Jump to content
Sign in to follow this  
Maleństwo

Propozycje co do #3 :)

Recommended Posts

najlepsze jest to że są grane jakieś dd2, dd2002, cache, overpassy, westwoody, kabule  i to nieszczęsne blue które ma potencjał ale nikt mapki nie zna   i dlatego narzekają ale grają dalej a jak jest wybierane eldorado i westwood  to wszyscy biorą awp skaczą po dachu i przeciętni gracze nic nie mogą zrobić  bo w ciągu 15-25 sekund zostaje na mapie 3-4 osoby z awp     i z 25+ osób co grało od 3-4 map wychodzi bo jak tylko się respią to lecą skany albo te awpy z dachu :)    imo eldorado i te badziewne de_port  i de_hell które nie zostało wybrane już od 2-3 dni chyba XD czy coś takiego są do wywalenia bo tylko ludzie wychodzą. 

ostatnio ludzie chcieli grać azteca to może zastąpić port,hell tą mapką  ?  albo dodać de_vertigo_go i te mapki co ludzie wyżej wypisali.

Mapa de_eldorado nie będzie usunięta. bardzo dużo osób lubi tą mapę 

jak znajdę chwile wgram parę map (pewnie jutro ) de_aztec, de_train oraz cs_office i cs_itali ( były zawsze grywane, na razie 4 wystarczą, nie będziemy zaśmiecać serwera duża ilością map) zwiększę też blokadę co ile można wybrać dana mapę z 4 na 8 map, żeby ciągle nie były grane te same mapy nad usunięciem hell sie zastanowię co do de_blue wystarczy sprawdzić głosowania/propozycje map . akurat de_blue ciągle sie przewija dlatego też dziwie sie że tak mało osób ją zna, de_port zostaje 

co do losowania skrzynek, problem występuje od samego początku serwerów GO MOD z tego co pamiętam @batonik próbował  coś na to poradzić ale chyba sie nie dało, podobnie jest chyba z przeładowaniem 

Zgadzam się z deusem jak jest jakaś mapka gdzie są małe pomieszczenia typu Blue to przez połowę rundy nic nie widać w nich a gracze narzekają od dłuższego czasu że im przycina grę nawet 

@Deus @Reikon a ja się z Wami Panowie nie zgadzam. Smoke w cs'ie jest po to, żeby stanowił swoistą i skuteczną optyczną barierę względem przeciwnika. To, że 19 lat temu, kiedy na rynek wyszła ta gra, technologia nie pozwalała na zrobienie SKUTECZNEGO smoka nie znaczy, że były one dobre. Standardowe granaty dymne są nic nie warte, bo tak na prawdę wszystko przez nie i tak widać. Narzekanie na aktualne smoki nie jest w żaden sposób uzasadnione, a jeśli się na nie narzeka to najzwyczajniej w świecie nie rozumie się ich zastosowania i nie wie się, jak się nimi posługiwać 🙂. A w szczególności nieuzasadnione jest narzekanie na tego typu granaty na serwerze z modem CS:GO. To tak jakby grać w globala i narzekać, że tam też nic nie widać przez smoka XD

Smoke zmienione 

co innego jak komuś przeszkadza że "nie widać" i co innego jak przez smok pojawiają się lagi u niektórych osób, a akurat to mogę potwierdzić bo sam tak mam 

Ja się podpisuję i rękoma i stópkami pod tym co napisał @DEGJUDYN HADWA SEKUDYN. Granat dymny to powinien być granat dymny, a nie jakaś popierdółka przez którą wszystko widać.

@Sevral @batonik @Mirass powtórzę się jeszcze raz, ale czy naprawdę nie da rady nic zrobić z tymi rs'ami pojawiającymi się w losowych momentach? Mam wrażenie, że problem się nasilił i o ile wcześniej pojawiało się to raz na jakiś czas, tak teraz potrafi co chwila... 

@Zołza to nie jest problem serwera a raczej problem indywidualny, u mnie działają normalnie za to po powiedzmy 1h wyłączają sie i muszę włączyć i wyłączyć cs'a żeby działały prawidłowo 

niestety nie zgadzam się z @Deus i @Reikon wiem że dużo gracie na serwie i macie naprawdę dużą wiedzę na temat cs;a lecz @DEGJUDYN HADWA SEKUDYN i @Zołza  mają rację smołk powinien zostać smołkiem , a te całe lagi @Sevral pochodzą ze spadku fps czyli w skrócie te osoby mają za słabego kompa na cs:a .

Najbardziej w tym serwie denerwuje mnie PŁATNY ADMIN nie wiem czemu jeszcze muszę płacić za swoją usługę i czas. Prawie zgłosiłem podanie na admina wczoraj ale przeczytałem 1 istotną rzecz

I uważam że znalazłem powód nie zadawalającej ilości adminów na serwie.

Btw nie znaczy to że te 30zł/3m to dla mnie dużo aczkolwiek konsekwentnie zbieram na mieszkanie i każda  suma się liczy i  nie mogę pozwolić sobie na bzdury.

POZDRAWIAM ( ten past nie miał za zadanie obrazić adminów i administratorów )

2 minuty temu, son goku napisał:

a te całe lagi @Sevral pochodzą ze spadku fps czyli w skrócie te osoby mają za słabego kompa na cs:a .

ameryki nie odkryłeś, a mimo wszystko ja słabego kompa nie mam, nie jest też mocarzem ;] ale lagi przy tych SG występują, dlatego też jest ankieta oddaj głos w ten sposób wybierzemy który SG będzie na serwerze, zawsze jest tak że komuś nie odpowiada wszystkim sie nie dogodzi . . . 

Temat ze smokami, tak jak napisał @Sevralrozstrzyga się w ankiecie, także nie ma co się już na ten temat niestety rozwodzić. Ankieta co prawda nie idzie po mojej myśli, ale trzeba się będzie dostosować do większości 🤷🏻‍♂️

@son goku również poruszył całkiem ważną sprawę. Pełnienie funkcji admina to przede wszystkim obowiązek, a dopiero potem prawo, co za tym idzie lekko absurdalne jest dodatkowe płacenie za swoją pomoc. Nie mieszam się w fundusze serwera, może jest to koniecznie, ale zważając na fakt tego, że kupno vipa jest kolejnym środkiem finansowania serwera to jeśli faktycznie jest problem z liczbą adminów to może warto pomyśleć nad zmianą tego wymogu. No ale jest to jednak decyzja H@.

@Zołza teraz przyszło mi do głowy ewentualne rozwiązanie Twojego problemu. Zdarza Ci się minimalizować grę w trakcie pobytu na serwerze (np. po śmierci)? Jeśli tak, to spróbuj jakiś czas nie minimalizować gry, tylko cierpliwie zostawiać odpalonego csa nawet jeśli nie grasz. Czasem jest tak, że rsy nie odpalą się na zminimalizowanej grze i odtwarzają się "zaległe" utwory dopiero po powrocie do gry. Daj znać jak jest, będziemy myśleć.

Ja ze swojej strony uważam że 30 zł za 3 miesiące to nie jest niewiadomo jaka cena, na większości serwerów płaci się składkę więc moim zdaniem jest  to normalne plus ma się darmowego svipa jako admin. Można łatwo obliczyć że zwykły gracz płaci więcej za svipa niż admin za pełniona przez siebie funkcję + właśnie ten svip. Ja dodam tylko coś od siebie nie jestem adminem który patrzy tylko na svipa, jestem tu po to by utrzymać porządek na serwerze by innym graczom sprawiało to przyjemność.

też powiem cos od siebie odnośnie płatności na Admin, nigdy nie pytałem @batonik w jaki sposób wykorzystuje składki adminowskie, ponieważ to nie moje sprawa, ale z mojego doświadczenia wiem że serwer kosztuje, z tego co pamiętam za 32 miejsca jest to około 45-50 zł, za miesiąc, wiec składki adminowkie pokrywają utrzymanie serwerów  tak wiem że zaraz ktoś powie "ale przecież gracze kupują svip vip itp itd" tak kupują jednak na serwer też trzeba zakupić reklamę żeby pojawiali sie nowi gracze, i koło się zamyka, 

tak jak napisał @Deus na większości serwerowni jest coś takiego jak składka na jednej widziałem nawet 20 zł na miesiąc ale tam admin miał dostęp do (chyba) 8 serwerów, może to i dziwne że płaci sie za to że ma sie obowiązki ale oprócz obowiązków macie też przywileje nie tylko svip, po za tym na admina zgłaszają się osoby które chcą coś zmienić a zwłaszcza mieć broń na cziterków ;] 

Zmieńcie chociaż te ograniczenie votowania map na 5... osiem to przesada. Może dla kogoś kto gra cały dzień jest to spoko, ale czekać 3 czy 4 godziny na zagłosowanie na jakąś mapę, którą się lubi, to słabo. I tak wygrywa mapa wybrana podczas głosowania. Wcale nie trzeba na nią głosować, jeśli nie chce się w nią grać. A popularność map mówi sama za siebie. 

@DEGJUDYN HADWA SEKUDYN niestety nigdy nie wychodzę z gry, więc minimalizowanie cs'a nie jest problemem. Wiem też, że nie tylko ja się z tym borykam, bo było już parę rozmów o tym na czacie w grze. Patrzyłam również na zachowanie gry podczas gry na lapku, a nie na kompie - jest to samo. Bywa, że cała mapa przeleci bez niechcianych rs'ów, ale bywa, że pojawiają się one losowo co chwila. Dlatego ja ostatecznie rs'y wyłączyłam, a szkoda mi ich trochę. 

@Sevral @Deus jesteście naprawdę doświadczonymi adminami i tak rozumiem to co napisaliście , tylko dla mnie  kilka argumentów nie było logicznych:

1. dostaje tego svipa ale ten svip tak naprawdę nie ma w ogóle wartości,

2. składka jest dla mnie znana tylko na serwach na których jest naprawdę dużo próżb o otrzymanie admina, a nasz serwer do nich nie należy,

3. ten svip mnie w ogóle nie interesuje jak bym miał do wyboru svipa + adma za 30 zł nq 3 miechy lub darmowego admina to bym wybrał darmowego adma, btw vip mnie nie zaciekawia a wręcz odpycha, gdyż jako gracz lubię stawiać sobie pewne wyzwania bez żadnych wspomagaczy typu svip

4. osobiście jakoś 4- 5 lat temu miałem admina na pewnym serwie miałem admina za darmo i jeszcze vipa do tego ( na czas służby ), a serwer utrzymywał się tylko z vipów, gdyż był perfekcyjnie odpicowany

#############################################################################################################################################################

@Sevral mam do ciebie pytanie, tylko abyśmy się zrozumieli nie chcę być wścibski ani nie miły wobec ciebie, a więc  dlaczego nie płacisz tych 30 zł/3miechy ?

@son goku nie wiem skąd masz takie informację 🙂 ale gdybym nie płacił to nie było by to 30 zł 🙂 za ostatni okres rozliczeniowy nie płaciłem owszem bo nie pełniłem funkcji admina i nie było mnie na serwerach wiec rozumie sie samo przez się ale cóż można dopisywać różne historie , obecnego rozliczenia jeszcze nie ma 🙂 

po za tym @son goku nikt nikogo nie zmusza do bycia adminem 

6 minut temu, son goku napisał:

@Sevral @Deus jesteście naprawdę doświadczonymi adminami i tak rozumiem to co napisaliście , tylko dla mnie  kilka argumentów nie było logicznych:

1. dostaje tego svipa ale ten svip tak naprawdę nie ma w ogóle wartości,

2. składka jest dla mnie znana tylko na serwach na których jest naprawdę dużo próżb o otrzymanie admina, a nasz serwer do nich nie należy,

3. ten svip mnie w ogóle nie interesuje jak bym miał do wyboru svipa + adma za 30 zł nq 3 miechy lub darmowego admina to bym wybrał darmowego adma, btw vip mnie nie zaciekawia a wręcz odpycha, gdyż jako gracz lubię stawiać sobie pewne wyzwania bez żadnych wspomagaczy typu svip

4. osobiście jakoś 4- 5 lat temu miałem admina na pewnym serwie miałem admina za darmo i jeszcze vipa do tego ( na czas służby ), a serwer utrzymywał się tylko z vipów, gdyż był perfekcyjnie odpicowany

#############################################################################################################################################################

@Sevral mam do ciebie pytanie, tylko abyśmy się zrozumieli nie chcę być wścibski ani nie miły wobec ciebie, a więc  dlaczego nie płacisz tych 30 zł/3miechy ?

Jeżeli 30 zł na 3 miesiące (10 zł miesięcznie) jest dla Ciebie takim wyzwaniem to niestety pozostaje mi współczuć. Składki na admina mamy od 9 lat, gdzie 9 lat temu 10 zł było dużo warte więcej niż dzisiaj, więc nie wiem o co ten temat. 

Do reklam dopłacam już od jakiegoś czasu z własnej kieszeni: https://cssetti.pl/masterboost_stawki 42 zł dziennie x 2 serwery x 31 dni + groupboost dla serwera 1# ~300 zł (minus rabat za duże zamówienie) to sobie oblicz ile to wychodzi miesięcznie. Traktuje składki, jako składki, nie jako kupno admina. 

@Sevral wybacz że oskarżyłem ciebie tylko z pogłoski/ek  , ale musiałem zadać te niezręczne pytanie  😞

@batonik rozumiem, że z czegoś musisz utrzymać serwer ale osobiście uważam że te składki adminów są nie na miejscu ja  jeszcze nigdy nie zapłaciłem za własną usługę i skoro serwer nie może się utrzymać z vipów i svipów to może czas go zamknąć , skoro przynosi  ci duże straty możesz go też  odpicować ( kilka pomysłów na naprawienie serwa podesłałem i żaden się nie przyjął ) albo zmniejszyć ilość reklam zawsze jest wyjście 😄  

Zamiast propozycji się zaczyna robić gówno burza. Prosiłbym o pisanie tematów odnośnie propozycji. Adminem chcesz zostać sam. Piszesz podanie i reszta ocenia czy nadasz się na taką role. Zawsze po zaakceptowaniu podania dostajesz wiadomość co musi być spełniane w tej funkcji. Więc jeśli widzisz, że jest tam składka i masz z nią problem to piszesz od razu.