Jump to content
Sign in to follow this  
Maleństwo

Propozycja zmiany #1 na dd2.

Recommended Posts

BTW, @Maleństwoczemu się czepiasz @Szwadron97, że tylko on chce ffa. Jak ffa zawsze był zaniedbany, to jak gracze mają na nim grać. Admini też olewają, więc straszne zdziwko, że czitki grają.

Znowu, wystarczy spojrzeć na inne sieci, gdzie klasyczne ffa maja po 32 graczy, bo są admini którzy pilnują porządku i opiekunowie którzy się tymi serwerami interesują. 

Dawałem propozycje, żeby ogarnąć ffa, bo ffa zawsze ma potencjał, tylko nie w takim wydaniu w jakim jest aktualnie. 

Szczególnie, że admini maja flagi na każdy serwer, to zamiast pilnować serwerów, to ogrywacie jeden.

Kto ma być za ffa, jak nie ma stałych graczy bo jest zaniedbany. 

Tetris ma niestety racje. Z serwerem 4 wszystko było dobrze tylko zabrakło reklamy w odpowiednim czasie. A z tego co widze to na serwer 3 działają dwie reklamy!!

Jedna normalna i druga z serwera 4... tak wywnioskowałem z tego co Baton powiedział. 4 brakowało dopieszczenia nic więcej...

zamiast usunąć nie rentowny serwer czyli 1 to poszła 4 która jako tako była grywalna tego nie rozumiem, ale wówczas dla ratowania sytuacji byłem skłonny poświęcić 4 dla 3. Ale myślałem, że na 3  zajdą jakieś zmiany.... tam ciagle jak nie wejde to grane jest eldorado i west,

a jak jest normalna mapa to w głosowaniu wychodzi west i eldorado... Nienawidze tych map.

hahahahahah patrzcie!!!!

image.png.261b3341a71d355039bcade90899b899.png

Tylko @Tayquil dał najsensowniejszą odpowiedź.

Jeśli wcześniej nie byłem adminem, to czemu nie usunęliście tego serwera? Przecież nie było tam nikogo od adminów.
FFA miał i ma potencjał i da radę go rozwinąć. A podawanie przykładu 4# jako serwera, który był dobrze grywalny nie jest odpowiednie. Już w mojej pierwszej propozycji opisałem, że 4# trzeba było usunąć, ze względu na błąd, jakim było dodanie do niego CS:GO Modu. Teraz popatrzcie na serwer 3#. Na nim ostatnio widzę, że coraz częściej sloty są prawie zapełnione, a FFA działa dużo lepiej, niż wcześniej, nawet lepiej, niż 4# przed usunięciem. Tylko klasyczny DD2 by się przydał jako trzeci serwer i nie byłoby wtedy problemu, że mała część będzie grała na DD2, a tylko połowa slotów będzie zajęta na 3#.
Tylko DD2 będzie zapełnione, jeśli to będzie serwer jako klasyk, a 3# będzie jako zwykły CS:GO Mod

Bardzo się cieszę też z aktywności adminów @Deus, @MIRAS i @Mirass którzy choć często grają na 3#, to niekiedy też zwiedzają FFA i pilnują porządku :)

Siema czytając ten dział muszę dodać coś od siebie.
Po pierwsze to po to tyle czasu @Szwadron97 tracił na to by #1 była wyrzucona bądź zmieniona na 4maps/5maps/dd2 czy tam cs:go mod?Chłop tak bardzo się zaangażował i to głównie przez niego ten serwer poszedł mocno w góre,wracając do aktywności graczy,połowa serwera jest zapełniona a czasami nawet większa jego część.Serwer jest dobrze rozwinięty i absolutnie nie zgodzę się ,że wieje tam pustkami.
Po drugie nie wiem jaki jest sens robienie only dd2...W całej Polsce jest ich myślę że parę tyś.Więc na nowo robienie czegoś od samego początku jest słabym pomysłem,wystarczy tylko zwrócić uwagę na serwery FFA bo jest ich w Polsce zaledwie z 20 pare,zaś jeśli chodzi o te dobrze rozwinięte jest ich na chwile obecną 4.
Po trzecie uważam,że dodanie jeszcze paru rzeczy na #1 dało by mu wiatr w żagle i serwer by poszedł jeszcze bardziej w górę ( mam na myśli propozycję które są w tym temacie ).Szkoda,że żadna z nich nie została dodana,gdy by rozpatrzeć to co tam napisałem myślę że zainteresowało by to graczy,a serwer rozwiną by się bardziej.Jeśli coś jest uniwersalne przyciąga to graczy,zaś jeśli ciągle bazujemy na tym samym a każdy kolejny serwer to tylko marna kopia poprzedniego tak jak w przypadku only dd2 których jest multum w Polsce,cs go modów tak samo,więc według mnie bezsens kompletny.Nie lepiej było by ulepszyć #1? która tak jak wcześniej wspomniałem jest naprawdę dobrze rozwinięta,dodając do niej jeszcze pare rzeczy zainteresowanie graczy i aktywność by wzrosła.To wszystko jest w temacie  propozycji który zacząłem 😄.Moim zdaniem za dużo gadania a mało roboty zobaczcie tylko @Szwadron97 zaczął działać i zwróćcie uwagę jak postawił serwer na nogi,jeszcze tylko parę zmian i dodatków tam a serwer będzie majstersztyk.

I tak pewnie zrobicie po swojemu...Ale wywalanie tego co ma mocny fundament i na co poświęciło się czas jest dla mnie nie zrozumiałe

Ja jestem za tym aby zostawić #1 i #3 a #4 zrobić tak jak pisal wyżej @Tayquil bez skinów żadnych skoków klasyczne dd2 

#1 da się jeszcze rozbudzić jeżeli zaczniemy tam coś działac aktualnie całą robotę robi tam @Szwadron97 bo nie ma co się oszukiwac żaden inny admin tam prawie nigdy nie wchodzi 

Ale jeżeli się psotaramy jeżeli jakiś opiekun się weźnie do roboty to można to doprowadzić do życia :d

@TrAnS4MaToR   po co robić only dd2? Wystarczyło wszystko przeczytać ze zrozumieniem. 

TRZEBA SŁUCHAĆ STAŁYCH GRACZY A NIE TYLKO SŁYSZEĆ ICH. 

Usuwanie #4 było wielkim błędem. I gracze często to mówią. 

Tu nawet nie chodzi co usunąć tylko aby powróciło coś. Chodziło o zaangażowanie bo DA SIE przywrócić graczy. 

Pozostaje kwestia zrobienia z 1# only dd2, przy tym chyba ostaniemy.

Serwerów FFA w Polsce jest bardzo mało, poprzedni miesiąc pokazał, że przy tej samej reklamie co CS:GO był mały wzrost popularności FFA, ale nie to co przy CS:GO. 

Nie ukrywajmy, only dd2 będzie miało graczy, bo jest to tryb najpopularniejszy obecnie wśród już małej ilości serwerów CS 1.6 (np. w porównaniu z poprzednim rokiem)

@Maleństwo usunięcie DD2 CS:GO Mod nie było błędem, gdyż mało kto tam grał.

Może i przed miesiącem więcej grało ludzi, niż na FFA, ale po resecie nagle doszło do wzrostu popularności FFA i nie zgodzę się, że ten wzrost był mały. Czasami dochodziło do 20 osób na serwerze, co przed zmianą na DD2 nawet do połowy slotów serwer nie był zapełniony :V. Ba! Nawet w ostatnim czasie doszło do takiego wzrostu, że już któryś dzień z rzędu obecnie mamy liczbę graczy na serwerze liczącą 20 osób, a nawet i więcej. @batonik lepiej zrobisz, jak tylko wstawisz klasycznego DD2, bo nieważne będzie, czy usuniesz FFA, czy nie i tak ludzie będą grali na DD2. A FFA ma duży potencjał i nie warto go marnować.

Najsmutniejszą sprawą jest też fakt, że niektórzy chcą usunąć FFA, bo podobno nikt nie gra, bo nic się nie zmienia... No tak, graczy od 8 do 20 osób, gdzie ciągle są grane te same mapy, to naprawdę pustkowie XD Ale z drugiej strony gracze proszą też ostatnio o nowe mapy, gdyż jest ich za mało. Zamiast usunąć FFA, to radziłbym wywalić mapę de_blue, a wstawić cs_office, cs_assault_upc oraz de_train.

Na dodatek zauważyłem, że mody i pluginy BF2 pojawiają się na serwerze na mapach fy_snow, fy_pool_day i awp_india. Czy to jest po prostu dodane/przywrócone jako dodatek do tych map, czy po prostu jest to błąd?

I jeszcze propozycja ze strony @Deus:

Jako jeden z największych zapaleńców #4  niecierpliwię się  bo już trochę czasu minęło  a ostatecznej decyzji nie podjęto. Proponuję zrobić Nowy Temat w którym  będzie głosowanie czy robimy #4  na starym IP czy robimy z #1 i  każdy  napiszę czego oczekuję od nowego serwera. Czyli już wyjaśniam w owym temacie można by było napisać: kto jakie mapy chce oczywiście DD2   bo to ma być serwer only DD2 ale zawsze jakieś urozmaicenie innymi  odmianami mapy z CSGO albo Sourca, Czy wolisz grać ze skinami czy bez skinów, czy vip ma mieć 2x skok czy ma go nie posiadać, czy ma być przenikanie (osobiście grałem na serwerach z  pełnym przenikaniu   albo przenikaniu + podsadzanie czyli jak ktoś kucnie to mu się przenikanie wyłącza)  Czy granaty maja być full białe czy te imo badziewne z cs 1.6, czy mają być misje czy ma ich nie być i wiele innych pomysłów tylko z umiarem. A po paru dniach czerwoni zaczną sobie ogarniać rzeczy które chcę większość graczy i już.  

Z informacji wiem tyle, że @batonik ma pliki ze starej #4 I już to wszystko układa w swojej głowie. Niebawem wszystko powstanie. Co do dalszych informacji nie wiem czy mogę wszystko napisać. 

Jeszcze trochę i wszystko będzie. 

Cierpliwości kochani ❤

Z tego co rozumiem, chcecie powrócić do starej #4, czyli kolejny Go Mod. 

Śmieszne jest to, że większość z Was jest za usunięciem #1 a wstawieniem dd2, podczas gdy nic nie robicie żeby #1 była grywalna, tylko w większości gracie na tej #3, mimo świadomości, że na #1 gra masa czitów właśnie przez to, że macie gdzieś ten serwer, a jednocześnie dziwicie się, że graczy brak. 

I tutaj moje słowa uznania wędrują do @Szwadron97 który stara się ogarnąć #1 jako jedyny. Gdyby miał kilku pomocników, żeby na #1 byli stali, aktywni admini i gdyby ogarnąć #1 porządnie, dać reklamę to serwer by miał graczy. Tylko on sam nic nie zdziała bo przecież 24/7 nie będzie na serwie, a widać że się stara.

#1 nie chcecie i nic nie robicie żeby ten serwer był ogarnięty, bo po prostu Wy nie lubicie ffa i jest wam obojętny, ale na dd2 macie zwyczajny kaprys mimo tego, że z dd2 przed zamknięciem pod względem graczy było o wiele gorzej, niż aktualnie jest z #1 (obstawiam, że ktoś się napił i stwierdził,, kiedyś to bylo dd2, chce żeby wróciło). Przypominam, że przed zamknięciem #4, przez 1-2 miechy grało ledwo 10 osób, a jak patrzę na Gt #1 to gra tam sporo graczy też. 

Będziecie zamykać i otwierać te same  serwery w kółko, a potem dziwota, bo gracze na serwerze z czitami nie grają. 

Mimo że  jestem za przywróceniem #4 to zgodzę się z @Tayquil że jednemu adminowi któremu zależy na ffa to @Szwadron97. Ja pomógł bym mu gdyby na #1 był VIP. Bo tak szczerze mówiąc to raczej na każdym serwerze jest możliwość kupna vipa a na #1 nie ma sklepusms więc tak średnio trochę to wygląda.

To nie lepiej wprowadzić możliwość kupienia VIP-a niż usuwać serwer?

Jestem jak najbardziej za stworzeniem Only DD2, ale jako klasycznego, bez CS:GO modu. Jednak usunięcie FFA będzie miało negatywne konsekwencje dla sieci i serwerów.

Ja uważam tak jak szwadron że robienie dd2 pod csgo mod jest bezsensowne. Jeżeli mamy już coś robić to porzadnie a nie na odpierdziel, po drugie potrzebny byłby raczej opiekun na dd2 który działał by na rzecz serwera i dbał o niego.

To i ja pomogę ogarnąć burdel na 1#, fakt faktem  nie mam teraz czasu tyle co kiedyś ale popołudniami jestem często gęsto więc nie niszczmy czegoś co kiedyś było atutem tej sieci.

Jeśli zmiana z 1# na dd2 nie wypali to później znów będzie zmieniany mod i start serwera  od "początku" ( mimo że to IP zostanie bądź przywrócicie IP z 4# ) aby znów pozyskać nowych graczy. 
Bo o to samo chodzi teraz na 1#  tak i po zmianie na dd2 będzie chodzić o to samo. 

Rozumiem że i tak źle i tak nie dobrze ale może warto też z tym poczekać do okresu aż skończą się wakacje bo jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze.
Jeśli ma się zmienić serwer na inny to to się stanie prędzej czy później ale od razu nie poddawał bym 1#

Wiem że stare czasy nie wrócą te czasy gdzie grali tacy zawodnicy jak: Kule, Cioza, Goryl, Giero, KaSiA, krzysssi3k, WariaT VarioT LEader Mhm i inni, Ci co znają pamiętają jak to było.

Ja ze swojej strony mogę dodać że mogę pomóc serwerowi  wstać na nogi czy to sie uda wiadomo nikt tego nie wie tak samo po stworzeniu dd2 też nikt tego nie wie jak i czy to będzie prosperować oraz jak długo dlatego też baton jesteśmy w kontakcie. :)

Essa!!!

To zmieńmy #3 na #4, ale dodajmy eldorado i westwooda 😄 

Ja doskonale pamiętam stare FFA, bo grałam tylko tam. Teraz i poprzednim razem z kolei do Go:Moda się przyzwyczaiłam, choć obojętne mi jest, czy teoretyczny DD2 ma stanąć jako go:mod czy po prostu zastąpić obecną #1. 

Nie możecie mieć też zarzutów do graczy, że nie chcą grać na #1, bo bardziej odpowiada im #3. Nikt nie zmusza do gry na żadnym serwerze, żaden nie jest wychwalany bardziej. To decyzja graczy, więc darujcie sobie gadanie, że "gracze #1 mają gdzieś". Mają, bo im nie odpowiada. Powinno prędzej paść pytanie, dlaczego graczom bardziej odpowiada #3, a nie #1. 

A cziterzy są wszędzie, na każdym serwerze. Kwestia tylko szybkiego wyłapywania. Problem był teraz taki, że @Szwadron97 nie miał flag. Ale czy to wina graczy? Nie.