Jump to content
Sign in to follow this  
TrAnS4MaToR

Propozycja

Recommended Posts

Cześć ostatnimi czasy grywam sobie na serwerze FFA i myślę ,że dobrą opcją było by wprowadzenie kilku nowych map,które są naprawdę fajne.

1. cs_max 

2.cs_alpin 

3. cs_sauna_keskus

4. de_rats_1337

5. de_dust2_long

6. cs_wiocha

7. de_lidl

8. cs_assult_upc dokładnie taką wersję bo jest kozacka

9. cs_deagle5

10. cs_pf_train

11. cs_snow2010

12. awp_wings

13. awp_alpine

Ad2. Uważam również ,że dobrym pomysłem jest wprowadzenie na serwer komendy /maps zeby gracz miał pogląd na to jakie mapy występują na serwerze

Ad3. Dobrze gdy by gracz mógł nominować mapy czyli wpisuje komende noms,nominations albo nom i nominuje to też by pomogło dla serwera 

Ad4. Zastanawiałem się nad rangami przydzielanymi od danej ilości fragów,mam na myśli o te https://www28.zippyshare.com/v/eEtWxdgP/file.html fajne urozmaicenie bardzo bym chciał 

Ad5. Kolejną rzeczą jest wprowadzenie współczynnika kd.ratio,chciałbym żeby w lewym górnym rogu pokazywało sie kd danego gracza zabójstwa,zgony 

Ad6. Dodanie komendy /komendy która pokazywała by wszystkie możliwe komendy na serwerze 

Tyle ode mnie pozdrawiam 

Były kiedyś te rangi miałem chyba prawie 24 tysiące fragów i mi zresetowali a mało brakowało do najwyższej rangi na serwerze.

I przeszedłem na serwer 4.

Map tych nie będzie na 1 prędzej na 3 czyli csgo 

Ad 2 i 3 powinny dzialac 

Ad 5 to jest na CS go

Ad 6 na serwerze nie ma żadnego moda zbędna komenda

Widzę @TrAnS4MaToR, że postanowiłeś wbić na tą sieć :) Razem obgadaliśmy sprawy serwera i co moglibyśmy dodać do tego serwera, by go urozmaicić.

Co do map, zgodziłbym się na:
1, 4, 5, 6, 8, 9, 12, gdyż te mapy są jak najbardziej grywalne.
Nie wypowiem się na temat map: 10, 11 i 13, gdyż nie miałem z tymi mapami do czynienia. Chętnie bym przejrzał :)
Wobec reszty map jestem przeciwny, gdyż jak Ci już wcześniej napisałem, są mniej grywalne i wielu graczom się wręcz znudziły.
Ze swojej strony dorzuciłbym cs_italy, cs_estate, de_cbble, de_prodigy, czy de_hell
Jednak na chwilę obecną ze względu na to, że kilka dni temu serwer został odświeżony i z dnia na dzień coraz lepiej działa, poczekałbym jeszcze z 2 tygodnie i wtedy bym wprowadził zmiany, na dodatek ograniczyłbym się do max 10 nowych/wprowadzonych map. :)

Co do ad.2 komenda ta jest zbędna, gdyż można by było po prostu w konsoli napisać "listmaps" i pojawia się to samo. Komenda owszem może byłaby ułatwieniem, z czym zgodzę się z Tobą jak najbardziej, ale serwer miałby problem techniczny, z powodu przeciążenia plikami.

Co do ad.3 Jest możliwość wpisania na sayu nazwę mapy, aby ją nominować 😉

Co do ad.4 Wspomniałem już, że ten serwer to był kiedyś BF2/FFA, przecież kilka dni temu wywalono mod BF2, aby nie trzeba było pobierać zbędnych plików. Bez sensu by było wprowadzenie od nowa rang, chyba, że dopiero za kilka miesięcy.

Co do ad.5 i 6 Tu się zgodzę jak najbardziej, z pierwszej strony przydałaby się komenda graczom, która by im pomogła ze zapoznaniem się ze wszystkimi komendami, a na dodatek kd.ratio bardzo ciekawie by wyglądał :)

Ze swojej strony dorzuciłbym jeszcze zmiany w obserwowaniu graczy oraz w używaniu mikrofonu:
- Dałbym możliwość obserwowania gracza z przeciwnej drużyny, gdy ktoś nie żyje podczas rundy, aby lepiej mógł się przyjrzeć osobom podejrzanym o używanie wspomagaczy (WH, aim, AutoBH, itp.), dzięki czemu oszust nie miałby podejrzeń, że ktoś go obserwuje ze spectatora.
- Używanie mikrofonu działałoby tylko dla swojej drużyny, gdy ktoś żyje podczas rundy oraz usunięcie możliwości używania mikrofonu między żyjącymi, a martwymi. Jeśli gracze nie żyją, to bez względu na drużynę mogliby się między sobą komunikować :)

Zasada działania vipa jest do przerobienia. Vip dostaje m4 ak i awp w 1 rundzie. Jak ludzie to widzą to ich @#$$% strzela.  :D

I tak jak napisałem wczesniej brakuje 2 skoku i przenikania. Boty tak blokują że mnie jasny piorun strzela.

mapy cs_max de_blue do usunięcia. zastanowiłbym sie jeszcze nad wywaleniem awp_indai westwood i eldorado z cyklu.

Dodałbym jakiś efekt większego rozlewu krwi za hs :D 

Na początku z mapami musimy być uważni, same najpopularniejsze przez miesiąc czasu, zobaczymy po miesiącu jaka będzie statystyka graczy. Ew. za parę dni będzie można dodać z 2-3 mapy z listy powyżej.

2. Jest komenda /listmaps oraz /mapy(jeszcze nie zaktualizowana)

3. Wpisując nazwę mapy nominujemy ją.

4.Dobry pomysł, natomiast trzeba znaleźć jakiś fajny ranking.

5. Jakiś plugin jak to wygląda? Pierwszy raz słyszę (po co w sumie skoro jest tabela :P)

Szwadron, kamera zmieniona aktualnie.

Co do mikrofonu, serwer FFA, więc raczej komunikacja po zginięciu tylko z tymi co nie żyją, można porozmawiać :)

Dla vipa podwójny skok nie za bardzo na FFA. 

Przenikanie na pewno.

Rozlew krwi ok.

Westwood i eldorado najwięcej ludzi :D

• Przenikanie wgrane
  • Większy rozlew krwii
  • Nowy vip od 3 rundy

Odnośnie rang to chodzi mi o te https://amxx.pl/topic/96978-rangi/ nie miałem na myśli tych z modu BF2 bo tam są zupełnie inne.

Co do współczynnika kd.ratio wygląda to następująco  https://www56.zippyshare.com/v/wBHeGuH8/file.html.

Dodanie tej komendy /komendy by początkowy gracz,który tylko co wszedł miał pogląd na wszystkie dostępne komendy. 

W kontekście tych map w sumie rzeczy można było by dodać tylko z 2/3 myślę że najrozsądniej cs_max , cs_alpin , de_rats_1337.Koniecznie trzeba wyrzucić de_blue ta mapa się prawie nikomu nie podoba i nikt jej nie zna.

Pozdrawiam 😄 

Czas mija a zmian nie ma...Wspominam tylko,że aktywność serwera z tego co widzę spadła 😞 . Moim zdaniem wywalenie mapy de_blue jest konieczne,oraz dodanie cs_max ,cs_office,de_rats_1337,cs_alpin.Tak na marginesie grając już tu trochę zauważyłem taką przypadłość,że na mapach typu de_westwood , de_eldorado , de_inferno gra mniej osób niż na mapach mniejszych : fy_pool_day,fy_snow są to według mnie zdecydowanie najczęściej grane mapy,dlatego uważam iż dobrą opcją jest dodanie jeszcze cs_wiocha.Ta mapa przydałaby się z tego względu bo podobnie jak fy_pool_day i fy_snow jest mała i zapewne była by często grywana.Tyle ode mnie,prosiłbym kogoś z administracji by to przemyślał był bym wdzięczny.

Dziękuję,pozdrawiam!

Biorąc pod uwagę statystykę ulubionych map,które możemy zaobserwować na gametrackerz'e,najczęściej graną jest fy_snow,zaraz po niej fy_pool_day,na trzecim miejscu eldorado https://www69.zippyshare.com/v/os8L44TZ/file.html.Tak jak wspomniałem w mojej poprzedniej wypowiedzi mapy pokroju : westwood,inferno,nuke są mniej grane,i szczerze mówiąc nie wiem z czego to wynika natomiast tak się dzieje.Co do wyrzucenia eldorado mocno bym to przemyślał bo jest to trzecia mapa z najczęściej granych.Na ten moment skłaniałbym się ku wyrzuceniu de_blue,a dodaniu jeszcze raz powtórzę cs_max,cs_wiocha,cs_alpin,de_rats_1337,cs_office.Tak btw daje tutaj jeszcze linka do gt serwera żeby nikt nie miał wątpliwości https://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.63:27015/ , oraz https://www69.zippyshare.com/v/os8L44TZ/file.html.

Dziękuję,pozdrawiam