Skocz do zawartości
MIRAS

Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny wywiad - Kolejna Ciekawa osoba !!!

 

Chcesz się dowiedzieć - kto zamieszkuje Sadurki ?

Kto boi się pytania o Masturbacji ? :trollface:

I czemu się określił niedźwiedziem ?

.

.

.

 

Zapraszam poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tayquil1.jpg.79756d69f7d104e750964eca9064c36e.jpg

 

 

 

 

Witaj. Standardem jest opowiedzieć troszkę o Sobie w skrócie. Tak wiec...?🙂

 

 

 

 

Mam na imię Dawid mam 21 lat. Pochodzę z Lubelszczyzny. 

 

 

 

Cześć Dawid, skąd dokładniej pochodzisz 🙂 Co ciekawego znajduje się w twojej okolicy ( Z czego słynie) ?

 

 

 

Dokładniej to Sadurki (między Nałęczowem a Lublinem). 

 

W mojej rodzinnej miejscowości nie ma nic ciekawego, w Nałęczowie w sumie też. Chyba, że jesteś kuracjuszem i jara Cię chodzenie po parku z innymi kuracjuszami. 

 

Więcej do zaoferowania ma Lublin. Śliczne stare miasto. A jeśli ktoś ma czas i lubi ładne widoki + klimat w sam raz na spacer to polecam Kazimierz Dolny. 

 

Z czego słynie moja okolica? Z cebularza chyba

 

 

 

Chyba ? Moja z keczupu, nie jest gorzej 😄

Na co dzień czym się zajmujesz ?

 

 

 

Chyba, bo o niczym innym nie słyszałem, a Lubelszczyzna słynie z cebularza. 

 

Pracuje w fabryce felg. Pakuję je, przygotowuje zlecenia.

 

 

 

Czyli przygodę ze szkołą już skończyłeś ? 

Jakiś upust na felgi byś załatwił ?

 

 

 

Planuję coś zaocznie zacząć od października, ale nie wiem czy to wypali. 

 

Ja solidna marka promocji nie daje. Chyba, że za pół litra xD.

 

 

Czyli z felgami się dogadamy.

 A ze szkołą - o czym myślisz konkretniej ? Coś w zainteresowania czy aby mieć wyższe wykształcenie ? 

 

 

Jeśli miałbym wrócić na studia, to chciałbym psychologię zacząć. Jak się nie dostanę to odpuszczam temat studiów. 

Chodzi bardziej o wykształcenie, jednak psychologia jest sama w sobie ciekawa. 

 

 

Na co dzień oprócz pracy, co zajmuje ci większość czasu ?  Nie mówię o śnie. :trollface:

 

 

Hmmm... Wracam do domu to głównie spędzam czas z dziewczyną.

Coś oglądamy, gotujemy. No i też gram na komputerze, ale mało.

Z godzinę dziennie i tyle, jakoś mnie zaczęło to nudzić.

 

 

Dziewczyna, opowiesz Nam coś więcej o Niej ?  Jak się poznaliście ? Ile już ze Sobą jesteście ?

 

 

 

 

Karolina, 21 lat. Chodziliśmy do tej samej klasy w gimnazjum, więc znamy się od prawie 9 lat.

Chociaż wcześniej praktycznie nie gadaliśmy. 

Pół roku jesteśmy ze sobą. 

 

 

 

Życzę, aby związek trwał wytrwale 🙂

Patrząc na awatar muszę z ciekawości spytać. Jesteś wierzący ? 

 

 

Nie dziękuję ;). 

Nie, nie jestem wierzący. Nie krytykuje wiary, ale od kilku lat odbiłem od wiary. 

I tu plot twist, na avatarze jest Keanu Reeves

 

 

Jak się znalazłeś na home-edition ?

 

 

 

Na serwerach przypadkiem, a żebym się na forum zarejestrował to Ty mnie namawiałeś kiedyś na dd2 w nocy 😅.

Pamiętam jakby to dziś było. 

 

 

 

Ah dobry Tatko 😄

Jesteś z nami prawie 2 lata, obejmowałeś przeróżne stanowiska - czemu aktualnie Przyjaciel ?

 

 

 

 

Raczej Dziadek a nie Tatko😅 [Tu następuje plaskacz podczas wywiadu XD]

 

Czemu przyjaciel? Głównie przez podejście administracji (czerwonych) w tamtym okresie (oprócz Sevrala). 

Serwery upadały. Gdy były propozycje to czerwoni albo olewali albo dawali marne wymówki typu, , bo fortnite teraz popularny". 

Wyszedłem z założenia, że czemu ma mi zależeć skoro właściciel na to ma wywalone. 

 

Jak widać dało się to ogarnąć co pokazał Atypowy, wystarczyły tylko chęci i chwila czasu. 

 

 

Czyli również cieszysz się z jego powrotu ?

A teraz jak serwery mają się troszkę lepiej, nie chciałbyś wrócić do admina lub moderatora. Tak potrzebnych teraz funkcji ?

 

 

 

 

Fajnie, że Atypowy to ogarnął, co mnie cieszy. 

 

Nie, nie chciałbym. 

Po pierwsze dalej pamiętam olewkę naszych opinii. 

Po drugie, dużo fajnych osób odeszło z którymi świetnie się grało/spędzało czas na forum. Kiedyś to było kurłaaaa 🐷 😅

 

 

 

Szczególnie za kim najbardziej tęsknisz ? Mówię o całym okresie twojego pobytu, nie tylko o ostatnim kryzysie serwerów.

 

 

 

 

Najbardziej tęskniłbym za Kapibarem, gdyby nie fakt, że mam z nim realny kontakt, czasem wychodzimy na piwo 😅

A z tych z którymi się urwał to : Lio, Zoom, Nook, Olka. 

 

 

Kto wie, może kiedyś jeszcze powrócą.

Tak pamiętam wasze spotkanie z Kapim oraz Zankorem.  Jakby powstała wizja zlotu, przejechał byś się na takowy ?

 

 

Jeśli miałbym czas to pewnie. Z Dziadkiem trza by się napić 😅

[Drugi, może końca wywiadu nie być]

 

Przez te 2 lata spędzone, nasuwa ci się na myśl jakaś ciekawa; śmieszna historia ? 

 

 

 

 

Sporo było rzeczy, ale dokładnie ich nie opowiem, bo aż tak dobrze ich nie pamiętam. 

Jednak dobrze wspominam granie na kurniku, śmieszki na sbx przy których dość często śmiałem się przed ekranem, a najbardziej to legendarne kłótnie w AR😅

 

 

To fakt, tam się różne historie pisały 😄

 

Nie jesteś wierzący, ale przyjmiemy że inkarnacja istnieje. Masz do wyboru 3 zwierzęta na następne wcielenie: 

 

  • Mrówka - strasznie pracowita, Lecz mała, bez bronna, wiecznie nie doceniona
  • Wilk - szybki, bardzo nie bezpieczny, król lasów - lecz pozostałe zwierzęta za Tobą nie przepadają
  • Niedźwiedź - Strasznie silny, pomimo logiki bardzo lubiany przez inne zwierzęta. Lecz przez sen zimowy przez pół roku znikał byś w nim.

Co byś wybrał,  dlaczego ?

 

 

Gdybym miał wybrać, to wcieliłbym się w niedźwiedzia. 

Jestem trochę takim niedźwiadkiem. Częsty brak logiki w moich działaniach, potrafię podejmować głupie decyzję.

Staram się nie szukać wrogów. A spać to ja uwielbiam, więc sen zimowy jest w sam raz dla mnie.

 

 

 

Uprawiasz/uprawiałeś jakiś sport ? coś na celu poprawy kondycji ?

 

 

 

Czasem biegam jak złapie fazę, jednak aktualnie nie chce mi się po prostu 😅. No i w piłkę nożną grałem ze znajomymi. 

 

 

 

Jakim typem człowieka Sam byś się określił ? Nerwus ? Uparty ? Może kłótnie na forum to tylko pozorne zgrywanie się nie raz ?

 

 

 

Jestem raczej spokojnym typem człowieka.

Nerwowy nie jestem, uparty trochę.

Kłótnie były urozmaiceniem pobytu tutaj i zawsze gdy myślałem, że o mega nieważną pierdołe nie da się pokłócić, to w admin room sprawiał, że zmieniałem na to pogląd, bo czasem o dwa słowa to wybuchała mega inba xD.

Przy większości po prostu wyrażałem swoje zdanie, ale bez nerwów czy większych spin.

Jednak zdarzały się sytuacje gdzie byłem wkurzony na kogoś, za jakiś durny post, który był kopalnią prostactwa i chamstwa bez wnoszenia czegokolwiek do danego tematu.

Po prostu niektórzy wylewali żółć, żeby się poczuć lepiej. 

 

Teraz też zdarzają się mini kłótnie na sbx, chociażby za napisanie,, co tak dużo piszesz ".

Za to dostałem groźby blokiem czatu na 24h, także przed telefonem miałem beke z tego. 

 

 

 

No zasady u Nas są dość rygorystyczne. Co sądzisz,  np. O całkowitym zakazie przekleństw na serwerach w dziennych godzinach ? 

 

 

Cs jest kierowany do starszych graczy (wynika tak z PEGI), więc wprowadzenie całkowitego zakazu podając argument,, bo dzieci " jest słaby.

Nie spotkałem się na żadnej sieci z takim zakazem. Zakaz do wywalenia. Jednak sam staram się nie przeklinać w grach. 

 

 

 

Z pośród wszystkich serwerów jakie mieliśmy, od dawnych TP/FFA ( już raczej nie miałeś przyjemności na nich grać, jak Ja nie miałem) po 4Fun/PB/ DD2 GO mod/ GO mod/FFA zwykle i aktualnie połączony i przerobiony serwer FFA (#1). Za którym najbardziej przepadałeś ?

 

 

 

Oczywiście za Dd2 go mod. To tam przegrałem kilkaset godzin i to tam zaczęła się moja przygoda z HE.

 

 

Zapewnię czytasz książki. Jakiś tytuł polecasz ? 

 

 

 

Ostatnio odświeżam sobie Wiedźmina, więc polecam. Trzeci raz czyta się tak samo dobrze jak pierwszy 😅

 

 

Za pewne lubisz zjeść jak każdy, za niedługo święta - najlepsza okazja aby zajadać się nie patrząc na kalorie XD 

Którą potrawę najbardziej sobie cenisz ? Pomagasz Sam w kuchni ? 

 

 

 

 

Na święta to mi się odkurzacz włącza xD.

 

Ryba po grecku, bigos i barszcz czerwony z uszkami moje top3. 

Pomagam jak mogę mamie. Kroje, lepie itp 😅 funkcja przynieś, wynieś, pozamiataj. 

 

 

Drzewko świąteczne już jest ?  🙂 

Ps. piszę drzewko, bo raz widziałem palmę z bombkami XD

 

 

 

U mnie w pracy jest choinka z felg xD

 

A co do mojego drzewka, to jestem normalny i mam choinkę 😅. Ubrana na złoto i czerwono. Trochę krzywo, a że ja mam krzywo pod sufitem to pasuje xD

choinka.jpg.63c1021b541f8e290be171be52738f31.jpg

 

 

 

Nikt chyba nie lubi tych życzeń w święta, lecz Siebie znasz dobrze. Czego byś Sobie życzył na kolejny rok ?

 

 

 

Życzę sobie, żebym podejmował mądrzejsze decyzję czasem.

Poza tym życzę sobie by nadchodzący rok był taki jak obecny, bo ten jest dla mnie bardzo dobry.

 

 

 

A Naszym użytkownikom czego życzysz ? 

 

 

Użytkownikom życzę zdrowia, szczęścia, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze.

 

 

 

Dzięki za Wywiad Dawid 🙂 Super robota - myślę wiele się dowiedzieliśmy

Tobie oczywiście również życzę Zdrówka, Spokojnych rodzinnych świąt, Abyś jednak odnalazł coś niezwykłego godnego pochwalenia się w swojej Wiosce ( Np Ciekawy dworzec ) Jak wspomniałeś mądrych decyzji życiowych. Po prostu Hohoho Pięknych świąt 🙂

Pozdro !

 

 

 

Jeżeli wywiad z Dawidem się podobał zostaw punkcik !

A My nie hamujemy, już zaczynam kolejny wywiad z użytkownikiem.

 

Tak więc do kolejnego wywiadu.

HEJ !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...