Jump to content
Sign in to follow this  
Maleństwo

Propozycja zmiany #1 na dd2.

Recommended Posts

@Zołzaw moim poście mowa o adminach, którzy mają flagi na obydwu serwerach, a ogrywaja jeden i jeszcze piszą,, XD jak na #1 sami cziterzy ". Tylko szwadron i Deus z tego co wiem starają się pilnować #1. Reszta adminów wywalone. To jka gracze na takim serwerze mogą chcieć grać? 

Ponownie przypominam stan #4 przed wyłączeniem. Ponowną reanimacje trupa robicie. Najpierw pb, teraz #4. 

Możesz mieć uber serwer i reklamę, ale jak grają cziterzy i nie ma adminów, to nie będzie graczy. To proste. 

I odpowiadając na pytanie :bo na #3 są admini, jest przez to mniej cziterów i jest reklama. 

Przypomnę 4maps gdzie miałem opiekuna, tylko glebbie pomagał jako admin. Serwer miał po 25 graczy, ale tylko nasza 2 była, więc nawet reklama nie pomogła, bo cziterzy się panoszyli. 

Adminów na FFA nie będzie w chwili obecnej więcej, wynika to, że z zaniedbań na 1# i przeniesieniu się na serwer CS:GO mod większości, bo jakby nie było serwer CS:GO mod to też FFA, tylko ze skinami, a nie z jakimiś super mocami.

Nie możemy nakazać adminom, aby grali na serwerze FFA, bo mają ogólną flagę na serwer. Oni składali podania na dany serwer, a, że flaga została uogólniona w ramach "małej rekonstrukcji" to co innego.

W momencie wypikowania serwera CS:GO przez ostatni miesiąc, FFA miała taką samą reklamę, a nawet i większą niestety się nie udało. Czemu? Gracze z 4# i 3# zapełniali jeden serwer, a kolejni gracze z reklam dołączali. 

Sprawdźmy teraz trochę statystyk, TOP serwery FFA w PL:

https://www.gametracker.com/search/cs/PL/?query=FFA 1# z marną ilością graczy jest na 4 miejscu, to tylko świadczy o małej popularności trybu FFA w dzisiejszych czasach

https://www.gametracker.com/search/cs/PL/?&searchipp=25#search CS:GO mod serwer jest na 21 miejscu w Polsce ogólnie.

Wśród 25 najlepszych serwerów w Polsce:

• 8 to serwery DD2.
  • 2 to serwery FFA
  • 7 to serwery CS:GO

Dla mnie oczywistością jest z 1# zrobienie ONLY DD2, bo jest łatwiej go wypromować, możemy zrobić bez CS:GO moda, ale z dodatkami, które zatrzymają innych graczy. Admini z 4# też będą na nim grali, bo chcą powrotu serwera 4#.

Rozumiem że post batonika daje do zrozumienia iż zmieniamy ffa na dd2. Więc ja dam propozycję co widzę na dd2
-Brak skinów (no chyba że komuś bardzo zależy to można wgrać po 1 skinie do każdej broni i zmieniać je co miesiąc)
-Podwójny skok tylko dla svipa
-Niższy koszt kupna vipa, svipa
-Spadochron
-Brak leczenia
-Brak skrzynek,misji.
-Rangi
-Nagrody za top3 w postaci darmowego vipa, svipa
-Zwykłe granaty

To, co się tutaj dzieje jest nielogiczne i trochę chamskie z waszej strony. 

Ktoś zainterweniował, aby odbudować serwer 1# i w większości mu się to udało, o wiele więcej graczy gra na serwerze niż kiedyś na DD2, tam była kiedyś marna liczba graczy, nie teraz na FFA, jak to kilka osób pisze. Na dodatek nie tylko ilość graczy się liczy, ale też jakość i o tym też wskazuje bynajmniej amxbans, porządek tam trzyma @Szwadron97, nie kiedy nawet na 3#.

Dodanie trzeciego serwera DD2 klasycznego jest świetnym pomysłem, ale usunięcie FFA będzie poważnym błędem i będzie oznaczało brak logiki z waszej strony. Myślę za nie długo napisać podanie na admina, by pomóc Szwadronowi.

@Izia pewnie że dobrym pomysłem było by stworzenie 3 serwera tylko pytanie kto go ufunduje i za sponsoruje reklamę  ?? 😄 1# była pierwszym serwerem na jakim grałem i tam też zacząłem adminowanie wiec mam do niej spory sentyment i najchętniej bym widział ją wypełniona po brzegi niestety tak jak napisał @batonik FFA  nie jest już zbyt popularna wiec LOGICZNYM wyjściem jest zmiana rozgrywki/moda na coś obecnie popularnego, NIELOGICZNYM jest zaś trzymanie serwera tylko dla paru graczy  . . . a czy jest to chamskie z naszej strony ? cóż to już indywidualna opinia 

jeżeli chodzi o "marną" liczbę graczy na 4# CS GO MOD ONLY DD2 to masz słabe informację kiedyś było od 16 do 32 w godzinach od 6 do 2 
oczywiście przed likwidacją 4# ilość spadła do podobnej jaka jest obecnie na 1# 

A jak chcecie ufundować reklamę serwera, jak na FFA nie ma możliwości kupienia VIP-a? Nie tylko od liczby adminów zależy liczba graczy, ale też od jego urozmaicenia, począwszy od ilości map popularnych, a skończywszych na takich urozmaiceniach, jak np. kd.ratio.

A jeśli już o liczby chodzi, to chciałabym wspomnieć, że w ostatnich dniach tak jak @Szwadron97 napisał, na FFA niekiedy jest więcej niż połowa ludzi na serwerze, nawet do ponad 20, co przez miesiące przed usunięciem 4# ledwo co liczba graczy dochodziła do 12...

@Iziabardzo ładnie to wszystko podsumowała :)

Nie jest normalną rzeczą, aby przed usunięciem BF2 nie było żadnego admina, żadnych graczy, itd., by później po odbudowie serwera, naprawieniem go i doprowadzenia do zapełnienia slotów do ponad 20 nagle usuwać serwer pod bylejakimi pretekstami...

Ciekaw jestem, czy jak przed zmianą, gdy 1# świecił pustkami reklamowaliście serwer. Jeśli tak, to po co? A jeśli nie reklamowaliście serwera, to po co ten serwer trzymaliście???

Był to pierwszy serwer na tej serwerowni więc skoro były środki to czemu nie miał być trzymany.. Jestem za słowami @Maleństwo. Skoro #1 świeci pustkami można zrobić z niego DD2.

No właśnie "skoro", bo w rzeczywistości dużo jest graczy na FFA. I jeśli były środki, to nie lepiej było je oszczędzać wcześniej, kiedy BF2 był nierentowny i zaniedbaly?

A tak poza tym to zauważyłam, że utrzymujecie coś bardziej nierentownego, mianowicie serwer na TS-3. Nie lepiej byłoby usunąć ten serwer i zamiast tego, to utrzymać trzeci serwer, jakim by był Only DD2? Przecież większość osób korzysta z discorda, za którego nie trzeba płacić, a Only DD2 rozwinąłby się w najlepsze 😉

Kochani robi się tu wielki bałagan. Czas wypowiadania opinii na ten temat się zakończył bo decyzja z góry zapadła. 

Bardzo Was proszę aby następne posty które się tu pojawią  tyczyły się propozycji co do only dd2 a nie tego kto jest zły i okropny, kto ma rację itd. 

@batonik wyjaśnił mniej więcej swój plan działania co do dd2 i każdy z Was powinien się z tym albo pogodzić albo przebić mu piątkę. 

Teraz pozostało czekać aż serwer powstanie w założonej formie. 

Wszak ostateczna decyzja należeć będzie do właściciela i jaka będzie, z taką będzie trzeba się pogodzić, ale zawsze można wpłynąć na zmianę decyzji. Z kolei próba odwrócenia uwagi od poważnych problemów i odpowiedzi jest (najdelikatniej pisząc) niestosowne. Nie sądzę, by ktoś coś źle chciał zrobić dla serwera i sieci, ale bardzo się dziwię i jednocześnie smuce tym, w jaki sposób działacie. Nie rozumiem w ogóle tak dziwnych działań lecz jeśli na tym wypadniecie bardzo dobrze, to wręcz Was pochwalę!

Kolejna rzecz: fakt, że obecnie najbardziej grywalnym modem jest klasyczny Only DD2 i nie mam nic przeciwko temu serwerowi, ale jeśli to będzie z CS:GO modem, co już zbytnio grywalne nie jest,  to historia zatoczy koło, a nawet bardzo źle się to skończy 😞

Obecnie najbardziej grywalnymi modami są: DD2, Deathrun, CS:GO mod, Zombie Hell, ZE/ZM, Surf i JB i na nich też można byłoby się skupić, ale to w przyszłości. 

I choć FFA nie jest najbardziej grywalnym modem, to jednak nasz serwer świetnie pokazał, że jak się chce działać, to można go rozwinąć i odbudować. A lawirowanie serwerami w wielu sieciach się to źle kończyło, wiem, bo ograłem wiele serwerów, w różnych sieciach.

Co do dwóch rzeczy widzę tu rację. Nie wiem jak działa stawianie serwera TS3, ale przypuszczam, że zabawa nie jest darmowa. A czy jest jakkolwiek potrzebna?

SVip/Vip na #1 byłby super opcją. Wystarczyłby sam zakup broni za free po drugiej rundzie + spadochron i byłaby petarda. Na pewno niejedna osoba by wykupiła. Ja na pewno, bo zawsze przepierdalam hajs i wystarczy, że mrugnę i już go nie ma. Albo to kwestia padania ciągle... 😉 

Mam nadzieję, że na serwerze DD2 będzie uwzględniona możliwość zakupu "ułatwień" 🙂

hahaha chłopina uruchomił serwer 2h temu a wy już myślicie że to koniec xD może dajcie jakieś propozycje xD jak czegoś wam brakuje 

Przede wszystkim wyłączyć działanie efektów granatów na swoich. Połowa graczy nie potrafi odpowiednio używać fleszy, a teraz oprócz siebie to oslepiaja też wszystkich innych. 

21 minut temu, Sevral napisał:

hahaha chłopina uruchomił serwer 2h temu a wy już myślicie że to koniec xD może dajcie jakieś propozycje xD jak czegoś wam brakuje 

Chodziło mi bardziej o dowiedzenie się co będzie dodane 😛 

@Sevral oto mój pomysł:

Moim zdaniem warto wgrać ponownie CSGO MOD

-Wczytać jedne z najlepszych skinów. (max.4 skiny do 1 broni)

-Dla Vip'ów na starcie rundy bronie  i granaty +amunicja

-Spadochron i podwójny skok tylko dla Svip'ów.

-Leczenie MAX 40hp

-Fajne też moim zdaniem byłoby dodanie stroi (jeżeli byłoby to możliwe ) dla Vip'ów i Svip'ów.  

Mianowicie chodzi mi o kombinezony Czerwone dla TT i Niebieskie dla CT gdzie na plecach było logo i napis Home-Edition. (Taki strój był dodany kiedys na Paintball'u).

-Dodanie kilku mapek de_dust2 (mapki do ustalenia przez graczy)

By ☆Sevral,

dacie propozycje to zoabaczymy xD

Ja do FFA dorzuciłbym możliwość zakupu VIP-a oraz jakieś trzy nowe mapy dorzucił, z dwa cs i jedno z de.

Z kolei totalny powrót do 4#, czyli CS:GO modu z DD2 zakończy się tak samo, jak kiedyś, czyli stali gracze się podzielą i znowu oba serwery świecić będą pustkami, szczególnie DD2. Nie starajmy się łączyć dwóch najlepszych modów, kiedy jeden z nich już mamy.