Skocz do zawartości
divine

[Rozpatrzone] UB - divine

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: divine 

Serwer:  

1# [ONLY DD2|BaToN POLAND|FREE VIP 20-10|ASYSTY| (de_dust2_xmas)

Data zdarzenia:  

17.12.2019

Godzina:  20:52:41

Opis sytuacji:  Wchodzę na serwer. Mija kilka rund. Napisałem na u@ ogarnijcie lagi i to samo przez mikrofon powiedziałem. Wchodzi kleksik oczywiśćie wszystko wie, a tu nagle ban od jakiegoś typa. Już nie pierwszy raz od niego. Koleszcy sobie nadużywają z pozwoleń 😉 Nic innego nie mówiłem. Pewnie zaraz jakąś gówno burzą rzucą 

Link do bana:  http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=129392

 

[BAN]-------------------------------------[NA] 
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: divine 
|||Twoje IP: 91.246.66.81 
|||Steam: STEAM_0:1:20030657 
|||Admin banujący: Atypowy 
|||Powód: Ty masz tu bana 🙂 za piekne sprawowanie 🙂 jeszcze 3 dni 
|||Data bana: 17.12.2019 - 20:52:42 
|||Zbanowany na: 3 dni 
|||Pozostało czasu do końca: 3 dni 
|||Koniec bana: 20.12.2019 - 20:52:42 
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 
Kicked by Console: "Jestes zbanowany, sprawdz konsole."
Kicked :"Jestes zbanowany, sprawdz konsole."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy taki wzór pójdzie do kosza, gdyż początek jest źle napisany. Ja jednak nie zwracałbym na to uwagi.

 

Bardziej zwrócę uwagę na fakt, że w opisie mogłeś demko wstawić z hltv i się spytać, w którym momencie napisałeś coś nieodpowiedniego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań się czepiać graczy i cwaniakowac, to będziesz grał ile dusza zapragnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz na mój temat to w końcu rozpisz demko kocie 🙂

Z tego co się orientuję to Atypowy jest tutaj Głównym administratorem, więc nie zbanował Cię "koleszka". A Ty kilka dni temu otrzymałeś bana o długości 7 dni 🙂 Wszedłeś wcześniej (nie wiem jakim cudem) i został on przedłużony o te kilkadziesiąt godzin, które pozostały do końca.


Następnym razem zachowaj kulturę na serwerze, a banów nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Szwadron97 napisał:

Nie wiem, czy taki wzór pójdzie do kosza, gdyż początek jest źle napisany. Ja jednak nie zwracałbym na to uwagi.

 

Bardziej zwrócę uwagę na fakt, że w opisie mogłeś demko wstawić z hltv i się spytać, w którym momencie napisałeś coś nieodpowiedniego...

Nie widzę tutaj nic źle napisanego 🙂 To chyba admin to wie, który dał bana. Praktycznie ten sam moment co ban. Może różnica w sekundach być maksymalnie. 

image.png

11 minut temu, kleksik napisał:

Marudzisz na mój temat to w końcu rozpisz demko kocie 🙂

Z tego co się orientuję to Atypowy jest tutaj Głównym administratorem, więc nie zbanował Cię "koleszka". A Ty kilka dni temu otrzymałeś bana o długości 7 dni 🙂 Wszedłeś wcześniej (nie wiem jakim cudem) i został on przedłużony o te kilkadziesiąt godzin, które pozostały do końca.


Następnym razem zachowaj kulturę na serwerze, a banów nie będzie.

Danie Ci admina to największa głupota popełniona przez Administrację 😉Za takiego configa już powinieneś dostać bana. Nikt normalny nie pojawią na długiej pod bs w 3 sekundy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie dodać, że masz sporoo czasu na przemyślenia i zebranie odpowiednich dowodów.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...