Jump to content
Sign in to follow this  
Sevral

Propozycje Only DD2

Recommended Posts

Jak w temacie czekamy na wasze propozycje odnośnie serwera dd2, co widzielibyście na serwerze
jakie plugin
czy zostawiamy jednego dd2 czy różne wariacje dd2
czy chcecie comiesięczną zmianę modeli broni ( wybrane przez was ) 
itp
(nie dajemy propozycji zmiany serwera na inny ) 

na serwerze będzie wgrany 
-Antyteamflash 
-Rangi 

na serwerze będzie również konkurs TOP3 

1. Asysty w nazwie serwera są uwzględnione, ale ich nie ma (nie działają).

2. Możliwość wykupienia VIP-a. 

3. Bez zmiany modeli broni, chyba, że zamieniamy serwer na GO:Mod.

4. Różne mapy dusta, m. in. klasyczny de_dust. Wydaje mi się, że fajnie byłoby z czasem dodać mapę cs_wiocha lub de_dust2002. 

5. Przenikanie modeli ale z wykluczeniem kucania - ktoś wcześniej już tę propozycję dawał, a wydaje się świetną opcją dla tych, co podwójnego skoku nie mają i muszą polegać na innych. 

By ☆Sevral,

jedynie mapy dd2 jak w nazwie serwera, sklep vip też będzie uruchomiony

Dodałem już w poprzednim poście ale tu też dam.

Moim zdaniem warto wgrać ponownie CSGO MOD

-Wczytać jedne z najlepszych skinów. (max.4 skiny do 1 broni)

-Dla Vip'ów i Svip'ów na starcie rundy bronie  i granaty +amunicja

-Spadochron i podwójny skok tylko dla Svip'ów.

-Leczenie MAX 40hp

-Fajne też moim zdaniem byłoby dodanie stroi (jeżeli byłoby to możliwe ) dla Vip'ów i Svip'ów.  

Mianowicie chodzi mi o kombinezony Czerwone dla TT i Niebieskie dla CT gdzie na plecach było logo i napis Home-Edition. (Taki strój był dodany kiedys na Paintball'u).

-Dodanie kilku mapek de_dust2 (mapki do ustalenia przez graczy)

By ☆Sevral,

albo spadochron albo podwójny skok, ,modele postaci czerwone i niebieskie są zbytnim ułatwieniem

Na 100% musi być /sklepsms i tani vip 🙂
Asysty mogą być
Co do map to de_dust2 i css_dust2 
Ja jestem przeciw modelom ale jak już będziecie chcieli je wprowadzić to wystarczyłby 1 skin na każdą broń (zmiana skinów co miesiąc)
Co do opcji leczenia jest przeciwny
Tak jak popek pisał podwójny skok tylko dla svipa + spadochron (widziałem takie coś na pewnym serwie i było to spoko opcją)

Ze skinami to mam taką wizję, aby każdy miał podstawowy skin na start albo podmieniony na jakiś spoko, a nie na szare M4 i ak ze zmieniona geometria. (M4 też miało). Co do ilości to po max 3.

Nie byłem na serwerze więc nie wiem co tam jest. 

Zezwolenie na przeklinanie na serwerze.( Z umiarem tak jak po 22) Nie dotyczy obrażania.

https://amxx.pl/topic/112253-asysta-i-zemsta-fragi/

Allow_round_finish.amxx dokończenie rundy mimo końca mapy

Advanced_Weapon_Tracers.amxx tylko na awp - widoczna trajektoria pocisku fajne gdy mamy vipa i awp 

lec_do_bomby.amxx hahahaha jaki plugin 

Ciężko coś wybrać skoro to ma być pewnie bardziej standardowy d2. I tak połowa podstawowych plugow musi być co była na 4. 

Dodałbym zapamiętywanie statystyk nawet po retry jeżeli wszedłby plugin asysty zemsta.

Na telefonie to tak ciężko coś znaleźć do tematu na pewno wroce.

1. Możliwość wykupienia vip'a jest: /sklepsms
  2. Obstajemy przy samym DD2, inne wersje dust'a beda powodowały mniejszą liczbę graczy
  3. Spadochron tylko dla vipów już jest
  4. Menu broni działa od 3 rundy
  5. Darmowy vip na razie od 20 do 10
  6. Bez leczenia
  7. Allow_round_finish.amxx wgrane było
  8. Advanced_Weapon_Tracers.amxx 4fun - odpada
  9. Kevlar zostanie zaraz naprawiony, po prostu dodaje w kazdej rundzie jezeli przezyjemy (od zmiany mapy bedzie)

Info po śmierci można dodać

Asysty zostaną dodane.

Co do skinów zastanawiam się jeszcze.

nie znam się więc się wypowiem, może powtórzę to co pare osób napisało:

-naprawić Kevlar

-Flash oślepianie teammatów to ma tak być? jeżeli tak to trochę zmniejszy ilosc graczy bo niektórzy rzucają aby rzucać.

-skiny mogą byc jak komuś nie pasuje zawsze moze wyłączyć modele;)

-Info po śmierci o taak na mikro jak i czacie bo to trochę słabe;/

Nie działa też automatyczna podmiana zakupionej broni. A przynajmniej nie działa przy karabinach - do reszty broni nie sprawdzałam, ale przypuszczam, że jest tak samo.

Mam na myśli to, że kończąc grę z famasem i z famasem zaczynając, podczas kupna m4a1, w ręce zostaje dalej famas. Trzeba najpierw wyrzucić broń, dopiero później kupić nową. Przy wyborze z VIP jest to samo. 

Edit:  @popus czy to tyMożliwe, że to coś u mnie w takim razie, choć na #3 nie mam tego problemu. Jutro sprawdzę.

13 minut temu, Zołza napisał:

Nie działa też automatyczna podmiana zakupionej broni. A przynajmniej nie działa przy karabinach - do reszty broni nie sprawdzałam, ale przypuszczam, że jest tak samo.

Mam na myśli to, że kończąc grę z famasem i z famasem zaczynając, podczas kupna m4a1, w ręce zostaje dalej famas. Trzeba najpierw wyrzucić broń, dopiero później kupić nową. Przy wyborze z VIP jest to samo. 

U mnie z tym wszystko git 😕 

10 godzin temu, MaciE3k napisał:

nie znam się więc się wypowiem, może powtórzę to co pare osób napisało:

-naprawić Kevlar

-Flash oślepianie teammatów to ma tak być? jeżeli tak to trochę zmniejszy ilosc graczy bo niektórzy rzucają aby rzucać.

-skiny mogą byc jak komuś nie pasuje zawsze moze wyłączyć modele;)

-Info po śmierci o taak na mikro jak i czacie bo to trochę słabe;/

To wszystko bylo juz zrobione w momencie gdy to pisales 😜

Co bym proponował do DD2:

Na pewno przenikanie w taki sam sposób, jak przedtem było na FFA, znając DD2 wiem, że praktycznie nikt nikogo nie podsadza nigdzie, ewentualnie w anarchii na skrzynię, więc opcja z nieprzenikaniem przy kucaniu jest bezsensowna.

Ponieważ, że na 1# nadal grają stali bywalcy FFA, potrzeba usunąć podwójny skok i każdemu wstawić spadochron, gdyż wielu graczy na obecny stan rzeczy narzeka. 

Byłbym za wstawieniem /sklepsms do VIP, jednak już batonik wstawił. Szkoda że nie można było tak zrobić od razu na FFA. Dla VIP-ów moim zdaniem to samo, co jest obecnie na CS:GO modzie, a dla SVIP jeszcze podwójny skok i możliwość leczenia do 25 hp.

Dla urozmaicenia gry, wstawiłbym dźwięki jak double kill, head-shot, itp. Oraz ewentualnie wstawiłbym kd.ratio. 

Nie ma miejsca na jakiekolwiek skiny czy CS:GO mod na Only DD2, w tym wypadku tylko klasyk się sprawdzi, zbytnie urozmaicanie gry może zniechęcić ludzi do przyjścia na serwer, a wielu ludzi odejdzie z 3# i znowu będą pustkowia, szczególnie na Only DD2. 

Usunąłbym zbędną komendę /voteban, która po 2-3 miesiącach będzie wykorzystana przeciwko uczciwym graczom. Tak samo do wywalenia są asysty, które niczego nie wnoszą, a tylko irytują graczy, jak kolega z drużyny zabierze komuś fraga z przed nosa.

Ciekawy pomysł ze strony @popus czy to ty, aby wstawić skiny postaci, jak kiedyś było na PB. Jestem za.

Do poprawienia pisanie na say@ dla adminów. Chodzi o kolory, bowiem na CS:GO trzeba używać dużych liter, aby tekst był np. Zielony, a na DD2 z kolei trzeba używać małych. Lepiej by było gdyby na 3# ustawiono dla adminów małą literę na say@, aby kolorować tekst. Usunąłbym też z regulaminu zakaz oślepiania swoich, gdyż zbędne jest to kiedy đała plugin, uniemożliwiający oślepienie członków własnej drużyny. 

35 minut temu, Szwadron97 napisał:

Dla urozmaicenia gry, wstawiłbym dźwięki jak double kill, head-shot, itp. Oraz ewentualnie wstawiłbym kd.ratio. 

Myślę, że dla większości graczy będzie to irytujące choć wstawiłbym na próbę.

Godzinę temu, Szwadron97 napisał:

1. Ponieważ, że na 1# nadal grają stali bywalcy FFA, potrzeba usunąć podwójny skok i każdemu wstawić spadochron, gdyż wielu graczy na obecny stan rzeczy narzeka. 

2. Dla urozmaicenia gry, wstawiłbym dźwięki jak double kill, head-shot, itp. Oraz ewentualnie wstawiłbym kd.ratio. 

3. Usunąłbym zbędną komendę /voteban, która po 2-3 miesiącach będzie wykorzystana przeciwko uczciwym graczom. Tak samo do wywalenia są asysty, które niczego nie wnoszą, a tylko irytują graczy, jak kolega z drużyny zabierze komuś fraga z przed nosa.

Odniosę się do trzech podpunktów, bo reszta albo jest mi obojętna, albo jest już spełniona (m.in. odpowiadasz na moją propozycję z przenikaniem jakby w tej chwili było to na serwerze - nie jest, jest tak jak było przedtem, choć ja swoją propozycję podtrzymuję).

1. Absolutnie nie. Jesteś chyba jedyną osobą, która nie chce podwójnego skoku a chce spadochron. Ja rozumiem, też mam lęk wysokości i wolałabym mieć zabezpieczenie przed upadkiem. Ale do świętej Anielki, czy na de_dust2 jest tak wysoko, że potrzebny jest spadochron? Litości. Gdzie Ty chcesz tam skakać ze spadochronem? Tam co najwyżej małego palca u stopy możesz złamać zeskakując...  

Ps. pisząc "wielu graczy" fajnie by było, by pojawiło się jakieś poparcie tych słów. Bo ani tego na forum nie widziałam, ani podczas gry. Co więcej - zwykle zawsze każdy czekał do VIP-a, by mieć podwójny skok. 

2. Wolałabym nie. Może i kiedy w grze jest mało osób to robi się nudno, ale nie wydaje mi się, żeby to miało wszystkich rozbawić, że wiecie - heheszki, nagle się robi mniej nudno. Z kolei kiedy będzie większa ilość graczy, a jest tu parę osób, które lubią sobie pogadać, takie dźwięki będą po prostu przeszkadzały. Dla urozmaicenia to dodałabym misje. 

3. Dlaczego z góry zakładasz, że za 2-3 miesiące /voteban byłby używany częściej niż np. obecnie? O ile jest, bo przyznam szczerze, że jeszcze nie zauważyłam żadnego votowania. Co do asyst - ja uważam że to fajne urozmaicenie. Nie będę płakać jak zniknie, ale wydaje mi się być czymś ciekawym i wartym pozostawienia.

Dodam tylko jeszcze, że problem z zakupem broni o którym wspominałam wcześniej występuje u wszystkich graczy. @popus czy to ty bo u Ciebie w końcu też był problem?

Także wina błędu na serwerze, nie poszczególnych osób.

1. Przecież wcześniej pisałem o dodatkach dla VIP-ów. Nie moja wina, że patrzę na innych graczy, a nie tylko na siebie i dlatego taką odpowiedź dostaję XD. Lęku wysokości nie mam, a i grawitacji nikt nie oszuka, więc jeśli przeszkadza spadochron, to wywalić całkowicie i spadochron i podwójny skok.

2. Co do dodatków to jest kwestia nie heheszkowania, tylko, żeby fajniej to wyglądało. Jeśli macie wobec tego wątpliwości, to tak jak @popus czy to ty pisał, aby dać to na spróbę.

3. Dlatego, że grałem na wielu serwerach, które miały taką komendę i wiem, jak to potrafi zadziałać na wielu graczy po pewnym czasie. A zazwyczaj właściciele serwerów takich później usuwali opcję tej komendy.