Skocz do zawartości
Zankor

[Rozpatrzone] Brak kultury

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: GRUS
Serwer: #4 DD2
Data:21.06.19 22.30
Adres ip:    VALVE_0:0:107829046  83.27.36.212   
Demo/screeny: tutaj mam 1 zrzut
Opis sytuacji: Gram spokojnie  jak to wieczorem bywa byłem sam na 2-3 graczy i zaczal mnie wyzywac notorycznie mam 1 zrzut  na ktorym wyzywa mnie notorycznie  a było tego dużo wiecej  już był z tym graczem raz problem nie ruszyło mnie to bo to nie było do mnie prosze o najwyższy wymiar kary minimum 1tyg. PS jeden tylko zrzut 2 wyzwania reszte można odszukac jak za mało  

SKArga3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kikować od razu, nie potrzeba tu mądralów. W ogóle powinna być możliwość wywalenia gracza większością głosów. 

Z reguły na serwerze większość graczy jest ogarnięta, więc mój pomysł myślę że mógłby przynieść same korzyści. w dodatku nie trzeba by było latać po adminów na forum tylko szybka ankieta i dziękuję 🙂  Nie wiem czy w 1.6 da się tak zrobić ale w GO to funkcjonuje i jak dla mnie spełnia funkcje. 

Z poważaniem,

nesco.aka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działało to swojego czasu. Teraz chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to brak kultury i obrażanie gracza. Dostaje on ostrzeżenie jak na razie gdyż to jest za mało na bana.

Jak będzie więcej takiego typu zachowania ze strony tego gracza wysyłać mi na priv ss wtedy otworzę temat ponownie. 

Zamykam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...