Jump to content
Zołza

Błędy na trójce

Recommended Posts

1. Nie pokazuje w tabeli, który z graczy już jest martwy

2. Fiksuje radar - przez to, że nie wiadomo kto zginął, na radarze wciąż gracze są zaznaczeni (mimo, że są martwi). Radar jest nieczytelny

3. Buguje ludziki - mi zdarzyło się wczoraj dwa razy, że złączyło mnie z innym graczem i jedyną możliwością było strzelanie i obracanie się wokół własnej osi. Nie można było skakać, chodzić ani kucać. Dopóki drugi gracz nie padł - nie było możliwości poruszenia się

4. Rzadko gram, a dość często już pojawił mi się ten błąd, że muzyczka zakończenia rundy zaczynała mi grać w trakcie gry. Z przyzwyczajenia zawsze kończyłam, a tu psikus, bo gra trwa dalej. Wydaje mi się, że na #4 jest tak samo. Nie zwróciłam uwagi, żeby był to ten sam kawałek - tak czy siak, jakoś wypadałoby pozbyć się tego problemu

5 godzin temu, Zołza napisał:

1. Nie pokazuje w tabeli, który z graczy już jest martwy

2. Fiksuje radar - przez to, że nie wiadomo kto zginął, na radarze wciąż gracze są zaznaczeni (mimo, że są martwi). Radar jest nieczytelny

3. Buguje ludziki - mi zdarzyło się wczoraj dwa razy, że złączyło mnie z innym graczem i jedyną możliwością było strzelanie i obracanie się wokół własnej osi. Nie można było skakać, chodzić ani kucać. Dopóki drugi gracz nie padł - nie było możliwości poruszenia się

4. Rzadko gram, a dość często już pojawił mi się ten błąd, że muzyczka zakończenia rundy zaczynała mi grać w trakcie gry. Z przyzwyczajenia zawsze kończyłam, a tu psikus, bo gra trwa dalej. Wydaje mi się, że na #4 jest tak samo. Nie zwróciłam uwagi, żeby był to ten sam kawałek - tak czy siak, jakoś wypadałoby pozbyć się tego problemu

5. Nie wszystkie skiny działają (może wystarczy wgrać jeszcze raz?)

6. Skaczący ping, wcześniej miałem stały teraz coraz częściej skacze w dość dużych granicach, tak jak miało to miejsce wczoraj gdy wszystkim grającym ping wzrósł do ok 2 tys i się utrzymywał dość długo (oczywiście 3/4 graczy uciekło i się nie dziwię, bo mnie to również wkurzało ale wiedziałem że za dłuższą lub krótsza chwilę się poprawi) nowi gracze się nie czają i od razu szukają innego serwera i raczej takowi już nie wrócą. 

Jak dla mnie wszystkie te błędy mają większy lub mniejszy wpływ na ilość graczy na serwerze, bo po co ma ktoś tracić czas i się denerwować jak w parę minut znajdzie inny gdzie będzie w stanie normalnie pograć. A trzeba sobie uświadomić że zdecydowana większość graczy wchodzi na serwer popykać godzinkę lub dwie a nie się przejmować serwerowymi problemami które powinny być systematycznie poprawiane. 

By Mirass,

Nie zauważyłem skaczącego pingu. Może jest to wina twojego internetu lub urządzenia ?

Dorzuce swoje 3 grosze aby za bardzo nie spamowac  radar lipa  wciskam Tab nie wiem kto żyje a kto nie  bo pokazuje jak chce niektórzy trup już dawno a na tabie żyją  a to irytuje dlatego że  zostałem sam myśle że jednak ktoś ze mna jest a tu lipa dotyczy to również 4 a nawet bardziej 4 bo tam jestem wiecej wiec  podpinam  do tematu aby nie robic zamieszania! 😄  Ps: ale 3 to samo.

Co do tych rzeczy jest tu potrzebna osoba która zna się bardziej na tym. Owszem owe błędy wyskakują na #4 i #3.

@Sevral i @batonik

Chciałbym tylko nadmienić, że HUD admina znów jest mały i szybko znika z ekranu.

Jak wszyscy to i ja dorzucę swoje :

- wchodzisz na serwer i rodzisz się po 1.30 -1 min po rozpoczęciu rundy :D

- czasem wyrzuca mi broń chociaż tego nie chcę ( dzieje się to tylko na batonie )

- czasem serwer wyrzuca bez powodu 

resztę koledzy i koleżanki dopowiedzieli 😄

To każdy dodał coś od siebie i to mnie cieszy 😄 

Tylko czy jest tu osoba która może i jest w stanie coś z tym zrobić ? Bo z samego pisania o tylko palce bolą xd 

po wgraniu serwer nie działał, brakowało kilku plików 😄 już powinno być dobrze 

na #4 są nadal te same problemy
-nie pokazuje zabitych graczy w tabeli
-na radarze widać zabitych graczy
i mam jeszcze jedno pytanie... Czy da rade zrobić aby skrzynki były losowane na koniec mapy? Bo tak wyskakują w środku rundy i gracze tylko się denerwują.

Dalej mnie ciekawi jeden błąd. Kilka sekund po wyjściu z respa na 3-5 sekund łączy mnie centralnie z innym graczem z drużyny i centralnie nas zamraża. ? o.O

To jest to, o czym pisałam w trzecim punkcie i dzieje się to nie tylko na trzy czy pięć sekund, ale potrafi złączyć na całą rundę. Póki ktoś ze złączonych nie padnie. 

+

Piosenka "to znów bijatyka" i na #3 i na #4 zaczyna lecieć czasami z dupy - w połowie rundy lub pod koniec, ale wtedy kiedy wciąż są inni przeciwnicy. To irytujące. 

W dniu 3.07.2019 o 19:25, Mirass napisał:

Dalej mnie ciekawi jeden błąd. Kilka sekund po wyjściu z respa na 3-5 sekund łączy mnie centralnie z innym graczem z drużyny i centralnie nas zamraża. ? o.O

Akurat to nie jest problem, a dzieje się tak, ponieważ na początku rundy każdy gracz jest "widmem", żeby się nie blokować na respie. W momencie, gdy akurat 2 osoby są w tym samym miejscu to je "łączy" i zamraża, ale wystarczy użyć skoku i biegniesz dalej.

By Mirass,

No właśnie nic nie idzie zrobić ^^

można wyłączyć przenikanie, ale znowu będzie płacz że ktoś kogoś blokuj 

1 godzinę temu, C.R.E.A.M. napisał:

Nie działa komenda amx_ip to nawet nie ma jak lapac cziterow!!!!!

wystarczy wpisać status w konsoli 🙂 a w zgłoszeniu gracza na forum wystarczy podać sam nick i też go zbanują 😄

Plus dalej bugują się gracze i to nie tylko przez parę chwil na początku tury, ale też jak się złączysz z innym graczem w ostatnich chwilach przechodzenia to już tak zostajesz do końca rundy lub do zabicia kogoś z Was. 

10 godzin temu, Zołza napisał:

Plus dalej bugują się gracze i to nie tylko przez parę chwil na początku tury, ale też jak się złączysz z innym graczem w ostatnich chwilach przechodzenia to już tak zostajesz do końca rundy lub do zabicia kogoś z Was. 

Daj znać od zmiany mapy

1 godzinę temu, Reikon napisał:

Baton zrób ten Admin Say większy i aby nieznikał po sekundzie ;D

@batonik właśnie już pisałem na ten temat. @Reikon ma racje. Był wgrany stary HUD i znów jest ten sam problem. Znów jest nieczytelnie mały. Znika dosłownie po paru sekundach i nie da się nic przeczytać. Większość mam na bindach ale jak coś pisze tak o to znika po kilku sekundach 😉 

Gra na serwerze gry jest powyżej 20 osób bez tego przenikania to jakaś masakra.. Same bloki.. Nie można normalnie grać bo zawsze jakiś bot blokuje..

No żenada  jeszcze sa jakieś dziwne r%chania, że nie mozesz sie od nawet typa odłączyć :D :D:D

Bo z Zołza i Sylwią to chyba każde boty by sie chciały łączyć UAAA  haha