Jump to content
Sign in to follow this  
Sevral

Propozycje Only DD2

Recommended Posts

@Kugell007 na opiekuna? Jestem jak najbardziej ZA!!! 

Widać, że mu zależy, a jako jeden z nielicznych pragmatycznie podchodzi do rozwiązania problemów serwera. 

Ps. Jest jeszcze jeden błąd na serwerze. Mianowicie w niektórych momentach stoję prosto przed przeciwnikiem i nie widzę go, ale jak zginę to wtedy nagle się jego postać pojawia i nie chodzi o to, że gdzieś jest schowany, tylko wygląda to tak, jakby stał lub ruszał się w dowolnym, pustym miejscu i był niewidzialny. 

Moje propozycje to:

@Kugell007

20190911205322_1.thumb.jpg.e86a5adadb78af5e004c5569240b098a.jpg

Ta informacja w prawym górnym rogu działa wreszcie poprawnie na mojej rozdziałce brawo!

Usuń informacje o kupnie molotova bo nie działa. Można tam wpisać "Wpisz /rank i zobacz który jesteś" albo wpisz top 15 i ścigaj najlepszych.

@Kugell007 

UKRYTA ZAWARTOŚĆ.

e może lepiej wyśle Ci to na pw.

Jeżeli pomysł wejdzie temat będzie poruszony na adminroom.

Nic z tego poprzedniego pomysłu nie wyszło :/

Ale mam inny pomysł.

Może zrobimy ukłon w strone graczy i np. 3 najlepsze osoby w miesiącu będą nagrodzone  wpisaniem na LISTĘ CHWAŁY xD

Gdzie miałaby znajdować się taka lista? Na mapie dd2 😄
20190916191144_1.jpg.faba4dce9022eda06dae9a3d23701844.jpg

https://amxx.pl/topic/966-reklamy-na-serwerze-informacje-graficzne-na-ścianach/ - @Sevral

comment_vNQVdxC3aNtO3oanrzQpcaMLH2aEHuYv A to dla @JaNcZo_wiN

Pomysł dobry ale graficznie mozna by bylo zmodyfikować tabelkę. Chyba że aż tak nie mozna zmodyfikować pluginu.

@oldschool ?? Nabazgrasz cos ?

Dowolna grafikę można tą co zrobiłem to poglądowo na szybko w sumie to lepiej by było podmienić ta teksturę na reklamie to by nie obciążało serwera. Ale to trzeba by było edytować mapę. @Sevral się bawił w tworzenie map to może wie jak to zrobić.

można edytować o ile posiada się pełny plik.wad czyli plik z teksturami, jednak niektórzy autorzy wgrywają cześć lub wszystkie tekstury w mapę aby uniemożliwić ingerencje ( sam tak robiłem ) po za tym po każdej takiej zmianie tekstury  (top3 wrzesień, top3 październik) należało by zmieniać nazwę mapy (de_dust_1, de_dust_2) ponieważ podmieniona tekstura w pliku  u gracza nie aktualizowała by się ponieważ posiadała by taką sama nazwę jak bieżąca np top3, czyli jeżeli zmieniamy z września na październik zostawiając ta samą nazwę to nic sie nie zmieni a jeżeli zmienimy nazwę tekstury np z top3wrze2019 na top3pazd2019 mapa się nie odpali ze względu na brak właściwego pliku, jedyną możliwością jest albo usunięcie mapy z plików gry ( u każdego gracza ) lub dodania tej zmiany jako nowej mapy 

może istnieje jakiś inny sposób ja się tego sam uczyłem i nie jestem ekspertem wiec nie wiem, może dało by się to zrobić za pomocą pluginu 

jak dobrze pamiętam tekstury do de_dust2 są w tym pliku 

cstrike.wad

w sumie skoro na dd2 jest tylko jedna mapa. . . bez żadnych wariacji czy nominacji to można by co miesiąc edytować mapę i nadawać jej nową nazwę ale trzeba by includować plik wad z topką, oraz zrobić obiekt jako ściana/bilbord, po za tym kompilacja mapki może trwać nawet parę godzin 😄 w przypadku dd2 może ze 2-3 bo nie ma tam żadnych udziwnień 

dodatkowo jeżeli ktoś by chciał się podjąć stworzenia grafiki pod top3 serwera, powinien pamiętać że tekstura musi mieć wysokość/szerokość liczoną co 16 pixeli czyli 16x16 32x32 32x16 64x16 64x128 itd 

W dniu 17.09.2019 o 17:44, Sevral napisał:

można edytować o ile posiada się pełny plik.wad czyli plik z teksturami, jednak niektórzy autorzy wgrywają cześć lub wszystkie tekstury w mapę aby uniemożliwić ingerencje ( sam tak robiłem ) po za tym po każdej takiej zmianie tekstury  (top3 wrzesień, top3 październik) należało by zmieniać nazwę mapy (de_dust_1, de_dust_2) ponieważ podmieniona tekstura w pliku  u gracza nie aktualizowała by się ponieważ posiadała by taką sama nazwę jak bieżąca np top3, czyli jeżeli zmieniamy z września na październik zostawiając ta samą nazwę to nic sie nie zmieni a jeżeli zmienimy nazwę tekstury np z top3wrze2019 na top3pazd2019 mapa się nie odpali ze względu na brak właściwego pliku, jedyną możliwością jest albo usunięcie mapy z plików gry ( u każdego gracza ) lub dodania tej zmiany jako nowej mapy 

może istnieje jakiś inny sposób ja się tego sam uczyłem i nie jestem ekspertem wiec nie wiem, może dało by się to zrobić za pomocą pluginu 

jak dobrze pamiętam tekstury do de_dust2 są w tym pliku 

cstrike.wad 2 MB · 0 pobrań

w sumie skoro na dd2 jest tylko jedna mapa. . . bez żadnych wariacji czy nominacji to można by co miesiąc edytować mapę i nadawać jej nową nazwę ale trzeba by includować plik wad z topką, oraz zrobić obiekt jako ściana/bilbord, po za tym kompilacja mapki może trwać nawet parę godzin 😄 w przypadku dd2 może ze 2-3 bo nie ma tam żadnych udziwnień 

dodatkowo jeżeli ktoś by chciał się podjąć stworzenia grafiki pod top3 serwera, powinien pamiętać że tekstura musi mieć wysokość/szerokość liczoną co 16 pixeli czyli 16x16 32x32 32x16 64x16 64x128 itd 

Jezusie Nazarejski :D już widzę tłumy ludzi ściągające mapę o nazwie de_dust2_top1, de_dust2_top2 xd Od tego jest jedne plugin: 

https://amxx.pl/topic/966-reklamy-na-serwerze-informacje-graficzne-na-ścianach/

tadam :D

12 minut temu, batonik napisał:

Jezusie Nazarejski 😄 już widzę tłumy ludzi ściągające mapę o nazwie de_dust2_top1, de_dust2_top2 xd Od tego jest jedne plugin: 

https://amxx.pl/topic/966-reklamy-na-serwerze-informacje-graficzne-na-ścianach/

tadam 😄

Ameryki nie odkryłeś image.png.144377e503fd43cee8b743b1357524ab.png

dodatkowo jesteś ślepy :P

3 minuty temu, Nai. napisał:

Ameryki nie odkryłeś image.png.144377e503fd43cee8b743b1357524ab.png

dodatkowo jesteś ślepy :P

Po prostu powtórzyłem to o czym pisałem wcześniej, a nie kompilowanie od nowa mapy ;d

Na 1# dodałem plugin cenzura. Plugin zamienia przekleństwa i obraźliwe słowa na nasz tekst czyli to co było kiedyś na 4# 
Przekleństwa na czacie będą widoczne dla adminów ale już zwykli gracze będą widzieli zastąpiony tekst.

Z tego co pamiętam to ten plugin po czasie okazał się być do niczego. Dużo osób się tym bawiło, powodował lagi i w sumie i tak szło go przeskoczyć.  Moim zdaniem jest do usunięcia. 

Tyle co @Atypowy wywalił zbędne rzeczy, naprawił co trzeba siedząc przy tym w .... czasu i znów zaraz pójdzie to w ..... zawalajac serwer czym nie trzeba. 

@Honor z całym szacuneczkiem ale gdy trzeba bylo ratować #4 To Ciebie nie było a gdy teraz na prawdę dd2 ma wspaniałego opiekuna to się plączesz tam gdzie nie trzeba a z informacji, które posiadam nawet tego nie uzgodniles z nikim. 

Najlepiej zrobić znów syf,  o nic nie pytać a jak coś pójdzie nie tak to znów umyjesz ręce od tego. 

@Nai. tu nie chodzi o ciśniecie a o brak zgodności i o marnowanie czyjegoś prywatnego czasu. Za chwilę z dd2 zrobi się kolejny zlagowany serwer skąd gracze będą uciekać a nie zostawać z nami.

Też się zgodzę, że plugin zmieniający przekleństwo na inne słowa jest zbędny.

Nie dość, że coraz większa liczba pluginów będzie powodowała lagi na serwerze, to na dodatek jest przecież regulamin o przeklinaniu, a admini wszystko widzą... XD

@batonik @Sevral Ps. Co do nazwy mapy, proponuję: de_dust2_BaToN lub de_dust2_HE :)

@Maleństwo Wielce Ty żeś naratowała serwer żebyś mi takie teksty teraz pisała. Życie nie toczy się cs-em i nie zawsze znajdzie się na to czas.
Jak widzę serwer nie jest obciążony jak dawana 4# i nie ma powodu lagować przez taki plugin, jak zauważyłem spora część banów jest za kulturę i sądzę żę się sprawdzi jak na dawnej 4# 

Pytanie mam, czy da się coś zrobić aby na rozgrzewce nie było czegoś takiego że trafia ci się że jesteś bez broni?