Skocz do zawartości
hymn ulicy

Podanie na Admina DD2! #2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: hymn ulicy.
Staż w cs'a: 6 lat i jeden miesiąc 
Wiek: 18 latek 😄
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): do 15 jestem co chwile na serwerze oraz po 20 też się pojawiam i pykam kilka mapek
Gdzie miałeś/aś admina: Grałem na różnych sieciach i miałem kilka razy admina.
Gdzie masz admina: chciałbym powiedzieć,  ze tylko tutaj Haha 😄
Dlaczego właśnie ja: Myślę , ze doświadczenie mam bardzo duże w byciu adminem. Umiem odróżnić typa z haxem a typa z skillem. Często gdy gram muszę wchodzić na forum po admina dlatego walczę o tego admina ponieważ gram tylko na tym serwerze i po części chciałbym się nim zaopiekować i dołączyć do ekipy.
Kontakt: GG , forum , Snapchat oraz mój drugi prywatny numer 🙂

Jeśli chodzi o składkę jestem w stanie pod koniec każdego miesiąca wpłacać pieniążki na rozwój 🙂Posiadam steam,  ale pykam na ns i tak zostanie. Godziny na serwerze są przegrane lecz z forum nadrabiam aktywność :). 

Chciałbym żeby się trochę osób wypowiedziało! 

gt: https://www.gametracker.com/player/hymn ulicy/31.186.83.63:27015/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Wymagania na dostanie admina:"

Dla serwera 1#:

- 30h przegranych na serwerze, +
- min.15 postów na forum (w tym zgłoszenia/rozpisanie demek),+
- 1 miesiąc na forum*,- *możliwe wyjątki zaraz miesiąc.
- Mile widziany steam -
- Składka 30 zł na 3 miesiące. +

* - możliwe wyjątki

Słuchaj jesteś "ogarnięty" i spełniasz za kilka dni wszystkie warunki do tego zgłaszasz graczy i jesteś aktywny na forum, ale jest jedno  ale i to w miarę poważne, którego nie mogę pominąć.

image.png.eddb5d0711e40217da1c2825309352fd.png

Kilka razy Ci darowałem, bo nagrywałem demo...

Do tego admini mają Cię na oku :beaten::trollface:

Jeżeli przez następny tydzień nie dostaniesz bana za kulturę to jestem na tak (ale na okres próby miesiąca będziesz pilnowany xD )

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Dużo gra i ogarnia na serwerze a takiej osoby tam potrzeba

+ Dobry kontakt z graczami, a to podstawa

+ Często z nim zgłaszałem różnych cheatrów na chatbox 

+ Dużo kontaktu do Pana 

+/- Bany (Ale każdemu przydaży się przeklnąć, a nie są to zbyt poważne bany) 

+ Składki, steam

JESTEM NA TAK 😋😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak coś ode mnie 

+Sporo grasz to prawda 

+Często dostaje się od ciebie zgłoszenia czy to na serwie czy na SB

+Kontakt to tam mniejsza i tak nikt nigdzie orpócz forum nic nie działą 

- Kultura tutaj wiem, że się mocno zmieniłeś i już tak nie klniesz jak kiedyś ale jednak nadal coś tam lubisz sobie mięsem rzucić 

- Demka nie widziałem chyba jesczze ani jednego demka rozpisanego przez ciebie są tylko te komentarze  "widziałem całe ziomek odpalony" co tak naprawdę nic nie daje 

-Posty na forum sobie nabiłeś jednego dnia ostatnio nawet @Maleństwo cię upominała abyś nie robił spamu na forum miała rację :d

-Czas na serwie ponad 100 mi przy 300 mieli problem dać a teraz jeszcze chwila to przy 10h będziecie adminów rozdawali ;?

-Według mnie jeszcze trochę powinieneś się dać poznać czy coś na forum się więcej poudzielać 

Jestem na Nie 

Tylko się @hymn ulicy nie obraź przypadkiem na mnie :L

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-/+ Kultura to taka sobie, trochę się poprawił i ostatnio zdarza mu się nawet upominać innych graczy o kulturę
+ Zgłoszenia daje tam jakieś
- Demka
+ Składka
Jestem na chwilę obecna na NIE, tylko dlatego że nie widzę żadnych demek, zachęcam cię do rozpisywania ich w odwołaniach bo na razie  widzę takie teksty na jakie uwagę zwrócił ci Reikon, bo nie daj Boże będzie jakieś odwołanie to nie wyobrażam sobie abyś demka nie rozpisał porządnie.

Ja proponuje zawiesić post dopóki gracz nie rozpisze paru demek (chociaż tych 3).


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dam ci tak,a dlaczego?

1.umiesz przeklinać i to lubie 😄

2.umiesz komuś tam pocisnąć kulturalnie

3.nic do ciebie nie mam jedynie mnie wyrwiasz jak mi piszesz "kultura"

4.amxxa sie nauczysz,jak małpe nauczysz nawet

5.co do tych twoim postow,no wiadomka ze chciałes sobie nabic do admina i co w tym złego? niektórzy gowno robia a siedzą na rangach.

6.co do czasu grania,mało ja bym ci nie dał jezeli chodzi o czas,ale tutaj rozdawali adminy za duzo mniej czasu spedzonego na serwerze i dasz rade.

7.Jedynym smrodem dla mnie jest ze grasz NS ale nie moja brocha.

Ogółem tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec Ciebie jestem NEUTRALNY

Plusy: Masz bardzo dobry kontakt z innymi graczami i adminami, jesteś koleżeński, wiek się zgadza, na dodatek masz doświadczenie w adminowaniu. Zgłaszasz też ludzi łamiących regulamin (choć nie wstawiasz demek, co jest poważnym błędem z Twojej strony) oraz udzielasz się w propozycjach, GT masz bardzo dobre, choć staż to tylko 100 godzin, ale da radę to nadrobić. :)

Minusy:
 

12 godzin temu, hymn ulicy napisał:

dlatego walczę o tego admina ponieważ gram tylko na tym serwerze

Kłamanie z Twojej strony, gdyż widuję Cię też na Only DD2. :trollface: Ale tak na poważnie:

Przede wszystkim nie spełniasz wszystkich wymogów, gdyż powinieneś jeszcze ponad tydzień przeczekać na napisanie podania, Twoja rejestracja była dopiero 11 września (hymn ulicy z dwóch wież XD). Jeszcze większym minusem jest totalny brak kultury i nagminne przeklinanie.

Podsumowując: Dlatego jestem takiego samego zdania, co @Nai., tylko, że w bardziej w surowy sposób, czyli jeśli ani razu od Ciebie nie usłyszę i nie przeczytam przekleństwa przez tydzień, to byłbym wtedy za okresem próbnym, przy jednoczesnym pilnowaniu Cię przez miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spełniasz, z kulturą jest u Ciebie trochę kłopot ale myślę że potrafisz to ogarnąć. Jak zobaczę Twój post z rozpisanym demem to temat otworze i będziesz miał szansę, jak na razie zamykam.
Inne bany za przekleństwa niż na tym zdjęciu co dodał @Nai. kategorycznie skreślą Twoją szansę.

15 godzin temu, Nai. napisał:

image.png.eddb5d0711e40217da1c2825309352fd.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...