów, nie musząc płacić nic za to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samymi propozycjami nic nie zdziałamy więc teraz czas na ciebie @batonik abyś przejrzał nasze propozycję i powiedział co dalej bo chyba wszyscy jesteśmy zgodni co do tego że tak dalej nie może być jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać, działamy tylko czasu brak.

Na pewno zostaniemy przy dwóch serwerach, aby je wypromować:

  • 1# zwiększamy sloty do 32,
  • wywalamy bf2 rank mod,
  • w późniejszym czasie skiny broni (po 2 standard, 3 dodatkowe dla vipów)
  • najpopularniejsze mapy typu dd2, westwood, - bez żadnych wymysłów na razie
  • restart rankingu
  • reklama
  • wywalamy bullet damage, jak najmniej informacji na hudzie i działamy

Co do CS:GO moda, no jest zagwostka, z którego zrezygnować :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, batonik napisał:

Co do CS:GO moda, no jest zagwostka, z którego zrezygnować :<

Do wszystkich wymienionych spraw się zgadzam :) Z kolei proponuję Ci zrezygnować z CS:GO Moda Only DD2, gdyż ma gorsze wyniki niż zwykły CS:GO Mod 3# oraz jest mniej grywalny. Niekiedy nawet 1# Ma takie same lub ciut lepsze wyniki niż 4#.

Ps. Dorzuciłbym jeszcze przywrócenie mapy fy_pool_day i fy_snow do 1#, gdyż obie mapy na tym serwie były bardzo grywalne, a wywaliłbym de_aztec, na którym nikt grać nie chce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma podzielone zdanie na ten temat. Ja mówię najlepsze jest połączenie DD2 i Zwykłego. Zrobić serwer #2 CS:GO Mod z różnymi mapami. Wgrać najlepsze wersję do map dd2 mirka i innych. 

Only DD2 jak widać ma gorsze aktualnie statystki od #3.

Jeśli nie każdemu leży ta opcja to może po prostu zrobić ankietę ?

#Edit

Dobra to może bardziej to rozpiszę. Połączyć serwery #4 i #3 w jeden serwer #2 CS:GO MoD. Na tym serwerze widziałbym:

  1. Wybrać 10 map. Najlepsze wersje ( de_dust2, css_mirage, css_train, css_overpass_go, css_cache_go, de_westwood, de_eldorado itp..)
  2. Co miesiąc wgrywać 5 rs'ów.
  3. Wgrać skiny do podstawowych broni ( AK-47, M4, AWP, Deagla, USP, Glock, Galil, Famas ). Najlepiej tak jak wyżej @batonik pisze 3 skiny normalne oraz 2 skiny po zakupie Vipa.
  4. Wgrać podstawowe wersje granatów bo ten smoke na #3 niektórym ludziom powoduje lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20190708114823_1.thumb.jpg.b2632f5c7e7d01996c2703ec9f18e8b5.jpg

serwer csgo i nic dalej sie nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... Bo widzę że serwery zostały połączone więc co dalej będzie z adminami z #4? Dostaniemy admina na #3 lub #1 czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huk z tego jak nie moge wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po dzisiejszym połączeniu serwerów ( #3 i #4) zostaną zresetowane stare statystyki? Mowa o randze, zabójstwach, top15 itp..  😕 

@batonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania pytaniami, ale jestem bardzo zadowolony, że @batonik wziął się za serwer 1#, bowiem liczba graczy na tym serwerze wzrosła ponad dwukrotnie, a niekiedy połowa slotu została zapełniona :) Na chwilę obecną jest wszystko bardzo dobrze, a za parę tygodni wstawię kolejne propozycje, które by urozmaiciły serwer i ulepszyły jego funkcjonowanie :)

Statystyki mówią same za siebie, a gwałtownie rosnąca liczba nowych graczy tylko motywuje do dalszego wspierania serwera, jak i sieci :) CS:GO Mod fakt, nadal został na tym samym poziomie, co przed zmianą, ale nie zmienia to faktu, że ogółem i tak jest więcej graczy na naszej sieci, niż wcześniej, choć i tu mam nadzieję, że za niedługo ten serwer będzie coraz bardziej grywalny :)

Na dodatek 😉 
Przed zmianą:
de_dust20000.bmp
Po zmiani e:
de_dust20015.bmp
 
Przed zmianą:
de_westwood0001.bmp 
Po zmianie:
de_westwood0003.bmp
  

Mam nadzieję, że pomogłem rozwinąć owy serwer, choć większość moich propozycji nie było zrealizowanych, to jednak były one związane z BF2, VIP-em, czy z komendą zgłoś, z tej ostatniej się już wycofuję :) Z drugiej strony @batonik bardzo dobrze zrobił moim zdaniem, zamiast przyjąć moją propozycję co do rang na BF2, to po prostu usunął ten mod. I słusznie, serwer obecnie dużo lepiej funkcjonuje. Dzięki wielkie za przyjęcie innej propozycji związanej z mapami, że usunąłeś de_aztec, a wstawiłeś fy_pool_day i fy_snow, bo i na tych mapach spora część osób gra :)
Ps. Mam też nadzieję, że następnym razem nie skrytykujecie mnie tak ostro, jak zrobiliście w tym temacie. Wniosek sam dobrze się nasuwa, ja natomiast nie mam żadnych złych intencji i nikomu nic za złe nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałoba R.I.P #4 😥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nabin napisał:

Żałoba R.I.P #4 😥

Ona jeszcze wróci... Za duzo osób dzis na tym nowym polaczonym serewrze sie skarżylo heh.

😄 3maj się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, popus czy to ty napisał:

Ona jeszcze wróci... Za duzo osób dzis na tym nowym polaczonym serewrze sie skarżylo heh.

😄 3maj się 

No ja myślę że wróci 😄 Nie wyobrażam sobie grania na innej mapie niż DD2 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nai. napisał:

Huk z tego jak nie moge wejść.

A co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to aby na #3 zrobić przenikanie przez graczy i wgranie zwykłego smoke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Nai. napisał:

20190708114823_1.thumb.jpg.b2632f5c7e7d01996c2703ec9f18e8b5.jpg

serwer csgo i nic dalej sie nie dzieje

u mnie to samo nie działa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Deus napisał:

Co wy na to aby na #3 zrobić przenikanie przez graczy i wgranie zwykłego smoke?

Nie ma takiej opcji. Gracze bez Vipa nie będą mogli się podsadzać na skrzynki itp. Przenikanie jest na początku rundy i już jest uciążliwe bo po czasie się ludzie w sobie blokują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekierowanie na 4 nie działa na 3 serwer. Na 3 serwerze grac nie zamierzam bo mapy sa kamperskie :D

Jak już poszła sie... to na 1 moglibyscie ustawic przenikanie i 2 skok na vipie bo nodno sie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Mirass napisał:

Nie ma takiej opcji. Gracze bez Vipa nie będą mogli się podsadzać na skrzynki itp. Przenikanie jest na początku rundy i już jest uciążliwe bo po czasie się ludzie w sobie blokują.

Niby czemu? Tym graczom którzy są z 4# to bardzo przeszkadza i jest uciążliwe. A tak jak długo gram tam to jeszcze nigdy nie zdarzyła się taka sytuacja żeby ktoś kogoś gdzieś podsadzał więc to jest słaby argument że NIE BO NIE BĘDĄ MOGLI SIEBIE PODSADZAĆ. I skoro 4# została usunięta więc należało by coś też zrobić w stronę stałych graczy którzy grali na 4#. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...