Skocz do zawartości
KZcheetah

SSki KZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: KZcheetah
Data zdarzenia: dzis
Serwer: baton 3#
Admin robiący screeny:  Vesper
Screeny: https://megawrzuta.pl/download/b2e5aa46ac556f1521c2ecff61343148.html

Link do bana http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=127547

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko 1 skanuje most

demko 2 ni nie działa pomimo pobranych plikow z 3 serwera

demko3 magiczny strzał w ok 9 min. Jak dla mnie odpał chociaż musiałbym zobaczyc jeszcze hltv. Może ktos potwierdzi moje słowa demkiem nr 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko 2

akcje jak dla mnie spalone lub podejrzane

7:20

8:11- szacunek za refleks, naprawdę mistrz swiata

8:55- dokłądnie wie gdzie sa przeciwnicy

8:59- cos tam było słychać ale pre fire idealny

Dla mnie odpalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bienio napisał:

Demko 2

akcje jak dla mnie spalone lub podejrzane

7:20

8:11- szacunek za refleks, naprawdę mistrz swiata

8:55- dokłądnie wie gdzie sa przeciwnicy

8:59- cos tam było słychać ale pre fire idealny

Dla mnie odpalony

8.11 normalny strzal, strzal jak codzien

8.55 sprawdzalem miejscowki

8.59 jak bylo slychac to nie moge walnac pre fire :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko KZX

18:49-Dziwne skanowanie mostu według mnie +/-

Demko KZX1

05:47-Dziwne celowanie w ten wóz tak jakbyś wiedział, że ktoś jeszcze tam jest +/-

Demko KZX2

07:22-Strasznie szybki strzał z tej AWP

08:56-Wie gdzie są przeciwnicy wychylasz nie patrząc na Gale a podobno sprawdzałeś miejsca?

08:59-Niby słyszałeś ale jednak strasznie szybka reakcja 

Demka z KZ

KzChee:Nic Dziwnego 

KzCheetach:Nic Dziwnego 

KzChet:Nic Dziwnego

KzChet1:

03:05- Nie miałeś prawa wiedzieć, że tam jest przeciwnik -

05:57-Dokładnie wiesz gdzie ci zaraz wyleci przeciwnik -

07:03-To jak dla mnie było dziwne zabiłeś ziomka na środku okej ale potem te celowanie w bank i dach ?> -

13:30-Wyskakujesz wcelowany prosto w model -

Jedynie Ostatnie demko coś pokazało jak dla mnie na takie 80% jestem pewny, że ziomek ma Wh

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZX
18:50-ten most dziwny -
KZX1
5:57-dla mnie żaden dowód
KZX2
7:22-ten strzał mógł wynikać z tego iż wiedział że ten typ jest na gali i mógł spodziewać się tego miejsca -/+
8:11-przecież widział jak typ wskakuje do kuchni więc czemu miałby tak nie celować poza tym słyszał kroki więc wiedział z której strony przeciwnik wybiegnie +
8:55-dlaczego gracz tak się zachował? Dlatego iż słyszał że gość jest pod oknem dlatego tak wychylił a że go nie widział tylko tego drugiego na daleko to zrobił szybkie wcelowanie co mu wyszło +
8:59-ta akcja akurat podejrzana była -/+

kzchee-czysto
kzcheetach-czysto
kzchet-czysto

kzchet1
3:05 nie słyszał gościa -
5:57- no nwm co mam sądzić o tej akcji dla mnie -/+
7:03-tu tez nie jestem pewien te zerkanie na dach jest dla mnie dziwne -/+
13:30-tu jestem na -
Ogólnie ja bana bym za te akcje nie wlepił zbyt mało dowodów na  -----

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dajemy ub za niewystarczające dowody?

Kurde panowie nie widziałem ze Sevral dorzucił dema. Musze lecieć nq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nwm róbcie co uważacie, minęło zbyt dużo czasu a mało kto się wypowiedział więc niech ktoś z żółtych lub czerwonych podejmie decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zerknąć na demko jeżeli chcecie koło 14. 

@Sevral Po 14 wjedzie tutaj moja opinia i akcje które są czyste bądź spalone.

 

Trochę tych demek macie to oglądam tak jak reikon rozpisał.

Demko kzx :

18:49 Ciekawy skan rozumiem, że to intuicja kazała mu w tej sytuacji strzelić bo słyszeć go nie mógł, dla mnie -

Demko kzx1

Nie mogę demka obejrzeć. (problem z mapą cuca)

Demko kzx2

7:22 Hmm, mógł się go spodziewać, że podejdzie na blisko, ale ten strzał to dla mnie trochę przesada. +/-

8:56 czysto +

8:59 to też mi się nie podoba, owszem mógł się spodziewać, że konektem wchodzą, bo raczej nie słychać (przynajmniej Ja mam problem by usłyszeć kroki) no alee  bez przesady. dla mnie na -

KzChee: czysto

KzCheetach: czysto

KzChet: W tym demku zobaczyłem jedną  dziwną akcję, dziwny ruch celownika, a mianowicie:

19:27 to jest bardzo ciekawy moment zabija jednego, a celownik leci na drugiego na 1/4 widać oddaje jeden strzał, celownik leci na głowę (może przesadziłem z tą głową, ale w model leci) po czym wraca znowu w jedno miejsce i znowu oddaje kolejną pestkę celownik skierowany na głowę( bądź model), po czym znowu wraca na to samo miejsce. Jakby samo mu przeskakiwało na przeciwnika. Szczerze? Nie pierwszy raz widzę taki ruch celownika i nie podoba mi się to. Zobaczcie sobie 2 kulki które lecą w stronę kolejnego przeciwnika. Ja bym nawet podejrzewał, że on czasami jakby używał sobie jakiegoś wspomagacza przy strzelaniu.

19:33 no i tak idealna pestka, strzał niby czysty. +/-

 

KzChet1

3:05 -

5:57 Ja słyszę kroki, więc tu dla mnie czysto

7:03 też mi się to nie podoba, że zerka idealnie w te miejsca gdzie akurat w tej chwili może się wychylić przeciwnik.W późniejszych rundach olewa te miejsca totalnie. 

13:30 czysto

 

Na tę chwilę jestem bardziej na - z tym Panem. Chciałbym obejrzeć jeszcze te dwa demka, ale mam problem by mi się mapy załadowały, a w dodatku od wczoraj nie mogę wejść na #2 bo wyskakuje mi "Establishing network connection to serwer..."

 

Oglądam po raz setny tę akcję z 19:27 i jeżeli to nie jest jakiś "lag" demka to, to ewidentnie świadczy o tym, że typek ma jakieś wspomaganie.Niekoniecznie musi to być jakiś cheat, który nacelowuje mu na głowę, może być to jakiś związany z ciałem coś pod triggerbota. To nawet wygląda jakby on zabił jednego gracza, a celownik przeskoczył mu od razu na drugiego i oddał 2 pestki, a ten po prostu chciał odejść. Inaczej typ ma jakąś reakcje Boga, że tak to ujmę.

 

@Atypowy Działa, dziękuje.

 

Podsumowując z czystym sumieniem jestem w stanie go wypierd*** stąd na stałe. Nawet nie muszę oglądać tego jednego demka co mi nie działa.

Pozwolę sobie zaznaczyć wszystkich ludzi, którzy wypowiedzieli się w tym temacie.

@Sevral @Nai. @Bienio @Atypowy @Deus @Reikon

By SSS,

Poczekamy na twoją wypowiedź Bziummm :) i ostatecznie damy albo odpuścimy :D wiec na twoich też barkach spoczywa los gracza xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zoom analizując jeszcze raz te demko kzchet to faktycznie w 19:27 ten celownik tak jakby schodził na typa obok i w 15:10 jak patrzałem to uważam że tam tez są dziwne ruchy celownika więc przychylam się do twojej oceny i brawo za wychwycenie tej że akcji 🙂 Temat Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...