Jump to content
Sign in to follow this  
Maleństwo

Propozycje co do #3 :)

Recommended Posts

Asysty na #4 były super! Przynajmniej wtedy miałam jakieś konkretniejsze statystyki... 😉

Ja proponuję dodać więcej map - między innymi zwykłego dusta, lidl był spoko na mniejszą ilość graczy, ta mapa z hostami i basenem - chyba bikini.  Bo mam wrażenie, że gramy w kółko w to samo. A z kolei Ci z z #4 chyba są najbardziej pokrzywdzeni, bo między mirage a overpassem ciężko uświadczyć dusta. 

Asysty nie są potrzebne moim zdaniem. Co do zwiększenia ilości mam można o tym pomyśleć na przyszłość, a obecnie starać się usuwać problemy związanie z np z HUD oraz tym przenikaniem przez siebie.

Zainstalować inny plugin na przenikanie na respie i tyle. na 4 nie było z tym problemów chyba coś z tego serwera w archiwach zostało :)

przenikanie przez siebie czasowe od startu rundy niby okej ale jest jedno ale; czas przenikania się kończy i niektórzy zawodnicy są zablokowani ze sobą czasami wystarczy skoczyć i się odblokujemy a czasami jest lipa:/

co do map:
css_aztec 

css_train (poprzednia wersja)

css_mirage (poprzednia wersja)

de_tuscan 

10 godzin temu, Nai. napisał:

Zainstalować inny plugin na przenikanie na respie i tyle. na 4 nie było z tym problemów chyba coś z tego serwera w archiwach zostało :)

na 4# jak było z przenikaniem? ciagle było czy wyłączało się po jakimś czasie?

Zacznijmy od tego, że temat z mapami to temat z mapami, a temat z asystami to temat z asystami. Jak chcemy pogadać o mapach to załóżmy oddzielny temat i nie mieszajmy wątków. Wracając do asyst - z jednej strony fajnie dostać asystę za obicie kogoś do 10hp, ale z drugiej strony brak asyst jest poniekąd unikatem w dzisiejszych czasach umierania 1.6. Mało tego, są pewnego rodzaju powrotem do początków "jeden szóstki" kiedy to uświadczyć asyst na jakimkolwiek serwerze się po prostu nie dało. Reasumując - jestem na nie. Zostawmy tę kwestię tak jak jest teraz.

To jest ogólny temat do propozycji więc nie widzę sensu zakładanie 10 tematów z każdą inną propozycją...

To co piszę @MaciE3k ma sens. Znaleźć inny plugin na przenikanie na respie oraz mapy:

css_train_go i css_mirage_go przywrócić do starych wersji :v 

Jak na razie można by było zrobić coś z misjami bo są na uwolnienie hostów a map z hostami nie ma jak będą to wtedy dodać te misje bo ja już na misji z hostami siedzę ze 2 miesiące jak nie lepiej 

@DEGJUDYN HADWA SEKUDYN nazwa tematu chyba jest na tyle jasna i czytelna, że ją zrozumiałeś. Propozycje co do #3 więc każdy może wtrącić swoje spostrzeżenia sugestie odnosnie serwera. jaki sens zakładać liczbę X tematów gdzie można by to w jednym załatwić? 

a co do tematu żeby nie robić offtopu. 

*przenikanie wyłączyć zupełnie albo włączyć tak jak miało to miejsce na #4

*zrobić Vote odnosnie Mirage_go i Train_go

*zrobić Vote odnośnie Asyst na serwerze. może niech gracze zadecydują

*wywalić RS'y bo i tak nikt nie robi ich aktualizacji i tematów z Nimi związanymi znaczy się są niepotrzebne.

Pozdrawiam

By Mirass,

Spokojnie MaciE3k jeśli gracze nie wybiorą RS'yów to Ja wybiorę z twoich i coś od siebie.

22 minuty temu, Deus napisał:

ja bym jeszcze wywalił te smoke co są a wrzucił zwykłe bo niektórych graczy laguje jak w nie wejdą

Ja z kolei jestem odwrotnego zdania. Oczywiście, dobro graczy jest ważne, ale aktualne smoki W KOŃCU (szczególnie w kontekście cs 1.6) spełniają swoją rolę, czyli po prostu zasłaniają to, co mają zasłonić, czego niestety nie można powiedzieć o standardowych smokach z gry. Normalne smoki w zasadzie nic nie dają, przez co ich znaczenie w rozgrywce jest w zasadzie zerowe.

wszystko Jasne;) zostajesz 1v1 gracze obstawiają na Ciebie Hajsy, ktoś stawia 10K wygrywa zakład i ma odrodzenia, tak to działa najprawdopodobniej. 

pozdrawiam

Dajcie na tej #3 to przenikanie cały czas bo szału można dostać.... Ludziska się blokują że hej .... Najgorzej jest na mapach takich jak westwood lub inferno... Jestem przekonany że większość ludzi wolałaby cały czas przenikanie niż to co jest teraz. A tak na marginesie to zauważyłem że mało kto się podsadza na mapach.

w 100% zgadzam się z botem wyżej 😄 

Nie pamiętam kiedy ktoś prosił o podzadzkę 

a te blokowanie to jakaś masakra 3 razy na 1 mapce się zblokowałem 

na mapie typu inferno gdzie jest małe przejśćie z respa nie ma rundy kiedy ktoś się nie zblokował 

Ja tez jestem za tym ze by przenikanie było cały czas

przez to ze ludzie się blokują nie można normalnie chodzić po mapach 

uwierzcie mi to jest naprawdę wkurzające już  a przez to ludzi rzucają brzydkimi  słowami 

zróbcie   przenikanie takie jak było na #4