Skocz do zawartości
wital0ksw

Odwołuje się :^

Rekomendowane odpowiedzi

Admin banujący: @Szwadron97

Powód: Czitowanie

Demko: http://290272.hltv2.pukawka.pl/hltv-1911231809-de_dust2-1574528940-1574530260.zip
Link do bansa: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=128931

Nick: Я бог` cheat off = no form

Opis sytuacji: 1 moja runda wbijam sobie trupa siadają 3 bańki admin nie raczy poświęcić więcej czasu na dalszy werdykt mojej gry więc ban bo ktoś ma lepszy better movement czekam na rozpiske. :^ 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, źle napisane odwołanie, zapraszam do zastosowania się do wzoru:

 

Po drugie, na UB nie masz co liczyć, patrząc po demku jak grałeś za pomocą nie tylko wh, ale i aima...
Nie wiem, czy jest sens rozpisania demka, ponieważ same demko trwa zaledwie minutę, chodź demko zaczyna się od 8:29,

- 8:45 Tu się zaczyna Twoja akcja, kiedy w krótkim czasie pokonujesz 3 ludzi w szybkim tempie headshotem, widząc wszystkich za ścianą
- 9:02 Tu się kończy Twoja akcja - Walka z Twoim czwartym i ostatnim pokonanym, świetnie żeś wiedział, kiedy strzelić awp-ką, aby pięknie go dobić deaglem...

Demko: https://www42.zippyshare.com/v/8NzPfPfj/file.html

Tu dowodów nie trzeba było przedstawiać wielu, dowody są tutaj konkretne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie byl taki pewien, przy deaglu powinien bardziej skakac celownik, za krotko nagrane, ciezko ocenic z dokladnoscia do 99.99%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwadron97 byś pograł chwilę to byś wiedział o co chodzi. Powiedz mi niby gdzie ich wszystkich widziałem? Gdybyś umiał grać to byś doskonale wiedział że dobry gracz zawsze wychodzi wcelowany tam gdzie klasycznie może znajdować się potencjalny przeciwnik. Nie dałeś mi nawet szansy pograć kilka rund żeby to stwierdzić więc ciężko rozpisać będzie demko z jednej akcji. Co do twojej rozpiski to wolę sie nawet nie wypowiadać mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś bardziej ogarnięty z wyższym pojęciem niż Ty.

Co do tego aima polecam oglądnąć deagle shot w prędkości 1/4 widać precyzyjnie :^😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało na bana, wcelowuje się na podest co jest logiczne, te headshoty też za dużo nie ukazują, było trzeba poczekać z tym banem, dać mu zagrać jeszcze z pare rund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku już nie ilość, a jakość się liczy i patrząc na to demko, nie ma żadnych wątpliwości, żeś czitował w trakcie gry, szczególnie obserwując za ścianą wiedziałeś, ile osób jest na B i kiedy dokładnie strzelić...

35 minut temu, wital0ksw napisał:

to byś doskonale wiedział że dobry gracz zawsze wychodzi wcelowany tam gdzie klasycznie może znajdować się potencjalny przeciwnik.

Klasycznie to dobrzy cziterzy potrafią udawać, że nie czitują, a oglądając to, jak grałeś, muszę stwierdzić, że nie zbyt potencjalnie się z tym kryłeś, nie wspominając już o nieprzyznaniu się do wall-hacka na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwadron97 bo stałem w trupie wcelowany w ścianę żeby odrazu wychylić wcelowanym w podest? Pograsz chwilę to może i Ty kumaty będziesz :^ pamiętaj każdy ma swoją taktykę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwadron97 Chłopcze doucz się lepiej, on normalnie i taktycznie gra. Większość dobrych graczy odrazu  jest wcelowany tam gdzie przeciwnik może być.. Co on ma celować w ziemie potem wychodzić na przeciwnika? To logiczne że trzeba wyjść wcelowanym.. Umiejętności to Ty masz brak. Moim zdaniem skarga słuszna bo grał czysto. A tak po za tym za krótka ocena czy odpalony czy nie. Jeśli jest tu ktoś ogarnięty to zobaczy że wszystko czysto. Nie pozdrawiam. Ogladalam jego gre na innym serwerze i gra mega dobrze. Elo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do aima to jedynie ten przeskok w trupie mi nie pasuje +/-

Prędzej dawał bym wh 

Jak dla mnie odpalony Ale niech się jeszcze jakiś zielony wypowie 

@Veronica`

@wital0ksw 

I po co te teksty nic nie wnoszące do tematu xD A i jest opcja EDYTUJ 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki przeskok 😂😂

By Maleństwo,

Zbędny post. Upomnienie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj sobie filmiki jakieś na yt. Doucz sie bo widze wszyscy nie douczeni xD

By Maleństwo,

Zbędny post. Upomnienie słowne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po swojemu powiem krótko. Akcja toczy się wśród wielu rozpoczętych rund gdzie inni gracze częściowo są już ustawieni co do broni. Wbijam ja kupuję digla jedyne na co mnie stać. Chcąc coś upolować żeby zgarnąć jakieś fanty czekam aż wyjdzie mi ktoś trupa gdzie po chwili zjawia się koleś. Wychylam wcelowany w podest gdzie nikogo nie ma więc wyczekuje kogoś kto być może chcę jeszcze do mnie zawitać gdzie po chwili zjawia się dwóch typków :^ kroje fanta zgarniam awp bs mam czysty więc wychylam w bramę o to całe zajście sytuacji może w ten sposób to zrozumiecie :^ Nie zamierzam się więcej udzielać czekam na werdykt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, że jedno spojrzenie na model o niczym nie świadczy.
Pozwolę sobie opisać akcje do których zapewne macie uzasadnienie że kolega ma wh
ta akcja z podestem jak wcześniej mówiłem jest przychylna na korzyść oskarżonego, zazwyczaj każdy gracz sprawdza tą pozycję
później mamy 8:52-słyszy że koleś pod biega mu do górnego więc się wcelowuje
8:54-patrzy podest a to że mu nagle wyskakuje 2 typów no to mieli pecha +
potem wbija b jednak kątem oka zerka czy mu ktoś nie wybiegnie z bs, wcelowuje się w bramę co jest zasadne bo każdy tak robi
Ogólnie moja opinia jest jedna UB dla gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak od zera zazwyczaj można zacząć grę w minecraft, a dobry gracz CS-a mógłby równie dobrze prosić o drop na respie, by dobrze grę zacząć.
2. Czy myślisz, że czitera można rozpoznać tylko wtedy, kiedy jest idealnie wcelowany w przeciwnika, który jest za ścianą???
3. Po ruchach i grze widać, żeś wiedział gdzie są gracze i wiedziałeś jak ich pokonać, zanim ich za ścianą na B zobaczyłeś, argumenty na "celowanie w podest" nie są zbyt mocne, a tym bardziej przekonujące. Twoje ruchy były do przewidzenia.

Kolejna sprawa:
Proszę moderatorów lub administratorów wyższej rangi o usunięcie zbędnych komentarzy, które nie wnoszą nic w temat, a także o sprawdzenie konta Veronica` czy nie czasem posiada multi-konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak może mieć multikonto skoro razem gramy xD zaraz mi wyjedziesz z tekstem że na dwa komputery jadę 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego podestu to za zwyczaj w tym miejscu ktoś stoi i jest to snajper jakiś z awp to mógł się tak wcelować co to tych bań to obejrzałem wszystko na 1/4 i dla mnie jest to normalnie strzelanie a do tego ostatnie 4 zabitego to go mógł usłyszeć  bo ci ludzie niektórzy biegają jak słonie a po za tym to ja też tak zabijam wykńczając z deagla jak nie zabije z awp a wiem że oberwał jak dla mnie to czysto wszystko jest 

A co do tego patrzenia przez ścianę niby na model mógł być przypadek stał blisko ściany wiec mógł nasłuchiwać ile może znajdować się graczy na B 

@Szwadron97 na przyszłość kręć  te demka dłuższe bo pożniej o co wychodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maleństwo Dziękuję bardzo za weryfikacje :)

Czyli teraz wiadomo też, że po zbanowaniu osoby odwołującej się, na serwer wszedł gracz z aktywnym banem, a więc ta owa Veronica`

Podsumowując:
Nie ma wątpliwości, że gracz zbanowany latał na wh, a jego zachowanie na forum, jak i na serwerze po zbanowaniu tylko to potwierdza.

Brak UB. Proszę o ostatnią decyzję administracji lub o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wital0ksw napisał:

Jak może mieć multikonto skoro razem gramy xD zaraz mi wyjedziesz z tekstem że na dwa komputery jadę 😂

buahahahahahha 

By Gość,

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne skoro to moja narzeczona i siedzimy na jednym wifi :^

@C.R.E.A.M. Śmiej się łbie nie masz nic do gadania to się nie udzielaj tu nawet :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahha niezle jaja XD

 

By Maleństwo,

Post niewnoszacy nic do tematu +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...