Skocz do zawartości
O ty dziadu

Odwołanie bana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałem się odwołać od bana

dostałem bana od gracza "Jestem Karol Mam 27 Lat (Crayzool13)"

powód: Czitowanie

kiedy : 30.09.2019 - 17:39:33

sytuacja była taka , że grałem jakiś czas zaczynała się nowa runda czyli rozgrzewka kiedy dostałem bana . czemu ? jakie czitowanie ?

gram czysto s rundy , że idzie mi zajebiście , ale sa również gdzie mnie bija i robia co chca bo mi net kiepsko chodzi ale to nie podstawa żeby mi bana dawać

chciałem kupić vipa i na szczęście się wstrzymałem bo bym kasę stracił gram na tym serwerze jakiś czas  i mi się dobrze gra więc prosił bym o zdjęcie bana możecie mnie obserwować

 

http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?site=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@O ty dziadu nie tak szybko. Najpierw niech się wypowie @Crayzool13 i wstawi swój dowód bana, a dopiero potem zobaczymy czy dostaniesz UB czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

07:48 - Wcelował się przez drzwi i zabił.

13:22 -Wyleciał wcelowany od razu nie patrząc w inne strony po chwili to samo skrył się po czym wcelowany w model wychyla. 

15:18 -Leci na pewniaka na galę po czym zatrzymuje się i czeka aż koleś mu wybiegnie pod celownik.

20:00 -Zaczą strzelać akurat w momencie gdy zbliżył się tam przeciwnik.

22:23 -Wiedział kiedy wybiegnie mu ziomek z ct to szybko celownikiem zjechał 

No to tak jak na moje 100% WH kryje się ale mu to nie wychodzi 😄 

Pozdrawiam Reikon :d

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13:22-tu dla mnie typ spalony na 100% i w
20:00 typa jeszcze nie widać a ten strzela
moim zdaniem ta 13:22 już jest na bana ale niech jeszcze ktoś z GA się wypowie żeby nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy pierdol.... jakie wh ? to maja być dowody ? macie słuchawki ? nauczcie się grac na słuchawkach a nie aparatach słuchowych ustawicie dobrze dźwięki i nie pierdolcie przez mikrofon o dupie maryni to będziecie wiedzieć co się dziej skanować przez ściany nie umiecie ? i nie wiecie w których miejscach to ok jestem winny w takim razie jak pozbywacie się graczy bo lepiej graj od was to nie zdejmujcie mi bana!

By SSS,

+1 przeklinanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na 13:22 - wh dziękuję dobranoc. Deus ma rację! Rejon tak samo. Typ spalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3/4 lata odpalona a wy banujecie akurat gościa który jest czysty jak bym wiedział że jestem odpalony to bym się nie trudził tu pisać ale ok wy****** mam jak tak stawiacie sprawę temat do zamknięcia serwerów jest pełno  po o za tym chciałem dowodów a daliście mi link który mój komputer nie otwiera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej piszesz czy" to mają być dowody?" A teraz ze ci nie otwiera linku gubisz się w zeznaniach ziomek 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisu jakie mi postawili zarzuty i nie ziomek bo razem na podwórku dzieciaku nie graliśmy 

Po za tym napIsałem temat zamknąć nie będę się prosił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te akcje co podaliście dla oszczędzenia czasu. Ban słuszny. @Maleństwo możesz go żegnać.

3 godziny temu, Sevral napisał:

żegnam cie z naszych serwerów. Brak UB. Zamykam

A sorki nie doczytałem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...