Jump to content
Sign in to follow this  
Sevral

Propozycje Only DD2

Recommended Posts

1. Dodatkowe mapy np. dust2 z cs:go i De_Dust2_Snow (Snow chociaż na okres świąteczny)

2. Gdy jest mniej ludzi na serwie po wpisaniu "mała mapa" (przez określoną liczbę osób) zmiana na dust2_2x2

W dniu 6.10.2019 o 05:59, hymn ulicy napisał:

Rozgrzewka powinna byc w stylu noży i czas 30 sekund. 

Vip powinien mieć w pierwszej rundzie:

TT: Deagle , granaty i kewa.

CT: Deagle, granaty , defa i kewa.

W top3 moglibyście dodać kolory. 

W koncu to funkcja vipa kto placi ten ma taki dodatek - proste. 

A w sprawie respa TT powinien byc czas krotszy. Mysle , ze 1:30.

Fajna sprawa jakby na chacie co jakis czas pojawiał sie napis w stylu- Zapraszsmy na naszą stronę Home-edition.eu. Jesli jest takie cos to przepraszam nie zauważyłem. Mozna byloby dodac , ze od tej i do tej nie przeklinamy.

Tak jak @Reikonwspommial. 

Klasyk to klasyk. Funkcja vipa z podwojnym skokiem to minus dla klasyka , ale jak jest niech zostanie. 

Free vip powinien być od 22. Ci ktorzy kupili vipa niech tez sie nim nacieszą. 

-Rozgrzewka tylko na noże już była kiedyś i mi się osobiście przejadła.

-Co do vip to nie mam zdania.

-Top3 z kolorami niegłupi pomysł

-Resp TT dałbym 1:20 jak za moich czasów.

-Z tym napisem szczerze wydawało mi się, że kiedyś takie coś wyświetlało się ale na czacie w sensie na "y"

-Podwójny skok bym zostawił

-Zostawiłbym jedną mapę, żadnej innej bym nie dodawał chyba, że tak jak @Deus wspomniał, dopiero w grudniu.

-Vip szczerze to zostawiłbym tą 20:00, ewentualnie od 21:00 by inni też się mogli nacieszyć nim. Ci co kupili i tak go mają jakby nie patrzeć przez cały dzień.

Z tego co widzę to chyba wszyscy chcą aby wróciło to samo co było na serwerze 4. Jestem jednak przeciwny. Teraz jest wszystko ok!

@Zoom 'mik pisze dobrze :)

@Julka. nie przesadzaj żeby mod był z globala już tak było jakiś czas temu niech zosanie klasyczny dd...a nie jeszcze GO wprowadzać a co do zimy ok tylko bee czapek mikołaja 😄 bo będzie wiadomo kto gdzie kampi xD...

mam problem z wejściem na spect jak padne to nie moge na niego wejsc jak np mam zgloszenie ze jest odpal to musze na nowo na serwa wbijac

@Deus miewałem podobnie.  Przejsc nie idzie. Nawet z poziomu amxmoda. U mnie blokowalo wszelkie przyciski na klawiaturze z wyjątkiem esc. Poczatkowo myślałem ze to crash gry z winy kompa. Tak samo samoczynne przenoszenie na speca po smierci. I powrot przy poczatku nowej rundy. Nie wiem czy to jest naprawione. 

Czy jest możliwość wgrania na serwer czegoś żeby było więcej krwi jak się kogoś obije żeby np. na ścianach była krew i tak dalej 😜

(Jadłem Tatar i tak mi się wzięło) 😛

Zaczynamy rozmyślać nad bezsensowymi pluginami. Zaraz po dodaniu będą komentarze typu "przez tą krew nic nie widzę" 

Jestem przeciwny temu jak co 😛

Nwm co mam myśleć o tej krwi niby fajne ale z drugiej strony to co mówi @MIRAS że pojawią się zaraz komentarze że nic nie widać czy coś 🙂

A i mam takie pytanie bo głosowaliśmy nad leczeniem na #1 czego byłem przeciwnikiem w postaci podchodzenia do kogoś i leczenia go przy pomocy E, natomiast uważam że można by wprowadzić leczenie dla vip np 10hp zwykły kill, 15hp-hs. Co o tym myślicie?

Czemu nie na rzucania granatem "lekko" prawym przyciskiem myszy. Przecież to super sprawa byla... I już nie chodzi o to że tak jest w CS:go...

Ja bym zrezygnował z jednego flesza w formie VIP :), jak ktoś będzie chciał, to się dokupi. Te spamowanie granatami jest delikatnie irytujące 🙂
Zastanowiłbym się również nad tym by zrezygnować z pluginu, który umożliwi podnoszenie granatów 🙂

jeżeli chodzi o te przeklinanie to ja bym jednak był za tym aby admini kierowali się większą wyrozumiałością, sam używam przekleństw więc karanie za "kurwa" lub inne takie tam przekleństwa uważam za bezsensowne, bardziej karał bym za obrażanie graczy.

@Deus chyba tematy pomyliłeś, albo wcześniejsze komentarze zostały usunięte ;)

Wracając do pewnej propozycji, której temat został słusznie zamknięty:

@Atypowy wspomniał, że po zmianie mogą się pojawić 3 mapy. Tutaj wspomnę, że ten serwer miał być jako zwykły Only DD2 i naprawdę nie warto komplikować innymi mapami, znając życie mało osób będzie grało. Obecnie wersja zimowa DD2 jest bardzo fajna, bo obecnie mamy okres zimowy (najcieplejszy od kilkudziesięciu lat :D ) choć jak ktoś wspomniał, lepiej byłoby wstawić mapę DD2 zimową, ale bez choinek, bo rzeczywiście mało kto ogarnia, że i za choinkami ktoś kampi ;D

Widok krwi jest zbędna, niby fajnie będzie wyglądało, ale nie dość, że mało kto widzi krew, to obawiam się, że serwer będzie napełniony ogromną liczbą pluginów, co skończy się dużymi lagami dla serwera...

Radziłbym też usunąć powiadomienie o wchodzeniu na serwer przez VIP-ów, bo niektórzy cziterzy są wyczuleni na takich graczy i wtedy ciężko przyłapać kogoś na WH, a wiadomo że każdy admin ma VIP-a. Na dodatek osobistym zdaniem zbędny plugin, który tylko serwer zaśmieca.

Na temat VIP-a się nie wypowiem, jeśli chodzi o leczenie, bo sam rzadko kiedy z tego korzystam.

@son goku nie bawmy się nowymi mapami na Only DD2, bo zaraz wrócimy do CS:GO Mod Only DD2 i serwer będzie wtedy świecił pustkami...

@son goku jeżeli chodzi o  mój post cieszę się że mnie poparłeś, co do map to nwm co o tym sądzić wiec moje zdanie na ten temat jest obojętne 

6 godzin temu, Atypowy napisał:

PS. Mapki 3 były lecz uznałem że tak będzie lepiej to było moją pierwszą myślą i tak niech zostanie. 🙂 1 mapa zimowa przez 1 miesiac w roku reszta stary zwykłay dd2 bez dodatków, wyjątek zrobiłem tylko i wyłącznie dlatego bo idą święta 

Moim zdaniem lepiej będzie jeśli zostanie wyrzucona mapka dd2_xmas od razu po świętach, i zamiast niej dać np. do 10 stycznia mapkę de_dust2_snow ( lub jak kto woli de_winterdust2) {wspominał o niej Czarny w oddzielnym temacie), która nie zawiera choinek i bałwanów. (https://gamebanana.com/maps/182357). Bo jak wiadomo śnieg nie kończy się w samym Grudniu 😛 . 

Ewentualnie podmienić po 26 grudnia i dać do 1 stycznia, ponieważ klimat świąteczny po świętach to taki słaby klimacik 😛😉  . 

Co myślisz @Atypowy ?

Wywalcie dźwięk (widziałeś dziabnął mnie świnia) po zabiciu nożem. Jest on zbędny i tylko przeszkadza. Zagłusza on całkowicie kroki, już parę razy tak miałem, że słyszę przeciwnika, ktoś gdzieś z kosy zabił i zamiast kroków słyszę  tylko ten durny dźwięk który trwa z 5 sekund.