Skocz do zawartości
JaNcZo_wiN

Bezpodstawne kickowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: @polsat polosa

Data zdarzenia: 27.10.2019

Nick w grze: Analna Ukuwinka z Ukrainy

Opis sytuacji:  A no gram sobie na serwerze i wchodzi jakiś polsat/polosa i mnie kickuje "zmień nick" nie wiem o co chodzi,i gdzie złamałem regulamin serwera i co ten człowiek który ma flagi adminowskie może robić co mu się podoba?,jako,że sam byłem adminem nigdy nikogo za taki nick nie wywalił bym z serwera,wiec nie kumam o uj mu chodzi,a to se napisałem temat,bo to jawne walenie w uja i ingerowanie w nick który nikogo nie obraża,ale,że jakiś niob będzie sobie robił własne "zarządzanie" serwerem bo mu coś się nie podoba......Graczy typu 3 palce w natalce też byś banował i kickował? idąc pewnie twoim tokiem małostkowego myślenia "NIE" ,od rana latał gość i jakoś cie nie ruszyło..z resztą,żadnego admina to nie ruszyło bo gram od rana,a na tym nicku od wczoraj z 3/4 adminami z serwera i żaden mi nie zwrócił uwagi bym zmienił nick, więc pytanie kim ty jesteś i o co ci synek chodzi? Bo na innych sieciach też nikt mi nie zwracał uwagi a gram na wielu.Wiec chce wyjaśnienia co cie boli i co cie uraziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polos4 tłumacz się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy co jest "Ukuwinka", ale podejrzewam o co Ci chyba janczo chodziło.... Ogółem sprawy się mają tak, że jeżeli Ja osobiście widzę typa z nickiem "Rucham Ci Mamę, Tate, Siostrę, Brata, Ciotkę" itd, to mimo że tego nie ma w regulaminie dla mnie taki typ nie ma prawa wchodzić i grać na serwerze dopóty dopóki nie zmieni nicku. Co jak co, wymagamy od graczy kultury osobistej, aby nie przeklinali, a tym bardziej obrażali na serwerze, ale że ktoś z takim chamskim nickiem wbija na grę to już nikogo nie obchodzi.

Tak samo chyba wiem co miał na myśli @polos4 dając Ci kicka z powodem zmiany nicku. 

 

Warto czasem pomyśleć jaki nick się "wymyśla"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zoom napisał:

Ja jestem ciekawy co jest "Ukuwinka", ale podejrzewam o co Ci chyba janczo chodziło.... Ogółem sprawy się mają tak, że jeżeli Ja osobiście widzę typa z nickiem "Rucham Ci Mamę, Tate, Siostrę, Brata, Ciotkę" itd, to mimo że tego nie ma w regulaminie dla mnie taki typ nie ma prawa wchodzić i grać na serwerze dopóty dopóki nie zmieni nicku. Co jak co, wymagamy od graczy kultury osobistej, aby nie przeklinali, a tym bardziej obrażali na serwerze, ale że ktoś z takim chamskim nickiem wbija na grę to już nikogo nie obchodzi.

Tak samo chyba wiem co miał na myśli @polos4 dając Ci kicka z powodem zmiany nicku. 

 

Warto czasem pomyśleć jaki nick się "wymyśla"

Tomku podejrzewasz? ....wątpię w to.......chyba,że siedzisz w mojej głowie,"ukurwinka" może być to postać w metinie,albo laska zbierająca na showupie kasę,albo x określeń,ale nie ważne nie będę ci tego tłumaczył,pokaż gdzie to jest lub równa się z "nickiem" "rucham ci matkę" "rucham ci psa" bo nie kumam twojego tłumaczenia,wychodzi znów na to,że każdy kto płaci 30zł ma racje a ten "user" "gracz" ma zamknąć ryja i być pod nogą admina "admin ma zawsze racje". Ogółem jest to przykre bo nic się nie uczycie na błędach,w moim nicku nie było nic obrazliwego,skoro "Dwa palce w Natalce" mogł i może normalnie egzystować na serwerze to dlaczego ja jestem kickowany? Moje zdanie jest takie a nie inne,że macie gówno do gadania,jeżeli chodzi o mój nick,ale skoro wy myślicie inaczej i wyolbrzymiacie go jak nie wiadomo jaką obrazę to mi tam lata koło kulek,dostane kicka bana mam x razy serwerów d2 w wyszukiwarce,chodzi mi tylko i wyłącznie o "wywyższanie" się niektórych adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co @JaNcZo_wiN . Wielu mamy graczy o różnych nickach, którzy grają u nas regularnie i nie dostają za to bana/kicka. W nicku nie ma właśnie "rucham Ci matke/ojca/siostrę/żonę" itd. 

@polos4 bez przesady. 

Nie jeden admin, nie jeden stały gracz ustawiali gorsze nicki na chwilę dłuższą lub krótszą. Jeśli kogoś to nie obraża DOSŁOWNIE i nie tyczy się danej osoby to why not? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie napisalem przez say:@@ ze by gracz zmienil nick,  jak dla mnie to nie jest normalny nick name, na serwerze graja dzieci

potem escze dodam screen co gracz napisal jak jak poprosilem zmienic nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, polos4 napisał:

Normalnie napisalem przez say:@@ ze by gracz zmienil nick,  jak dla mnie to nie jest normalny nick name, na serwerze graja dzieci

potem escze dodam screen co gracz napisal jak jak poprosilem zmienic nick.

ośmieszasz się ,napisałem ci normalnie co ci nie pasuje na sayu,normalnie na y ale oczywiscie zamiast mi odpisać pokazałeś ze jesteś niob i mnie wywaliłeś jak śmiecia z serwera,nie pisałem ci na u@ bo już raz dostałem kicka za "spamowanie", a teraz pokaż tego screnna teraz po uj mają czekać??? Popatrz dzieciaku na nicki na jakich latają admini i inni gracze jakoś ich nie masz odwagi zkickować i to świadczy o tobie i nie gadaj,że grają dzeci bo jak admini albo inni gracze latają na gorszych nickach to nic nie robicie. Nie będę się z tobą już przekomarzał wstawiaj screnna albo poproś @Sevral,żeby z logów zobaczył co ci takiego napisałem,bo się zaraz okaże,że cie wyzwałem bezpodstawnie, a tu zonk nawet ci nie ubliżyłem bo nie było komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JaNcZo_wiN napisał:

Tomku podejrzewasz? ....wątpię w to.......chyba,że siedzisz w mojej głowie,"ukurwinka" może być to postać w metinie,albo laska zbierająca na showupie kasę,albo x określeń,ale nie ważne nie będę ci tego tłumaczył,pokaż gdzie to jest lub równa się z "nickiem" "rucham ci matkę" "rucham ci psa" bo nie kumam twojego tłumaczenia,wychodzi znów na to,że każdy kto płaci 30zł ma racje a ten "user" "gracz" ma zamknąć ryja i być pod nogą admina "admin ma zawsze racje". Ogółem jest to przykre bo nic się nie uczycie na błędach,w moim nicku nie było nic obrazliwego,skoro "Dwa palce w Natalce" mogł i może normalnie egzystować na serwerze to dlaczego ja jestem kickowany? Moje zdanie jest takie a nie inne,że macie gówno do gadania,jeżeli chodzi o mój nick,ale skoro wy myślicie inaczej i wyolbrzymiacie go jak nie wiadomo jaką obrazę to mi tam lata koło kulek,dostane kicka bana mam x razy serwerów d2 w wyszukiwarce,chodzi mi tylko i wyłącznie o "wywyższanie" się niektórych adminów.

No właśnie "ukurwinka" Powiedz mi po co taki nick ustawiasz? Nie mozesz normalnie zostać przy Janczo? Szczerze? "Analna Ukurwinka z ukrainy?" Naprawdę taki nick? Dla mnie to mała przesada ustawiać sobie taki nick. Miej trochę oleju w głowie.

Przyznam rację @polos4 Na serwerze grają dzieci. Jak  ktoś  przeklnie przy mnie na serwerze to leci kick z ostrzeżeniem (poza godziną 22), a potem ban na x minut. To czy inni admini olewają to i sobie  ostrzegają po 3-4-5, a może i 6 razy i dopiero banują to mnie nie obchodzi. Ja robię po swojemu i koniec. @JaNcZo_wiN Myślisz, że "Analna ukurwnika z ukrainy" dobrze brzmi? Owszem nie ma tam "r" w nicku, ale każdy wie o co Ci chodziło.

Niech sobie to góra rozpatrzy. Ja swoje napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...