Skocz do zawartości
_GOLONKA_

ban za skyrpty

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem bana za skrypty choć to nie są skrypty to jest tylko komenda bind mwheeldown +duck, mówilem kilku adminom ale caly czas mowili że to autoduck.Rozumiem po ostrzeganiach od administratorów że to psuje gre i dlatego już tego nie używam.Z góry dziękuje. 

 

 

Wyjasnienie tego- Tego niby "auto ducka" potrzeba miec vipa po  2 skoku trzeba gałke do dolu lub do góry [zależy kto ma jak to ustawione] i w taki sposob sie skacze szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie serwerów jest wyraźny zakaz używania autoducka. I chyba Cię to nie dziwi, jeśli to dodatkowe ułatwienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zołza 1.To nie jest autoduck 

2.Rozumiem że to ułatwienie i dlatego od pewnego czasu tego nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to mógłbyś dostosować się do wzoru!
A teraz przejdźmy do konkretów. Po tym jak dostałeś pierwszego bana za skrypty od @glebbie coś mi nie grało więc postanowiłem mieć ciebie na oku. Dziś pobrałem hltv z wczorajszego wieczoru i przejrzałem je aby zobaczyć czy nadal nie lecisz na skryptach. Obejrzałem sobie demko i twoje skoki wydały mi się nienaturalne a że ja słabo znam się na tym więc zwróciłem sie o pomoc do @glebbie który jest specem od takich rzeczy i potwierdził że w 100% lecisz na skryptach. Dlatego postanowiłem wlepić ci z automatu pernamenta bo w naszym regulaminie jest napisane że jeżeli gracz po pierwszym banie dalej gra na tym to po raz drugi dostaje perma. To wszystko co mam do powiedzenia a to jest link do dema https://www91.zippyshare.com/v/2xXVAKLs/file.html

A i jeśli mogę ciebie prosić @glebbie to wskaż akcje z tego demka na których widać jak gracz tego używa
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, _GOLONKA_ napisał:

to jest tylko komenda bind mwheeldown +duck

Tutaj potwierdzasz ze masz script, bo z tym jak ty biegasz to nie mozliwe zeby tylko mwheeldown/up byl, bo zeby tak biegac jest potrzebny krotki duck (np. heeldown), a potem dlugi duck (ctrl), musi to byc kombinacja. I robiles to zawsze bez zadnej pomylki nawet jak strzelales, nigdy nie uwierze ze tak latwo ci jest grac z kolkiem, ctrl i mozesz jeszcze normalnie strzelac)

Zwykly SGS Skrypt, jak chcesz mozna i demko rozpisac ale nie widze sensu. 

 

UPD: Co dotyczy demki :

00:23-00:28 - watch at 1/2 or 1/4 speed, same intervals between ducking and they're absolutely identical, even pro's can't reach it
00:42-00:46 - to samo

06:00 - tez trzeba patrzec na 1/2 lub 1/4, jest widac ze zaczales jeszcze w powietrzu(!). Nigdy nie uwierze, ze ktos moze robic strafe's, patrzec gdzie sa wrogi na 180-220° i jeszcze w tym czasie w powietrzu zaczac robic ten duck, spadnac na dach i iscdalej i strzelac) 

Jezeli tego nie wystarczy, mozna jeszcze znalesc duzo takich akcji

I mozna jeszcze znalesc HLTV gdzie rozmawiales z graczami o skryptach and you didn't deny that you are using scripts, kiedy oni mowili ze na nich latasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glebbie przecigam galke szybko w dól i naciskam szybko 2 razy ctrl i tyle uczylem sie tego kilka miesięcy.

 

Gram na tym serwerze dosyć długo ze scrollem i ctrl robilem to samo i nigdy bana nie dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_GOLONKA_ i co? Mówiłem Ci że za to jest ban i żebyś nie grał i co? I kto teraz się śmieje?

Brawo @glebbie jako jako jedyny zauważyłeś na u@ że ktoś go zgłaszał bo reszta adminów miała w to wywalone po całości.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@angej to że nie widziales tego nigdy na serwerze to nie oznacza ze ktoś ma auto ducka wystarczy że spojrzysz na np na yt zobaczysz ze to normalny ducking.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sevral rozumiem ,ale tak jak powiedzialem powyżej już nie używam tego "ułatwiacza"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a na demku z wczorajszego wieczoru to może ja to używałem co?  

Jak dla mnie sprawa jest prosta gracz dostał pierwszego bana zignorował go więc dostał perma i tyle w temacie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od wczoraj tego nie używam po banie od glebbiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sevral on wczoraj dostał od glebbiego na 3 godziny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...