Skocz do zawartości
Zankor

Okolice morza :D

Rekomendowane odpowiedzi

Heejooo batoniki pytanie do Was kto jest z pod morza   prosze sie tutaj odzywac jak najszybciej dawac jakies kontakty bede od niedzieli na tyg i moglibyśmy urządzic  "spotkanie integracyjne" z takim  botkiem z Lubelskiego  tak konkretnie bede w  Łebie   jak ktos jest z okolic +70km cos zorganizujemy lub w sob  27 z  Olsztyna i okolic tez sie porsze tutaj  odzywać może coś wypali organizowaliśmy a właściwie próbowaliśmy  spotkanie H-E stolic czy gdzies w Polsce aby każdy miał jakos blisko w miare nigdy nie wychodzi a już wiem z małego doświadczenia że takie wyjazdowe w mniejszym gronie bardziej wypalaja tak że prosze o jakis odzew miło było zobaczyc  Wasze mordki!!! 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do olsztyna mam prawie 200 km a do Łeby 400 takze chyba nic z tego z mojej strony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UA. To nie moje okolice :) @smutneoczy też do olsztyna mam prawie 200 może jesteśmy sąsiadami :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo jee ze Śląska 😛 Jak byś jechoł nad "Węgierskie morze" to już prędzej, bych się tam przejechoł na weekend 😛😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie dalej sie nie dało nad to morze 😄 ,  jakbys  do Gdanska zawitał to bym akurat  moze  bym mogl sie spotkac (zależy jak z robotą) a tak to lipa 😕 

Udanych wakacji.  😉 

Nie utop sie tam 😄 :trollface: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ustalenia  od 21-27  dostosuje sie  😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zankor No to Patryk sie raczej nie spotkamy 😞 bo do konca lipca dzien w dzien do pracy i nie ma czasu nawet 😞 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet wieczorkiem???  ja moge byc i o 00:00 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zankor nawet wieczorkiem ni hu hu 😞 😞 

 

Az mi smutno teraz :((  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja tyle km  cisne a  Ty  nawet za to  3h nie znajdziesz w całym tyg...  

 

PS ; pozdrów gize 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zankor żebym wszedł parę dni temu na batona to byśmy się spotkali ja kilka godzin temu przyjechałem z Gdańska  😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...