Skocz do zawartości
Martwica

mich@l

Rekomendowane odpowiedzi

[BAN]-------------------------------------[NA]
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze
|||Twój Nick: `mich@l
|||Twoje IP: 188.146.97.9
|||Steam: STEAM_1:0:2077460235
|||Admin banujący: Szwadron97
|||Powód: Czitowanie
|||Data bana: 02.12.2019 - 14:07:52
|||Zbanowany na: Na zawsze
|||Pozostało czasu do końca:  
|||Koniec bana: Nigdy
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN]
Kicked by Console: "Jestes zbanowany, sprawdz konsole."

 

Rozpisz mi demo @Szwadron97 posmiejemy się tochę 😉
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pośmiejemy się więc z Twojego ukrywania wh ;)

Demka rozpiszę w kolejności do nazw plików, które będą demkami:

1. michal
6:25 - pięknie skanowałeś, a nie przepraszam, byłeś wcelowany w przeciwnika z za ściany (perfidny czit)
6:40 - pierwszego przeciwnika pokonałeś czysto, ale dwóch następnych zabiłeś będąc oślepionym fleshem, jakbyś w ogóle nie był oślepiony...

 

2. michal1
Tu nie będzie rozpisanego demka, bo na fakt zasługuje Twoje zachowanie, kiedy zauważyłeś, że nie jaki "Czarny chleb" wszedł na spectatora i jak się okazało, wyszedłeś z serwera, słusznie obawiając się, że Cię ktoś obserwuje... Koniec demka niestety nie przedstawia składu drużyn na TAB-ie, ale kiedy przeszedłem do CT, wszedłeś na serwer pod Nickiem "Micha.d", a po kilku sekundach wyszedłeś... Ciekawe czegoż się obawiał? :D

 

3. michal2

Od początku demka do 9:29. - Może i zauważyłeś na początku, że kilku z TT schodzi ze schodów w dół, ale jakimś dziwnym trafem wiedziałeś doskonale, kto w którą stronę pójdzie, na fakt zasługuje szczególnie 9:23, kiedy wiedziałeś doskonale gdzie celując czekać na ostatniego z TT, pomimo, że jego akurat wcześniej nie widziałeś w ogóle. Niestety, jeden z adminów, który wszedł na serwer nie raczył się przejmować tym co się dzieje, po czym przestałeś czitować, aby nie wzbudzać podejrzeń...

 

4. michal3
19:09 - z ekranu innego gracza, ciekaw jestem skąd wiedziałeś, że akurat ze ścieków wyjdzie gracz oraz czemu akurat tam się znalazłeś? (wiedząc, że czitujesz specjalnie postawiłem na Ciebie, bo wiedziałem, że ugrasz to XD)

19:43 - najpierw poszedłeś do tunelu, po czym nagle wracasz do bs-a i już zaczynasz walkę z przeciwnikiem, jakbyś wiedział, że zaraz tam wyjdzie

20:02 - Prosiłbym o sprawdzenie po przez wh (lub inny program), aby sprawdzić, czy tam, gdzie rzucał granatem, był jakiś przeciwnik

Od 20:23 do końca - schowałeś się za samochodem, bo okazało się, że po prawej stronie jest 2 z TT, jednego z nich dopiero na 20:39 ściągnął ciastek, po czym żeś wyszedł z ukrycia i od razu bez żadnych problemów pokonałeś przeciwnika (koniec mapy)

5. mich@l0

2:42 - niby czysto, ale jakoś dziwnie celownik Ci latał

2:52 - 3:02 - Ale dziwnym trafem akurat na respie czekał na ciebie przeciwnik z CT, no popatrz Ty się, już żeś wiedział, że tam właśnie czeka koleś i chciałeś go zaskoczyć swoimi odwiedzinami... :D

4:01 - przeciwnik na dole, wątpliwość, czy michal rzeczywiście wiedział, że przeciwnik tam jest

5:12 - 5:17 tutaj tak pół na pół, bo o ile drzwi się zamykały, o tyle można się domyślać, czy rzeczywiście wiedziałeś, czy to przeciwnik, czy Twój i czemu akurat tam się skierowałeś

8:47 - inny gracz, nie było żadnej informacji od graczy, że za salonem był gość z CT, a już wiedziałeś, że akurat na to miejsce trzeba iść, by z góry zabić przeciwnika...

11:46 - owszem, wcześniej widziałeś przeciwnika, ale po zabiciu kolegi z drużyny obok, byłeś wcelowany w niego
13:21 - i już celowałeś w przeciwnika, którego wcześniej nie widziałeś, ale jakbyś już wiedział, że tam się znajduję, chociaż pech był taki, że ktoś Ci fraga zabrał...

14:32 - Do końca mapy 14:53 -  Tutaj już perfidny czit, bowiem próbowałeś wejść piętro wyżej do salonu, bo wiedziałeś, że ktoś na górze jest, po czym wszedłeś na płot i już mierzyłeś na balkon, ale żeby "pokazać, że masz czity XD" nie zabijałeś od razu, tylko czekałeś, aż przejdzie przez bs na respie. Byłeś dobrze wcelowany w przeciwnika, po czym żeś go pokonał... No popatrz Ty się, zawsze wiesz doskonale kto, kiedy i gdzie wyjdzie, aby pokonać przeciwnika... :D (co do tego płotu, czy kolega przypadkiem nie wszedł na txt?)

 

Na fakt zasługuje też Twoje zachowanie:
1. Kiedy nie ma adminów, jakoś zawsze masz staty mniej więcej na 20-kilka zabić i 1-2 deady, jak są admini, to Ci słabiej wychodzi

2. Kiedy się zorientowałeś, że ktoś Cię obserwuje pod innym Nickiem, wyszedłeś z serwera i jakimś dziwnym przypadkiem przez 2 dni Cię nie było, bo obawiałeś się, że jakiś admin przyjdzie i wstawi Ci perma za wh: https://www.gametracker.com/player/`mich%40l/31.186.83.188:27081/

 

Uwaga do adminów, którzy będą sprawdzać demka. Ponieważ obserwowałem go pod innymi nickami, sprawdzajcie demka przez WH lub inne oprogramowanie, czy rzeczywiście czitował, bo inaczej nie można go sprawdzić, gdyż jak byli admini, to natychmiast wh wyłączał. Na uwagę warto zwrócić też demka z hltv sprzed całego tygodnia. Jeśli ktoś byłby chętny, to niech sprawdzi. ;)

 

Demka:

https://www20.zippyshare.com/v/QbMJb6iW/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal.dem  i michal1.dem- nie wiem o co chodzi na tym demku ale przedstawia gre jakiegos botka.  I nie wchodziłem na taki nick jak Micha.d. oraz mi wisi to czy ktos mnie sprawdza czy nie. Wyszlem bo miałem najwidoczniej taka potrzebe.

michal2.dem - Proste fragi

michal3.dem:

19:09 - slychac wode

19:43 - bylo widac was wszystich jak na dloni xD

20:23 - standard miejscowka, uslyszalem tupot odrazu pozlo info "na A ida". Drugi to samo bylo slychac.

micha@l0.dem:

2;42 - prosty frag

2:52 - Ja zawsze tak rashuje, nie tylko na tym demku skracam drabinkowy na respie ct ale na kazdym. Poza tym jak zostaje 1 gosc w ct to zakladam ze ejst w banku albo drabinkowy.

4:01 - dwie banki nic szczegolnego.

5;12 - Tu nie rozumiem, zeskoczyłem z bandy patrzac przed siebie, rzeczywiście podejrzane xD kill za salonem troche spalony rzeczywiście xd ale bylo go slychac wczesniej i tak.

8:47 - ?

11:46 - admin zobaczy z wh, sam jestem ciekaw czy po modelu bylo.

13:21 - aim look dobry nie ? 😄

14:32 - w tym banku to bylo go tam widac i slychac bardzo dobrze 😄  a z tym gosciem na gorze smieszna sytuacja wyszla xd sam chciałem wejsc na gore bo po murku da sie wskoczyc na balkon.

 

To ze mnie nie było 2 dni to melanzowałem srogo xD I tak jak mówiłem, lata mi to czy ktoś sie patrzy jak gram czy nie 😉 Poza tym sam mógłbym bardziej spalone demka swoje znależc niz te tutaj. Zacząlem gre w 2017 jakos w lato, a ty około roku pózniej. Nie przyszlo ci do głowy ze juz byłem sprawdzany i to nie raz ? 😄 Czekamy na inne odpowiedzi.

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak 

Demko Michal

06:25-Ja tu nie widzę nic dziwnego zwykłe skanowanie 

06:40- Przed dostaniem flesha widział typów więc wiedzial gdzie strzelać normalne fragi 

Demko czyste 

Demko Michał1

Tutaj to nie ogarniama to jak ktoś idzie na spec to trzeba się bać :? 

Też wychodzę często z serwa jak np @smutneoczy  wchodzi na spec co nie oznacza, że mam czity :

A czy to wbił @Martwica pod innym nickiem to można sprawdzić po ip ...

Nic na tym demku nie ma 

Demko Michal2

Od początku demka wychylał normalne na schody nie było tam jakiegoś wcelowaywania się według mnie xD

Co do ostatniego typa to słyszał gdzie zabił on przeciwnika bo słychać strzały z ak to łatwo mógł się wcelować 

Czyste kolejne

Demko Michal3

19:09-Sam Cysio wiedział, że on tam jest a co do Michala to wiedział, że typek jest balkon to ustał na drzwiach i patrzył i zejscie z dołu i jakby mu szedł od side +wydaje mi się, że słychać wodę jak się po niech chodzi 

19:43- Nic tu nie widzę dziwnego normalna akcja 

Dalej nic dziwnego 

Czyste

Demko Mich@l0

02:42-Normalna Bańka

02:52-Patrzy dobrze pozycje nic dziwnego

04:01-Normalne strzały nic szczególnego 

05:12-Nic dziwnego typa słychać 

08:47-Typek strzelał sekunde wcześcniej a jak się ma słuchawki to słychać xD

11:46-Wiedział, że 2 typek tam jest to normalne celowanie :

13:21-Czysto

14:31-Czysto normalne granie 

@Szwadron97 Txt są wtedy kiedy ty widzisz a przeciwnik nie 

Grałem z nim nie raz i jako, że mam admina przy mnie też by wychodził chyba z serwa albo grał jakoś słabiej tak xd ?

Dobra Niech ktoś na szybko luka temat albo Ub leci bo demko czyste 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał bo wszystko zostało napisane czysty ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mineło 24h daje Ub Według mnie czysto ktoś będzie chciał to niech rozpisuje 

http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=129118

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...