Skocz do zawartości
smutneoczy

Smutaś na admina

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak 

+Kultura jakaś tam jest na +

+Czas na serwie jest Na GT nie lukajcie bo to jest z #1 a jednak miał wiele więcej na #4 na +

+Steam na +

+Ogarnięty chyba, że ma doła to jest nie do zniesienia :L

+Dobry kontakt z ludźmi na +

+Jest z nami już od ponad roku na forum na +

- Jedyny minus to te demka ale jednak przy takim stażu to wydaje można przymknąć oko tak jak to było w moim podaniu albo dajcie mu demko do rozpisania na pw 

A więc wydaje mi się, że jak ktoś ma dostać tego adma to tylko on aktualnie xD 

TAK

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak 

Często jest na serwerze 

Kulturalny chłopak 

Długo jest na forum jak i na serwerach 

Steam 

Lubiany ^^

Odpowiedni wiek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TAK!!! 

Ja to się nawet rozpisywać nie będę, chłop jest z nami tyle czasu że ja bym bez żadnego ale dał mu admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK

Nie ma z nim żadnych problemów, a sam często zgłasza graczy łamiących regulamin. Często widywany na serwerach i ani razu nie spotkałem się z brakiem kultury u niego. Na dodatek często się kontaktuje z innymi adminami. Na chwile obecną nie widzę u niego żadnych minusów, więc jestem jak najbardziej ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik strasznie meczy bule na sbx....to dla mnie chyba wystczajacy powod by ocenic jego na ocene taka na jaka zasluguje,wedlug mnie nie powinnien tak smutac i meczyc buly tylko cieszyc sie zyciem. Boje sie ze jak mu dam tak,to bedzie smutny,ze mu nie dalem nie,a jak dam mu nie bedzie smutny ze nie dalem tak,ok to i tak wszystko jest fikcja i nic nie dzieje sie realnie,wiec dla mnie bedzie dobrym dankiem z amxxem,bo chyba umie nagrac demo,chyba umie wstawic wiec idealny niczym sevral ogladajacy zmagania sumo w kislu.

Duze tak ogolem. Nie wiem czemu tak pierdyle ale korzystam z darmowgo wifi z kauflandu i sprawdzam jak dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniety ziomek gra u nas juz w ciul czasu wie co i jak , problemow nie bylo znim wiec na Tak :) 

Jak coś nie będziesz wiedzial mozesz pisac śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  -NIEKOMPETENTNY 

-WULGARNY

-CZITUJE 

nie no żart a więc :

-Często jest na serwerze 

-Kulturalny

-Długo jest na forum jak

-Steam 

-Lubiany

- starszy ode mnie

JESTEM NA 90%NA TAK JAK JESZCZE CZASEM COŚ ZAŚPIEWASZ NA SERWIE ALBO SIĘ PODŁOŻYSZ CZYTAJ DASZ SIĘ ZABIĆ MI TO JESTEM NA 100% NA TAAAAAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!!!!!!!

ps. tylko mnie nie banuj za często  😄

POZDRO Z FARTEM

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Ja życzyłem sobie twoje podanie,  nie zapominaj xd

Co do tematu 80% jestem na tak 20% nie.

Czemu ? Poświeca duży czas na grę lub śledzenie forum. Lecz nie rozposał demka nigdy ( co dla doświadczonego gracza blachostka) liczymy że z amxmodem bedzie mu to lepiej przychodzić. Resztę pozytywów napisali pozostali. Admin wiec raczej zatwierdzony. 

Do zoba. ( w razie Ci pisz, pomogę)

Ps. Załatwię Ci zaś GA jak mi kupisz steam'a :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Kolega jest fajny. Dużo gra i jest aktywny. Nic więcej nie mogę dodać bo moi przedmówcy dobrze piszą i ugułem majom rację i nie jest to fikcjom i ugułem faużem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na podanie sama nie wiem co myśleć. 

Staż jest, steam jest, rozpoznać potrafi. 

Z drugiej strony patrząc na kulturę to nie zawsze jest już tak pięknie. Często prowokuje co do warnow na forum, na serwie jak nie wie, że jest admin też potrafi swoje pokazać. Ogólnie nasz smutas potrafi być nereusem i nie raz to pokazał. 

Nie kojarzę aby gracz rozpisał demko jakieś. Wiece  tak od początku bez sugerowania się innymi wypowiedziami. 

Moim zdaniem jeszcze za wczas dla niego na flagi. W mojej opinii powinien się wykazać jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No smutny Twoja kolej 😅

- wiek

- gt 

- steam

- Kultura 

- Staz w cs (latwo rozpozna odpala) 

@SMUTNE OCZY mam nadzieje, że za klatki mnie banować aby nie będziesz 😅😂

A jak potrzebujesz porad z AMX to zapraszam na Pv chętnie podszkole 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie da rade, Jestem na Tak.

Gdy będziesz potrzebował pomożemy   🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Zoomix
      Nick: Zoomix
      Staż w cs'a: 4 lata, z czego 2 lata grane tylko COD:MOD,
      Wiek: 17 lat,
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Dziennie około 5/6 godzin, czasem mniej gdy mam urwanie głowy, natomiast staram się grać jak najwięcej. Do 1. wróciłem 4 dni temu GT - https://www.gametracker.com/player/Zoomix/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: Na serwerach COD:MOD które tak naprawdę już nie istnieją bo były to serwery które długo nie stały,
      Gdzie masz admina: Aktualnie na żadnym serwerze,
      Dlaczego właśnie ja: Hmm, Staż w cs jako taki mam, raczej staram się być człowiekiem bezkonfliktowym, pomagam graczom na serwerze, I jestem przeważnie aktywny, w soboty mniej gram, a tak ogólnie gram rano i wieczorem. Moim minusem jest to, że mam 19 godzin na serwerze, a wymagane są 30. Natomiast wbicie tych 11 godzin to dwa dni. Staram się także pomagać serwerowi, złożyłem rs'y na listopad, na grudzień także planuje zrobić rs'y świąteczne. Miesięcznie mogę płacić 20/30 zł składki przelewem.
      Kontakt: Można się ze mną skontaktować poprzez GG: 66144201, Steam, forum.
    • Przez KielekAG
      Staż w cs'a: 8 lat
      Wiek: 21 roków
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):http://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: Nie mialem jeszcze Admina ale znam komendy wszystkie
      Gdzie masz admina: Nie mam
      Dlaczego właśnie ja: Serwer mi się podoba jest mega a Admina chce mieć dlatego że jest naprawdę dużo cheaterów i każdy się skarży po za tym nie ma żadnego Admina na serwie wchodzi raz na jakiś czas i dla tego ludzie uciekaja z servera. Mam czas wraz z kobieta od godizny 11 do 23 pod pelna opieka serva Pozdrawiam 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...