Skocz do zawartości
fexxer2

SS - Szwadron97

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Data zdarzenia: wczoraj
Serwer: FFA TOP
Admin robiący screeny: Szwadron97
Screeny: https://www8.zippyshare.com/v/01jxrwbj/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na oddanie screenów to 5H. Wiec miałeś wystarczająco czasu na ich przerobienie. Temat do zamknięcia. Brak UB

 

Po za tym i tak 2 brakuje. Program strzela 5 z automatu.

Na grę czas miałeś ...:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteście śmieszni 😄 Bo ja nie mam co robić, tylko po nocach wstawiać, rejestrować się na forach, bo jakieś kidy nie potrafią ogarnąć mapy typu fy...

W takim razie coś Wam z ssami nie pykło.

SSy przerabiać po 10 latach gry w CS 😄

Powodzenia.

Ja na Batonie to już miałem kilka razy UB, mam konta na które nawet nie znam haseł tj. fex, fexxer, bo używałem ich x lat temu. Mi na serwerze nie zależy, tylko na sprawiedliwości 😉

Polecam poczytać tematy dotyczące właśnie mojego konta fex, będziesz wiedział o co chodzi.

Decyzję zostawiam Wam.

3majcie się.

By SSS,

Pozostałe twoje konta blokuje, postaraj sie zapamiętać passy do tego konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wspomniał. Miałeś 5h czasu od bana, na wstawienie SS-ów. Z drugiej strony wstawiłem Ci 3 ss-y, nie 5, być może błąd z mojej strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie mam pytań... gość robi mi 3 ss, za co już mnie oskarżają o brak pozostałych 2, po czym admin nawet nie wie w jakim formacie ma pliki graficzne z ssów.

Postarajcie się nieco bardziej kolejnym razem.

Cieszę się, że usuwasz część posta, która jednoznacznie ukazuje braki w wiedzy dotyczącej funkcjonowania forum.

Żebyście jeszcze chociaż informację o 5h wrzucili w trakcie otrzymywania bana w konsoli to bym zrozumiał. A tak sobie wchodzę zanim upłyną 24h od bana (co standardowo na forach występuje) patrzę wzór, a tu 5h, no super 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzję już pozostawiam administratorom. Być może dostaniesz UB, ale jak SS-y przerabiałeś od 10 lat, to tym bardziej powinieneś SS-y wstawić natychmiastowo na forum, a nie po dobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwadron97, ja mam już swoje lata i nie mam ochoty bawić się w UB, bo jakiś admin nie potrafi ogarnąć co się dzieje na mapach typu fy...

Gram często na takich mapach i banów nałożonych miałem masę, oczywiście niesprawiedliwie. Po prostu taki stan rzeczy męczy już człowieka, bo zamiast pograć musi użerać się z rejestracją na forum, adminami, SSami itd. W dobrej wierze wchodzę, wrzucam, a mimo to mogę UB nie otrzymać, bo mam 5h...

Nie po dobie, tylko właśnie zanim doba minie, co zazwyczaj było czasem granicznym na serwerach.

Wasze małpy, Wasze zoo, ja już nie mam nic więcej do dodania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci UB, przerobic ssy to 10 min roobty, wiec nie w tym rzeczy. Badzmy ludzmi, jezeli cos mial (w co watpie) to i tak predzej, czy pozniej wyjdzie. 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem będę wiedział o 5h 😉

W sumie teraz mi też zajęliście trochę czasu.

Dzięki mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wyjaśniony. Zamykam

By SSS,

Otwieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, osobiście mu demka nie nagrałem.
Z drugiej strony przygotowałem demko z hltv: https://megawrzuta.pl/download/0f09c82eaf95002ff2ef5284e838ecaa.html
Gra zaczyna się od 9-ej minuty, kończy się w 17-ej minucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gracz czysty, zna mapę wie gdzie skanować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...