Jump to content
Sign in to follow this  
Sevral

Propozycje Only DD2

Recommended Posts

26 minut temu, batonik napisał:

2. Wszelkie uwagi są naprawiane na bieżąco.

33 minuty temu, batonik napisał:

- poprawić pluginy ktore nie działaja i bledy lub niedociagniecia ktore ludzie zgłaszają

32 minuty temu, batonik napisał:

3. poprawiane są na bieżąco

Dziś po wejściu na serwer: 

Cytat

BUILD 1358 SERVER (0 CRC)
Server # 10
Error: server failed to transmit file 'resource/UI/TutorTextWindow.res'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/home-edition/Sierpien2019/1.mp3'
Missing RIFF/WAVE chunks

ten post napisany w noc z piątku na sobotę o 1:01 

4 dni zwłoki to bieżące naprawy?  

Dalej:

Pluginu Svipa i Vipa nadal nie widzę który miał mieć blokadę na zakup AWP a VIP w ogóle miał nie mieć AWP w menu

gdy jest free vip a ludzie zgłaszali ze nie moga vipa kupic aby miec go nadal gdy free vip zniknie to tez nadal nie jest rozwiazany problem tylko wyciszony

Tak samo losowanie vipa nie działa nadal mimo zgłoszeń  dodatkowo:

z przeźroczystością nadal występuje błąd

WIEC JAKIE BIEŻĄCE NAPRAWY?

29 minut temu, batonik napisał:

Nie było żadnych zgłoszeń, więc nawet modkowie nie działali. Kwestia przeniesienie tematów. Tylko, czy przeniesienie starych tematów do archiwum coś zmieni?

1 mod to po pierwze a po drugie zmieni bo szybciej idzie znaleźć coś gdzie jest przejrzyście a nie wertowac w 8 stronach w dziale gdzie jest 1500 tematów  dotyczących 24 modów ktore juz były

PS tak wiem jest "szukajka" ale to nie zmienia faktu że porządek jest lepszym rozwiązaniem

Drobny szczegół: amx_showrcon amxx list    serwera DD2 

Cytat

( 31) Load fails: Load error 17 (invalid file format or version) (plugin "parachute.amxx")
( 62) Load fails: Plugin file open error (plugin "block_team_flash.amxx")
( 66) Load fails: Plugin file open error (plugin "xredirect.amxx")
( 67) Load fails: Invalid Plugin (plugin "Map_Spawns_Editor.amxx")
( 71) Load fails: Plugin file open error (plugin "slo.amxx")
( 75) Load fails: Plugin file open error (plugin "shootGrenades.amxx")
( 76) Load fails: Plugin file open error (plugin "precache.amxx")
( 79) Load fails: Plugin file open error (plugin "huntingbunnies.amxx")
93 plugins, 85 running

Ok, kto jest za tym by @Kugell007 został opiekunem i zajął się serwerem? 

Serwer w aktualnym stanie i przy aktualnej właśnie, kolejnej zakupionej reklamie wbije się do top10 w PL.

Pomoc @Kugell007 o ile będzie zainteresowany zajęciem takiego stanowiska jedynie pomoże. 

Wedlug mnie powinno byc wybierane pomiedzy trzy osoby, @Maleństwo , @Nai. @Kugell007 oczywiscie jak ta dwojka czyli Klaudia i Pioter by byli tez zainteresowani ta szczytna posada. A dlaczego tak uwazam,bo Klaudia z Pioterem bardzo duzo zrobili dla HE i dalej robia,tez powiinni miec szanse. To jest moja prywatna opinia,oczywiscie jak oni nie chca i wybiora @Kugell007 tez bardzo dobry wybor bedzie,bo ogarnie. 

22 godziny temu, batonik napisał:

Pomoc @Kugell007 o ile będzie zainteresowany zajęciem takiego stanowiska jedynie pomoże. 

Jeśli chodzi o mine znasz moją odpowiedź. Z chęcią pomogę przy DD2 

@Kugell007 na opiekuna? Jestem jak najbardziej ZA!!! 

Widać, że mu zależy, a jako jeden z nielicznych pragmatycznie podchodzi do rozwiązania problemów serwera. 

Ps. Jest jeszcze jeden błąd na serwerze. Mianowicie w niektórych momentach stoję prosto przed przeciwnikiem i nie widzę go, ale jak zginę to wtedy nagle się jego postać pojawia i nie chodzi o to, że gdzieś jest schowany, tylko wygląda to tak, jakby stał lub ruszał się w dowolnym, pustym miejscu i był niewidzialny. 

Moje propozycje to:

Godzinę temu, Nai. napisał:

Ta informacja w prawym górnym rogu działa wreszcie poprawnie na mojej rozdziałce brawo!

Działa wszystkim już, to nie było zależne od rozdzielczości, pewnie Baton Cie w ten sposób okłamywał brakowało 1 pliku o rozszerzeniu .wad 

Poprawione i zaktualizowane.

20190911223551_1.jpg

Dowolna grafikę można tą co zrobiłem to poglądowo na szybko w sumie to lepiej by było podmienić ta teksturę na reklamie to by nie obciążało serwera. Ale to trzeba by było edytować mapę. @Sevral się bawił w tworzenie map to może wie jak to zrobić.

można edytować o ile posiada się pełny plik.wad czyli plik z teksturami, jednak niektórzy autorzy wgrywają cześć lub wszystkie tekstury w mapę aby uniemożliwić ingerencje ( sam tak robiłem ) po za tym po każdej takiej zmianie tekstury  (top3 wrzesień, top3 październik) należało by zmieniać nazwę mapy (de_dust_1, de_dust_2) ponieważ podmieniona tekstura w pliku  u gracza nie aktualizowała by się ponieważ posiadała by taką sama nazwę jak bieżąca np top3, czyli jeżeli zmieniamy z września na październik zostawiając ta samą nazwę to nic sie nie zmieni a jeżeli zmienimy nazwę tekstury np z top3wrze2019 na top3pazd2019 mapa się nie odpali ze względu na brak właściwego pliku, jedyną możliwością jest albo usunięcie mapy z plików gry ( u każdego gracza ) lub dodania tej zmiany jako nowej mapy 

może istnieje jakiś inny sposób ja się tego sam uczyłem i nie jestem ekspertem wiec nie wiem, może dało by się to zrobić za pomocą pluginu 

jak dobrze pamiętam tekstury do de_dust2 są w tym pliku 

cstrike.wad

w sumie skoro na dd2 jest tylko jedna mapa. . . bez żadnych wariacji czy nominacji to można by co miesiąc edytować mapę i nadawać jej nową nazwę ale trzeba by includować plik wad z topką, oraz zrobić obiekt jako ściana/bilbord, po za tym kompilacja mapki może trwać nawet parę godzin 😄 w przypadku dd2 może ze 2-3 bo nie ma tam żadnych udziwnień 

dodatkowo jeżeli ktoś by chciał się podjąć stworzenia grafiki pod top3 serwera, powinien pamiętać że tekstura musi mieć wysokość/szerokość liczoną co 16 pixeli czyli 16x16 32x32 32x16 64x16 64x128 itd 

W dniu 17.09.2019 o 17:44, Sevral napisał:

można edytować o ile posiada się pełny plik.wad czyli plik z teksturami, jednak niektórzy autorzy wgrywają cześć lub wszystkie tekstury w mapę aby uniemożliwić ingerencje ( sam tak robiłem ) po za tym po każdej takiej zmianie tekstury  (top3 wrzesień, top3 październik) należało by zmieniać nazwę mapy (de_dust_1, de_dust_2) ponieważ podmieniona tekstura w pliku  u gracza nie aktualizowała by się ponieważ posiadała by taką sama nazwę jak bieżąca np top3, czyli jeżeli zmieniamy z września na październik zostawiając ta samą nazwę to nic sie nie zmieni a jeżeli zmienimy nazwę tekstury np z top3wrze2019 na top3pazd2019 mapa się nie odpali ze względu na brak właściwego pliku, jedyną możliwością jest albo usunięcie mapy z plików gry ( u każdego gracza ) lub dodania tej zmiany jako nowej mapy 

może istnieje jakiś inny sposób ja się tego sam uczyłem i nie jestem ekspertem wiec nie wiem, może dało by się to zrobić za pomocą pluginu 

jak dobrze pamiętam tekstury do de_dust2 są w tym pliku 

cstrike.wad 2 MB · 0 pobrań

w sumie skoro na dd2 jest tylko jedna mapa. . . bez żadnych wariacji czy nominacji to można by co miesiąc edytować mapę i nadawać jej nową nazwę ale trzeba by includować plik wad z topką, oraz zrobić obiekt jako ściana/bilbord, po za tym kompilacja mapki może trwać nawet parę godzin 😄 w przypadku dd2 może ze 2-3 bo nie ma tam żadnych udziwnień 

dodatkowo jeżeli ktoś by chciał się podjąć stworzenia grafiki pod top3 serwera, powinien pamiętać że tekstura musi mieć wysokość/szerokość liczoną co 16 pixeli czyli 16x16 32x32 32x16 64x16 64x128 itd 

Jezusie Nazarejski :D już widzę tłumy ludzi ściągające mapę o nazwie de_dust2_top1, de_dust2_top2 xd Od tego jest jedne plugin: 

https://amxx.pl/topic/966-reklamy-na-serwerze-informacje-graficzne-na-ścianach/

tadam :D

12 minut temu, batonik napisał:

Jezusie Nazarejski 😄 już widzę tłumy ludzi ściągające mapę o nazwie de_dust2_top1, de_dust2_top2 xd Od tego jest jedne plugin: 

https://amxx.pl/topic/966-reklamy-na-serwerze-informacje-graficzne-na-ścianach/

tadam 😄

Ameryki nie odkryłeś image.png.144377e503fd43cee8b743b1357524ab.png

dodatkowo jesteś ślepy :P

Zróbcie grafikę o wymiarach takich jak w opisie pluginu ale nie z top15 co trzeba bedzie zmieniać co miesiać tylko z logiem Home edition i IP DD2  

Bardziej to pomoże serwerowi moim zdaniem zapamiętać serwer na którym Gracze grali grają  niż nicki z topki serwera.