Skocz do zawartości
sk4n20

DD2 PAKA/VIP :)

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM
Tak na szybciutko wpadłem i zmykam.

1. Ban za C4 na skrzynkach itd.       
Patrząc na to, że na serwerze nie wszyscy gracze ogarniają grę trzeba coś zmienić z paką. Chodzi mi dokładniej o plantowanie jej na skrzynkach/ścianach itd. Powiedzmy tak, runda praktycznie ugrana, lecą wszyscy na bs, jest na nim z 5 osób a nikt nie może rozbroić paki (ew. vip jak pomyśli i użyje 2 skoku) bo jest na samej górze skrzynki. 

fafdasfasf.jpg


2. Losowanie "VIP" na początku mapy. Losowanie okej, ale vip nie działa. Nie idzie tego albo naprawić albo usunąć całkowicie z serwera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie

2. Tak 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 TAK

2TAK

i jeszcze cicha paka do tego 😮

;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plantowanie paki na skrzynkach,scianach zawsze było traktowane jako bugowanie paki(jak był admini widział dawał bana),normlany Janusz nie kupuje vipa,dlatego normalny Janusz nie może rozbroić paki jak paka jest za wysoko zaplantowana. Co do vipa to mi osobiście lata wokół księżyców,jest to jest nie ma to też nie problem,o tym że vip nie działa to juz tyle postów było,że można było by czytankę wydrukować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba tematy były wałkowane.

Nie potrzeba vipa żeby rozbroić pakę. A jak ktoś nie ogarnia gry to już nie mój problem.

O tym że nie działa VIP losowy pisałem już wcześniej w propozycjach serwera DD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby nie patrzeć to jeśli chodzi o tą skrzynkę na środku co oznaczyłeś ją dwiema kropkami to u góry nie da się rozbić paki bez vipa, można rozbroic bez vipa ale tylko od strony murka te kolejne trzy kropki to jeszcze nie widziałem aby ktoś na ścianie tak wysoko plantował pake a ta kropka co jest na skrzynce koło okna to wystarczy wejść wyżej i można ją rozbroic. Jak chcecie usuwać przylepianą pakę to usuwajcie mi to bez różnicy. A co do vipa to 500 tematów zero reakcji. Pozdro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Wyłączyłem plugin od przylepiania paki do ścian, wraca do normy.

2.Naprawimy, pomoże @Kugell007 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nabin napisał:

1. Nie

2. Tak 🙂

przepraszam, że taka sugestia ale statystyki się podczas gry nie zgadzają czy co jest Twoim uzasadnieniem.? 

po co psuć innym grę którzy nie grają jakoś super i ci nie zrobią stref jakiś żeby dolecieć od drugiej skrzynki przy oknie.

CO DO RESZT KTÓRA PISAŁA O TYM, ŻE BYŁO DUŻO POSTÓW O VIPIE TO SORKI ALE JESTEM TUTAJ OD NIEDAWNA I NIE SPRAWDZAŁEM.

 

7 godzin temu, batonik napisał:

1.Wyłączyłem plugin od przylepiania paki do ścian, wraca do normy.

2.Naprawimy, pomoże @Kugell007 :P

 

WIELKIE DZIĘKI (RÓWNIEŻ OD KILKU GRACZY SERWERA)^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kugell007 wyłącz tą informacje o /voteban bo skoro to nie działa to potrzebna ta informacja jak psu deskorolka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...