Jump to content
Sign in to follow this  
Sevral

Propozycje Only DD2

Recommended Posts

Informacja o nowym sezonie, molotovie, skinach, skrzynkach usunięta.

Proszę o informację o ile wydłuzyć/skrócić czas wyjścia z respa, chociaż wyszedł ostatnimi dniami fajny plugin: https://amxx.pl/topic/163791-advanced-info-w-której-strefie-mapy-znajduje-się-gracz-kara-za-kampienie-na-respie/

Kwestię sklepsms, sprawdzę w godzinach, gdy nie ma freevipa, bo jak się ma freevipa, to nie można zakupić.

Na dniach powinna wyjść nowa wersja vipa, z limitem na zakup awp oraz svpiem płatnym.

@batonik vip był na flage T wiec nie wszystkim działał, niektórzy admini mieli tą flagę a inni nie, dziś to poprawiłem, losowanie vip przypisywało flgę na S do super vip który jest nie aktywny, wiec poprawiłem sma zrobiłem kompilacje i wrzuciłem na serwer, powinno działać 

odnośnie respa w ciul czasu temu ustalone było max kampienia na 3# do 1:00 a na 4# do 1:10, ale ten plugin to całkiem nie głupi pomysł kampienie wiązało by sie z ryzykiem nawet jeżeli było by dozwolone do tej 1:00

ja jestem taki pechowy że nie jak granat mnie zabije 6 razy pod rząd to nawet ziomki z mojego teamu mnie zabijają :D:D:D

nagrane na szybko tel bo nie mam czasu zbytnio :)

Jak przydziela gracz z spect to slychac enemy team. Ja szybko przeklikuje i dziś przewaliło mnie do ct wbiłem i słyszałem co terro gadali :v 

@Nai. ja miałem coś podobnego tylko jako ct  podłożyłem bombę zabiłem wszystkich w ct ( oni mnie nie mogli zabić ) a pod koniec rozbroiłem bombę i tak to wszystko na batonie  już raz otworzyłem post na ten temat ale nikt nie odpowiedział ( zrobiłem screna jak trzymam bombę jako ct ) 🙂 jednorazowa akcja a tak nie cieszy

PS zostawiłem subika na twoim kanale 🙂 nie dziękuj 😮

@Nabin takich rzeczy się nie pisze ps to moja wiedza tajemna 🙂 hehe

PS też tak się dzieje jak jesteś afk i adm cię zgładzi to też słyszysz przeciwny team

@Seviol I tak z innej beczki jak  podłożysz pakę na nuke na bs A na podłodze i ustaniesz na niej i rzucisz krótkiego granata na bombę to magicznie owy granat znajdzie się na bs B

I a pro po nuke jak podłożysz pakę na bs A to możesz ją rozbroić na bs B wiem gdyż pewnego razu serwer był pusty i grałem sobie z kolegą z internatu i sprawdzaliśmy ile bugów ma ta mapa 🙂 (( S.P.O.R.O.O.O))

POZDRAWIAM 🙂

Konsola nie kłamie :> 

Cytat

Error: server failed to transmit file 'resource/UI/TutorTextWindow.res'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/home-edition/Sierpien2019/1.mp3'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/home-edition/Sierpien20019/10.mp3'
Missing RIFF/WAVE chunks

rzadko teraz gram w ostatnim tygodniu byłem 2 razy i za każdym razem takie cuś image.thumb.png.b8a880c3e8f51c0e36fe52b664f474aa.png

jak widac mam 0 hp broń usp a naboje deagla btw był to początek rundy i urodziłem się w ct będąc tt i jeszcze nie żyję a i nikogo zabić nie mogłem ani tt ani ct  .

Dziwna sprawa @Sevral rzuciłbyś na to sprawnym okiem 🙂

POZDRAWIAM Son

Nie działają screeny.

Tak samo /voteban. Jeżeli był wgrany jakiś to nie działa, jak nie to może warto pomyśleć. nie raz nei ma adminów a lata jakiś perfidny odpał. Idzie ustawić że w momencie gdy nie ma admina voteban zaczyna działać ? I banował by max na 30min ( tak aby gracze wywalili czita, ale nie sadzili permów) @Kugell007 @Sevral ?

@batonik chodziło @Nai. o to, że tabela górna z rangami dosłownie szaleje czasem. Pokazuje co sekundę co innego. 

Dużo graczy mówi, że rank też jest jakiś oszukany. Wiele osób mówi, że jest 30 od końca mając na prawdę dość dobre wyniki i nie idzie się wybić więcej niż 2 miejsca wyżej. 

5 godzin temu, JaNcZo_wiN napisał:

Czasem jest tak,ze gosciu jest przezroczysty jak stanie kolo skrzynki na longu i nie widac go,nie pije alkoholu jak nai i wiem co widzialem a widzialem to 4 razy gdzis juz.

tez raz mialem taka sytuacje gościu stał w ciemnie i byl przezroczysty tez go nie widzialem z początku 

Niestety, ale problem przerzucania graczy między drużynami dalej występuje i mam wrażenie, że się nasilił. Nie wiem jak było przez weekend, ale czwartek/piątek taką sytuację miałam 4 razy, gdzie wcześniej się to nie zdarzało. A parę osób już zwróciło na to uwagę.

Czasem problem występuje przy przejściu ze spectate do jakiejś drużyny. Niby wrzuca Cię do CT, ale jednak jesteś w TT. I odwrotnie. 

Czasem gra sama narzuca zmianę i będąc w TT na dole na czacie dostajesz informację, że przeniesiono Cię do CT. Problem w tym, że odradzasz się na respie TT, zabijasz ludzi z TT, ale nie możesz rozbroić paki. Ktoś na górze z kolei pisał, że mógł podłożyć i rozbroić pakę w jednej rundzie. 

Na czacie podczas gry ktoś też parę dni temu pisał, że odrodził się z 0 hp i nie mógł strzelać, mógł tylko biegać i skakać. Podobnie jak @son goku, ale nie wiem czy miało to związek ze zmianą drużyn. 

Btw. czy ktoś też ma czasem problemy ze ścinaniem serwera? Z początku obwiniałam o to tylko swojego neta (co często jest niestety powodem), ale zauważyłam, że czasem net śmiga perfekcyjnie, a laguje mnie tylko na Batonie. Z ciekawości sprawdzałam po innych serwerach i z reguły wszystko działa w tym czasie płynnie. Żadnych ścinek. Sprawdzałam też latency przy serwerze. Bywa, że pokazuje mi latency serwera rzędu 1000, podczas kiedy inne serwery mają góra 150. 🙄 Nie zawsze, ale zdarza się.

Wczoraj też na chwilę wszedłem na serwer i zauważyłem rangi, które też dziwnie działały - ja ich nie wgrywałem. Problem z przenosinami za pewne jest winą pluginu od przenoszenia, spróbujemy wgrać ten co jest na CS'go modzie.

Na chwilę obecną wyłączyłem plugin od rang.

Wyłączyłem również pół przezroczystość.

Czy ktoś jeszcze odczuwa problemy ze ścinkami na only dd2?

21 godzin temu, KARASUBA555 napisał:

I jeszcze zauważyłem  że vip nie działa na dd2 

Vip z losowania nie działa.

@batonik a vip nie powinien dawać 5 hp za zabicie i 10 za zabicie w glowe?

Po pierwsze, są większe sieci lub były (w niektórych przypadkach) to nie znaczy, że są bardziej rozwinięte (pod jakim względem?) W przeciągu 1 miesiąca od połączenia serwerów, CS:GO MOD wbił się do TOP13 serwerów, aktualnie DD2 po nie całym miesiącu jest w TOP25. Obecnie mamy 2 serwery w TOP25 serwerów w Polsce. Problemem nie jest brak porządku w działach.

Cytat

Serwer jest fajnie zaczęty ale dopieścić można go o wiele lepiej. 

Więcej konkretów proszę.

Cytat

Plus z tego co widziałem niejednokrotnie kilka jak nie kilka naście (w zaokrągleniu teraz piszę) osób, skarży się na ścinki.

W przeciągu dnia przenieśmy się do innej serwerowni z zachowaniem starego IP i nowego, także będą widoczne na liście na serwery (jeżeli dodamy drugie nowe IP) - sprawdzimy tym sposobem czy problem ustał.

Cytat

Co z tym zrobią czerwoni nie wiem nie moja decyzja ale tak samo po cholerę w dziale serwera Only DD2 na forum jest aż 8 stron z tego co "2 temat" ma w nazwie coś co tyczyło się starego FFA. Link do działu: https://home-edition.eu/forum/89-aktualizacjepropozycje/  

Nowy mod = Nowy serwer czyt odświeżony = Nowy start.  

Ład o wiele lepiej wygląda niż to co się dzieje w tym dziale i nie tylko tam. (choć ład to nie wszystko co pomoże rozwiązać problemy)

Nie było żadnych zgłoszeń, więc nawet modkowie nie działali. Kwestia przeniesienie tematów. Tylko, czy przeniesienie starych tematów do archiwum coś zmieni?

Cytat

Nikogo nie chcę tu osądzać ani nic z tych rzeczy także to nie jest atak w stronę osób które zarządzają stroną, po prostu wiem jak dziłają inni bardziej rozwinięci i fajnie by było gdyby i ta sieć do tego dążyła bo z tego co widać stoi w miejscu:

Patrz pierwsze zdanie, gdybyś był aktywny 3 miesiące temu to byś zauważył zmiany. A, że powróciłeś ok. 1 miesiąc temu to zmiany się odbywały, stąd też widoczna u Ciebie stagnacja. A tak na prawdę 3 miesiące temu serwery były puste, null. Serwer dd2: server_rank.php?GSID=2682472

• Cytat

• Robisz nowy serwer czyt. MOD
    • Stabilizacja serwera pluginy itp rzeczy wszystko co dla graczy jest niezbedne  
    • Nowy dział  na forum (nie usuwajac starego tylko go przenoszac lub ukryc aby nie rzucał sie w oczy jak resztaki po PaintBallu)
    • max 6 poddziałow  z szablonami moderacyjnymi  oraz opiekunem ktory zarządza tym co dostał pod opiekę 

1. Done

• 2. Wszelkie uwagi są naprawiane na bieżąco.

• 3. Oczywiście, można to zrobić kwestia posprzątania po starym dziale.

• 4. Do tej pory było ok, a nie przewiduję wzrostu aktywności użytkowników żeby były potrzebne takie zmiany w funkcjonowaniu forum.

Cytat

Reklama strony też by się przydała bo nie ukrywając Home edition bardziej ludziom sie kojarzy z systemem operacyjnym niż z siecią serwerów. (taka prawda wystarczy "Home Edition" wpisać w google)

Niestety ale trzeba być nierozsądnym, żeby w czasach wymierania 1.6, płacić za reklamę forum, które obrało sobie już taką nazwę(kiedyś był pomysł rebrandingu dawno temu) - nowi gracze są tylko z nonsteamów, a pobiera się większość z setti, więc pieniądze wywalone w błoto. 

Cytat

Podsumowując:

- Zrobić porządek z serwerem jak i z forum  (działy, poddziały, Szablony moderacyjne itp.) 

- Zniwelować lagi na które gracze się skarżą, ( nie wszyscy ale jest grupa osób)

- poprawić pluginy ktore nie działaja i bledy lub niedociagniecia ktore ludzie zgłaszają

- Zaktualizować Grupy forumowe bo legenda pokazuje co innego a rzeczywistość co innego. 

- Opiekun AKTYWNY który pociągnie to wszystko co związane z DD2

- Na forum się nic nie dzieje od kilu dni działaja tylko: Temat: Znasz ten utwór,  Temat: Propozycje DD2, i najbardziej oblegany SB więc i tym dobrze by było sie zajac próbować złapać  trochę świeżej  krwi i w ogóle trochę ruszyć tym.

1. j.w ale moim zdaniem to nic nie da, jedynie będą pustki w działach no i porządek :]

2. tak jak pisałem powyżej przeniesiemy jutro za pewne serwery do innej serwerowni

3. poprawiane są na bieżąco

4. Zapraszam do złożenia propozycji :D

5. 

6. Na forum nic się nie dzieje od jakiegoś czasu niestety, a mogę się założyć, że mały burdel na forum nie jest przyczyną takich rzeczy.

Dołączę jeszcze wykresy przed i po zmianach(połączeniu dwóch serwerów) oraz zrobienia z 1# FFA, serwera DD2.

Wykresy przedstawiają średnią liczbę graczy w ciągu dnia:

CS:GO:

unknown.png?width=1442&height=365

DD2:

unknown.png