Jump to content
Sign in to follow this  
Sevral

Propozycje Only DD2

Recommended Posts

A czy można dodać plugin, gdzie na rozgrzewce gracz dostaje pakę?

Fajnie by było, gdyby wszyscy gracze mieli możliwość odrodzenia się z paką na ręku i podkładania go na bombside-ach.
Chodzi o to, że któryś gracz odradza się z paką, idzie podkładać pakę, np. na B, po czym paka podłożona czeka na wybuch, a w tym czasie ten sam gracz, co losowo dostał pakę od nowa ma pakę i od razu idzie podkładać na A i tak w nieskończoność na rozgrzewce. Przeciwnicy będą mieli oczywiście możliwość rozbrajania paki.
Jeżeli ten sam gracz podłoży drugą pakę, to czas do wybuchu pierwszej paki będzie taki sam, co druga, dwie pierwsze taki sam, jak trzecia podłożona paka, itd.
Jednak w tym czasie, aby powstrzymać wybuch, przeciwnik musi rozbroić każdą pakę. Co o tym myślicie?

I tak zamiast podkładać pakę będą się nawalać więc uważam że jest to niepotrzebne, Ja to bym tą rozgrzewkę całkowicie wywalił ale to tylko moje zdanie 🙂

Rozgrzewka chyba po to jest, aby każdy zdążył wejść na serwer przed 1 rundą?

@Szwadron97 wymyślasz jakieś dziwne rzeczy.

Ja bym chciał, aby na rozgrzewce wszyscy biegali na kucykach pony xD

Minuta rozgrzewki wystarczy, by na spokojnie wszyscy mogli wejść na serwer przed pierwszą rundą :)

@Nai. pomysł z paką by był w porządku, ja już nie piszę o rozgrzewce z noktowizorem XD
W sumie, mam inny pomysł...

Zamiast tej paki, to na rozgrzewce wszyscy by mieli tarcze i noże, aby obie drużyny się nawalały jak w minecraft :D To nie jest wcale głupi pomysł, a naprawdę spodobałoby się wielu osobom.

Ps. Jakby do tego jeszcze dołożyć kucyki pony XD

Co do tych wszystkich propozycji to powoli wracamy do starej #4 Teraz leczenie potem co będzie Skiny ? i znowu upadnie i na nowo będziecie stawiali miał być klasyk to róbcie ten klasyk a nie dodatki nagle :l

Rozgrzewka powinna byc w stylu noży i czas 30 sekund. 

Vip powinien mieć w pierwszej rundzie:

TT: Deagle , granaty i kewa.

CT: Deagle, granaty , defa i kewa.

W top3 moglibyście dodać kolory. 

W koncu to funkcja vipa kto placi ten ma taki dodatek - proste. 

A w sprawie respa TT powinien byc czas krotszy. Mysle , ze 1:30.

Fajna sprawa jakby na chacie co jakis czas pojawiał sie napis w stylu- Zapraszsmy na naszą stronę Home-edition.eu. Jesli jest takie cos to przepraszam nie zauważyłem. Mozna byloby dodac , ze od tej i do tej nie przeklinamy.

Tak jak @Reikonwspommial. 

Klasyk to klasyk. Funkcja vipa z podwojnym skokiem to minus dla klasyka , ale jak jest niech zostanie. 

Free vip powinien być od 22. Ci ktorzy kupili vipa niech tez sie nim nacieszą. 

W dniu 6.10.2019 o 05:59, hymn ulicy napisał:

Rozgrzewka powinna byc w stylu noży i czas 30 sekund. 

Vip powinien mieć w pierwszej rundzie:

TT: Deagle , granaty i kewa.

CT: Deagle, granaty , defa i kewa.

W top3 moglibyście dodać kolory. 

W koncu to funkcja vipa kto placi ten ma taki dodatek - proste. 

A w sprawie respa TT powinien byc czas krotszy. Mysle , ze 1:30.

Fajna sprawa jakby na chacie co jakis czas pojawiał sie napis w stylu- Zapraszsmy na naszą stronę Home-edition.eu. Jesli jest takie cos to przepraszam nie zauważyłem. Mozna byloby dodac , ze od tej i do tej nie przeklinamy.

Tak jak @Reikonwspommial. 

Klasyk to klasyk. Funkcja vipa z podwojnym skokiem to minus dla klasyka , ale jak jest niech zostanie. 

Free vip powinien być od 22. Ci ktorzy kupili vipa niech tez sie nim nacieszą. 

-Rozgrzewka tylko na noże już była kiedyś i mi się osobiście przejadła.

-Co do vip to nie mam zdania.

-Top3 z kolorami niegłupi pomysł

-Resp TT dałbym 1:20 jak za moich czasów.

-Z tym napisem szczerze wydawało mi się, że kiedyś takie coś wyświetlało się ale na czacie w sensie na "y"

-Podwójny skok bym zostawił

-Zostawiłbym jedną mapę, żadnej innej bym nie dodawał chyba, że tak jak @Deus wspomniał, dopiero w grudniu.

-Vip szczerze to zostawiłbym tą 20:00, ewentualnie od 21:00 by inni też się mogli nacieszyć nim. Ci co kupili i tak go mają jakby nie patrzeć przez cały dzień.

@Deus miewałem podobnie.  Przejsc nie idzie. Nawet z poziomu amxmoda. U mnie blokowalo wszelkie przyciski na klawiaturze z wyjątkiem esc. Poczatkowo myślałem ze to crash gry z winy kompa. Tak samo samoczynne przenoszenie na speca po smierci. I powrot przy poczatku nowej rundy. Nie wiem czy to jest naprawione.