Jump to content
Sign in to follow this  
Sevral

Propozycje Only DD2

Recommended Posts

3 godziny temu, JaNcZo_wiN napisał:

Popatrzyłem na inne sieci,gdzie D2 jest serwerem ultra zapełnionym i wysuwają się dwa pomysły...

1.Chcecie cieszyć się długim życiem D2? zamiast płakać,że reklama jest za droga i topić w niej kilkadziesiąt złotych za dzień,lepiej ustawić darmowego vipa 24/h,tak jak na większych sieciach,tam średnio serwery są na okrągło zapełnione.A serwer i tak opłacają admini ze składek.Pisać nie będę które to sieci,bo zaraz mnie za zlinczują za reklamę.

2.Można ustawić darmowego vipa dla graczy steam,przyciągnęło by to graczy steam a nie odpalne szroty NS których wykupiona reklama woła jak pszczołę do miodu,do nazwy serwera by oddać FREEVIPSTEAM

Pozdro600

1. Opcja nawet spoko jak na początek, ja to widzę tak:

FREE vip, menu broni zestawy takie jak są teraz tylko bez AWP oraz multijumpa

SVIP - płatny, w zestawie menu z brońmi + awp, multijump + dla wszystkich steamowców

2. j.w

Czego jeszcze brakuje na serwerze? Może kabelki do c4?

1. jak mała pisze  defa nie ma przy vipie 

2. co do spadochronu   zbędny bajer  niezależnie od podwójnego skoku ... przynajmniej beka jest jak ktos popelni "samobojstwo" 😄

3.  pomysł @Zołza z brakiem przenikania na kucaka w pelni popieram   zwlaszcza w godzinach gdy nie ma freevipa  

4. na vipe  mozliwość kupienia avp co 4 rundę

5. skoro biały smoke za  bardzo ścina coniektórym  to  wypróbójcie realistic_smoke albo black_smoke   to  powinno zmniejszyc spadek fps ... a jeśli nie  to usuńcie całkowicie smoke bo po co ma byc coś co nie spełnia swojego zadania ??? 😄 

6. HE są trochę za mocne .... -94hp od jednego granata to imo przesada. 

7. to nie przejdzie ale jestem ciekaw jakby sie gra ukladala gdyby włączyć friendly fire 😄 

8. anty team flash  oczywiście zostaje 

9/ co do skinów to ewentualnie dodałbym do kosy 

A ja bym chętnie zagrała w takie friendly fire, chociaż obawiam się, że chaos przy tym byłby olbrzymi. Póki na serwie jest dużo osób nowych, w tym głównie dzieciaków i cwaniaków, FF towarzyszyłoby bezustanne darcie japy, robienie każdemu na złość i klasycznie - próby cwaniakowania. Nie wyobrażam sobie wtedy braku admina na serwie choćby przez godzinę 😄 

Godzinę temu, Zołza napisał:

A ja bym chętnie zagrała w takie friendly fire, chociaż obawiam się, że chaos przy tym byłby olbrzymi. Póki na serwie jest dużo osób nowych, w tym głównie dzieciaków i cwaniaków, FF towarzyszyłoby bezustanne darcie japy, robienie każdemu na złość i klasycznie - próby cwaniakowania. Nie wyobrażam sobie wtedy braku admina na serwie choćby przez godzinę 😄 

FF na batonie heuheheheu chcialbym to zobaczyc.

3 godziny temu, JaNcZo_wiN napisał:
4 godziny temu, Zołza napisał:

FF na batonie heuheheheu chcialbym to zobaczyc.

można ustawić z limitem zabójstw członka drużyny i poleci automatyczny ban ^^ 

21 minut temu, Sevral napisał:

można ustawić z limitem zabójstw członka drużyny i poleci automatyczny ban ^^ 

Plugin  kara za zabicie swojego:

https://amxx.pl/topic/5582-advanced-team-attack-control-v301/

Gracz A zabija Gracza B w ów czas Gracz B ma kilka możliwości:

1 Slapy dla Gracza A za zabice oczywiscie ustawiane cvarem ile slapów i czy slapy mają zabierać HP

2 Plugin przywraca zdrowie Graczowi A  który otrzymał obrażenia od swojego Gracza B do stanu sprzed ataku (miałem 95 HP dostałem za 20 sekund 5 i mam znow 95)

3 Za zabicie jet możliwość podpalenia gracza za czym idzie utrata HP 

4 Slay też jest i ban tez

Reasumując:

Plugin przydatny jeśli chcecie FF na DD2 opcji jest kilka więc jest z czego wybierac w razie czego mam serwer do testowania pluginów więc jeśli bedzie trzeba moge pomóc.

Ja jestem przeciwny ff. Nie mam zamiaru denerwować się przez jakieś boty. A jak już podejmiecie decyzję o wprowadzeniu tego to radziłbym wam zrobić to za góra 2 miechy kiedy stali gracze zaczną grać na serwie bo jak dacie to teraz to już widzę ten chaos

Dokładnie. Też mi się wydaje, że jeśli już coś takiego wdrażać, to tylko wtedy, kiedy uzbiera się już w miarę stała ekipa ogarniętych graczy na serwerze. 

A VIP darmowy dla STEAM to fajny pomysł, żeby taka ekipę sobie uzbierać. 

Moim zdaniem na dd2 jest zbyt mało stałych graczy, którzy by ff ogarniali jako  dodatek.  Przy tylu nowych graczach i przy tylu odpałach pewnie skończyło by się to staniem na respie i nawalaniem w swoich bo "po co wykonywać cele, przecież ff jest zabawne". 

Może kiedyś ale nie widzę tego na pewno teraz. 

Co do Vipa dla steam to uważam to za świetny pomysł. 

Do tego defa trzeba dodać do vipa w ct . 

Co do smoke  to też jestem za tym by je zmienić. Większość osób ma straszne lagi  w nich w tym ja też. 

Granaty też są za mocne. 

Wcześniej podobały mi się bardzo smugi,  które zostawały po wyrzucie czegokolwiek choć nie wiem co reszta na to. 

Co do skinów dalej uważam , że są zbędne. 

@Zołza bo to się tylko zawleczke ustami ściąga A nie połyka w całości. Nauczę Cię rzucać dobrze tym to i smugi Twoje będą ładnie wyglądać   🙂

@Nai. czułość ich jest dużo za duża. Szybciej idzie kogoś zabić z granata niż ustrzelić 😄

Deus ten komunikat pojawia się nawet jak jesteś w CT miałem sytuację, że biegałem na b ktoś krzyczy że wchodzą hale to się cofam jestem na CT a tam mi się wyświetla ten komunikat 

Poprawiony plugin VIPa

Przsywilje dla Vipa:

Cytat

Od 3 rundy co runde dostaniesz:
Zestaw Granatow ( 1HE, 2FB, 1SG )
Kamizeklke + Helm
Za zwykle zabicie +5HP za HeadShota +10HP
Po wpisaniu "/vips" bedziesz na liscie VIP-ow Online
Dodatkowy skok
Darmowego defa (Tylko CT) 
Cztery zestawy broni do Wyboru:
AK47 + Deagle
M4A1 + Deagle
AWP + Deagle
Krowa + Deagle

// Komendy
/vip - pokazuje w oknie motd informacje o Vipie oraz gdzie mozna go zakupic
/vips - ppokazuje liste Vipow online
vipy przypidane na ADMIN_LEVEL_H  flaga "t"

poprawiony bug z czatem ktory pokazywał s1 s2 zamiast wiadomosci 

Wszystko działa przetestowane 
Download: https://www114.zippyshare.com/v/N1Ia5FB6/file.html

20190825122039_1.thumb.jpg.942680926b324c6eb83e4691a97b2ad9.jpg

Tu są jakieś głupoty powypisywane 500 hs 300 normalnie?? i dalej chyba też coś dziwnego jest.

20190825122755_1.thumb.jpg.2c13ee0d14db8764db2a2152e97083f6.jpg

Nie mozna kupić vipa, jest na szaro ta opcja.

20190825123725_1.thumb.jpg.a76b7e2b7ec0efed321565bf392bae43.jpg

Na serwerze nie można kupić skinów tym bardziej skrzynek.

Vipy działają tylko po 22. 

4 minuty temu, Nabin napisał:

Vipa już od kilku dni nie mogę kupić przez sms 😕

nie kupuj vipa,przecież jak się wczytasz to będzie za Free,tak baton pisał na górze(chyba,że mu się zmieniło),zostaw sobie kasę na kebaba,co do skinów to,ludzie nie ulewa wam się ciągle co roku tymi samymi skinami?skiny według mnie nie powinny być wgrywane,nawet kosy.No i taki mam pomysł @Maleństwo na opiekuna albo @Nai.,lub @Kugell007 widać,że chłop ogarnia,tam jest potrzebna osoba która się mega wczuje w serwer i będzie pozytywnym magnesem który będzie przyciągał graczy,no i dajcie odpocząć @Sevral bo mi go szkoda,że pracuje tu jak na etacie :D,niech chłopina spogląda na swoich poddanych z tronu a nie 😄

Żadnych skinów... z tym jest tylko problem. 

Jest kilka lewych informacji tj "nowy sezon 9.02", o czasie na respie czy właśnie o kupieniu vipa.  Coś tam jeszcze było ale nie pamiętam już co a nie mam dziś czasu siedzieć i myśleć nad tym a tym bardziej sprawdzić. 

@batonik  rusz tyłeczek i to ogarnij tak żeby wszystko było tak jak powinno bo propozycji jest wiele ale znów wszystko stoi w miejscu. 

Jak już coś powstało/wróciło to warto to dokończyć niż ciągle patrzeć na wytykanie co jest nie tak bo to w pewien sposób odstrasza.