Skocz do zawartości
MIRAS

Wywiad Katarzynka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Kolejny wywiad przeprowadzony z nietypową osobą.

 

Nie trzymając Was w napięciu przedstawiam :

Katarina.png.4219c42b6bf92c308f6afacb45cec560.png

 

 

 

 

 

 

 

@MIRAS

 

Witaj. Jako że wywiady w większości służą aby czegoś się dowiedzieć. Wiadomo My chcemy się dowiedzieć Kim Jesteś 🙂
Także przedstaw się w kilku słowach 🙂

 

 

@Katarzynka;)

 

 

Aveeee! Nazywam się Katarzynka... no dobra pora odsłonić karty po tych wszystkich latach. Nazywam się Mateusz i mam 27 lat. Pochodzę z Łodzi i właśnie tutaj mieszkam. Kim jestem? Na to pytanie myślę wypowiem się w dalszej części wywiadu ( żeby chociaż ktoś dobrnął do tego momentu )

 

 

Co słychać w Łodzi ? Jakieś nowości. Miejsca warte odwiedzenia ? Dawno nie byłem.

 

 

 

 

 

 

W Łodzi bez zmian. Dalej walą się kamienice, a dwie drużyny biją się na każdym kroku 🙂 a na poważnie, po zdaniu matury rozpocząłem studia w Katowicach na kierunku Inżynieria Materiałowa, więc do Łodzi wpadałem co weekend przez 6 lat i mogę powiedzieć jedno. Zmieniło się bardzo dużo. Niestety efektem tych zmian są wykopki jakie ZDiT urządza sobie na ulicach Łodzi, ale i tak jest o niebo lepiej niż było jeszcze 10 lat temu 🙂 Jeżeli chodzi o nowości to np. niedługo rozpoczynają się prace związane z budową metra, a no i dobudowują resztę stadionu na ŁKSie 🙂 Co do miejsc wartych odwiedzenia na pierwszym miejscu postawiłbym ulicę Piotrkowską, jest no najdłuższa tego typu ulica w Europie, znajdują się na niej kluby, puby, restaurację, kina, muzea, ogólnie ta ulica nigdy nie śpi 😉 to taka Mazowiecka w Warszawie lub Mariacka w Katowicach tylko,

że 100 razy dłuższa 🙂 na drugim miejscu postawiłbym Manufakturę. Kompleks sklepów kin restauracji hoteli w jednym miejscu. Znajduję się w miejscu starej fabryki Poznańskiego (powinniście kojarzyć to miejsce, jeżeli czytaliście lektury obowiązkowe w szkole), a co do reszty, myślę, że jeszcze jedną rzeczą wartą zwiedzania jest muzeum w EC1

 

 

Napisałeś Mateusz ...A więc skąd ten pomysł na Nick ? Oraz ukrywanie się pod imieniem podanym na forum ?

 

 

 

 

Skąd pomysł na nick.. już tłumaczę.

gram w tą gre od 99 roku już. za czasów dzieciaka w Łodzi była bardzo duża kafejka internetowa, w której siedziało się całymi dniami. W Łodzi były dwa klany, które trenowały akurat w tej kafejce. było to [avam] i [CYBERS] i wielu dzieciaków próbowało się do nich dostać. Z racji skilla udało mi się dołączyć do klanu [CYBERS] i grałem sobie pod nickiem [CYBERS]Anakin Skywaler. 

Jakoś chwilę po powstaniu serwerowni H-E trochę pograłem i tak zostałem po dziś dzień 🙂 "a o tych nocnych zabawach i rozmowach opowiem pewnie w dalszej czesci wywiadu 😉 "

jako, że byłem nastolatkiem, zakochałem się i wtedy jak dobrze pamiętam ustawiłem sobie imię mojej dziewczyny i nazwałem się KATARINKA<33

moja popularność na serwerowni nastała w momencie pojawienia się oprogramowania związanego z bindami muzycznymi( niektóre bindy słyszycie do dzisiaj na serwerach 😛 ) i ludzie nie wiedzieli za bardzo się do mnie zwracać więc @Mhm:> razem z @Kejti mówiły do mnie KATARZYN i któregoś wieczoru postanowiliśmy ukryć mnie pod pseudonimem Katarzynka 😉 

 

 

Wiemy że jesteś bardzo długo w tym gronie, na tym forum. Co skupiło twoją uwagę na Batona serwerach ? Jak się tu znalazłeś ?

 

 

 

Znalazłem Batona przeszukując polskie serwery w poszukiwaniu tego w którym będzie fajna atmosfera. 

 

Moją uwagę przykuł przede wszystkim skill bywalców. Naprawdę jak zebrała się konkretna ekipa wieczorem na serwerze, to aż nie chciało się wychodzić, a jak kogoś wyrzuciło to ogólnie ciężko było się dostać na serwery, które do 2-3 w nocy były pełne. Pamiętam ile wyzywałem wciskając ciągle tyldę i ctrl+v próbując dostać się i chociaż zagrać 🙂 z reguły udawało się to po zmianie mapy więc wyobraźcie sobie ile to trwało. 😉

 

 

 

Pamiętam jeszcze takie czasy.

Wiem i pamiętam że do nie dawna obejmowałeś rangę administratora / Global admina. Jeszcze jakieś rangi w przeszłości, doświadczenie ? A może liczysz na jakiś powrót.

 

 

 

Zgadza się. jakiś czas temu skończyłem z CSem, ale kiedyś, pełniłem również funkcję administratora na każdym serwerze gdy nie było czegoś takiego jak Global 🙂  innych rang nie miałem bo nie odczuwałem takiej potrzeby, a czy będzie wielki powrót? myślę, że tak. nastąpi taki dzień, że ponownie zainstaluje 1.6 bo do tej gry się wraca z sentymentem.

 

 

Jak wspomniałeś w dziale "Przedstaw się". Miałeś długą przerwę - Dlaczego jak można wiedzieć ?

 

 

Dlatego, że @kazanek zbanował mnie na 2 lata. H-E przechodziło kryzys i każdy skakał sobie do gardła, warny leciały jak szalone bo kilka osób w tym Ja prowadziło wojnę z ówczesnymi moderatorami i nazbierało mi się 12 bardzo szybko. Prowadzone były akcję uwolnienia mnie z z objęć banicji i się udało za co z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować społeczeństwu H-E 😉

 

 

Czyli jednak słynny Zły Kazanek nie darzył Cię empatią ? Pomimo dość dobrej znajomości, wielu żartów itp. Czy po prostu dobrze spełniał obowiązki władzy.

 

 

Radek był zawsze osobą bezstronną i to była jego ogromna zaleta. Patrząc z perspektywy czasu, bo nie ukrywajmy,ale z każdym dniem nabieramy doświadczenia w życiu i stajemy się poważni, zrobiłbym to samo na jego miejscu tj. dał mi bana za dziecinne zachowanie 😉 każda społeczność musi mieć taką osobę, która odwala brudną robotę a taką role miał @kazanek który się nie patyczkował z nami ;D

 

 

Porozmawiajmy o zainteresowaniach, jakieś szczególne na które poświęcasz dużo czasu ?

 

 

Powiedziałbym, że narzeczona, ale to by było kłamstwo 😄 Ona uważa, że powinienem ożenić się z komputerem 😞 tak naprawdę pracuję w branży eventowej i muzycznej i to jest chyba coś na co poświęcam najwięcej czasu bo 7 dni w tygodniu, a czasami nawet 8 dni... z codziennych rzeczy od prawie roku staram się regularnie odwiedzać siłownię i basen. Dobrze zjeść dalej lubię, ale dzięki siłowni mogę to robić i przybierając tak bardzo na wadze 😉

 

 

Branża muzyczna, widziałem że spotkałeś się z różnymi gwiazdami. Opowiedz Nam coś więcej o Tym.

 

 

 

Uważam, że każdy w życiu powinien mieć marzenia i dążyć do spełnienia ich.

I Ja to właśnie zrobiłem. Przygotujcie się bo to będzie długie 🙂 i pokaże wam, że każdy może, wystarczy chcieć i być sobą...

 

IEM 2013

 

pojawiłem się jako zwykły widz. oglądałem sobie mecze i ogólnie robiłem zdjęcie z każdym kogo znałem. w sobotę po każdym IEM jest afterparty dla całej załogi organizatorów, youtuberów, gwiazd itd. no i wyszedłem sobie na papierosa tylnim wyjściem spodka. patrze a tu Kubon i Libik (gracze LoLa) to podbiłem, pogadaliśmy i spytali się czy nie chce iść z nimi na to rzeczone afterparty. No to się zgodziłem bo to było jak spełnienie marzeń dla 20 latka. Tam trzymając się chłopaków oczywiście poszedłem sobie na fajkę na balkon a tam 3 panów piło sobie wódkę, zagadali do mnie, z godzinę nawijaliśmy i jeden zwraca się do mnie, że rano zaprasza mnie na strefę VIP i dał mi swoją odznakę organizatora, żebym mógł wejść. Jak się okazało był to Nik - szef ESL a mój przyszły pracodawca. Dzięki tej pracy w głównej siedzibie ESL poznałem naprawdę wiele pozytywnych ludzi, miejsc i poczułem się spełniony.

 

Rozdział 2 Youtube

 

Okres pracy w ESL po kilku latach dobiegł końca. Dzięki niej poznałem wielu youtuberów i dzięki temu zaprzyjaźniłem się mocno z czołowymi youtuberami w Polsce. Nigdy nie traktowałem tego jakoś szczególnie. Zawsze byli to dla mnie normalni ludzie, nie imponowało mi to, że w pewnych momentach nie mogłem się ruszyć bo oblegało nas pełno dzieciaków, czy byłem w śmietance towarzyskiej. Fakt, było to czymś nowym, bycie na topie, ale po 2 latach poczułem się tym mocno zmęczony. Tak bardzo, że usunąłem się w cień. Słuch o mnie zaginął bo tego chciałem. Zakochałem się, ustatkowałem i patrząc z perspektywy czasu zrobiłem dobrze, bo wiele osób z którymi współpracowałem przy rożnych dealach również się wycofało.

 

Rozdział 3 Armin i branża eventowa

 

Zawsze chciałem poznać Armina van Buurena. To było moje marzenie chyba jeszcze od 2009 roku. Dzięki odpowiednim znajomością udało mi się to bardzo szybko. Wsiąkłem w ten świat tak bardzo, że po dziś dzień sprawia mi radość każda impreza. Czy to na Backstage czy to przy scenie. Dalej mnie to jara. Mam nadzieję, że starczy mi sił chociaż nie ukrywam, ale nie mam czasami już sił i mam ochotę po prostu zwyczajnie nic nie robić

 

 

Masakra, jak dążenie do celu i trochę szczęścia spełnia marzenia 😄

Filmy, jakieś konkretne które utkwiły Ci w pamięci ? Które chętnie polecisz komuś ?

 

 

 

myślę, że są dwa takie

 

Mój Przyjaciel Hachiko - to dzięki temu dziełu w naszym domu pojawiła się nasza Yumi 

 

18444727_1558877784146425_5697271047242383360_n.jpg

 

i chyba Ostatni Smok - film na którym zawszę płaczę 🙂

 

 

Ciekawy wybór, prócz filmów - czytasz książki ? 

 

 

Szczerze? nie. nie mam czasu na książki. Czytam gazety, artykuły i wszystko co znajdę w sieci. Natomiast bardzo często w czasie podróży słucham audiobooki i usprawiedliwiam się, że to to samo 😄

 

 

 

W końcu to jest forum gry Counter Strike, Wiadomo mnóstwo czasu grałeś na FFA, czy tam dawniej TP. Ulubione mapy ?

Zachwalałeś się wynikami ("Topka się sama nie nabije") Dobrze grałeś ? Jakie najlepsze staty ?

 

 

Jeżeli bym miał wybierać to w kolejności

nuke

inferno

dust2

 

Myślę, że grałem dobrze, swojego czasu byłem wymiataczem z AWP i do tej pory mi to zostało. mam przegrane na swoim steamie 2k5 3000 h bez sztucznie nabijanych godzin więc myślę, że tych najlepszych statów by się znalazło 😉 

 

 

 

Oprócz CS'a. Najlepsze gry w które grałeś ?

 

 

 

Trudne pytanie...

 

Jest wiele takich gier. Od zawszę jestem fanem Wiedźmina i pewnie ten tytuł postawiłbym na 1 miejscu ale Assassin's Creed w moim życiu też mocno namieszał. Nie chce wybierać bo skończyłem naprawdę dużo tytułów na różnego rodzaju konsole...pamiętam czasy Amigi... ale jeżeli miałbym określić przedział czasowy np. 10 lat to były by to dwa tytuły: God of War oraz Red Dead Redemption 2. ale są jeszcze Tomb Ridery (STARE) Residenty Evile, Gothicki oj dużo straciłem życia i związków przez gry 🙂 

 

 

Aktualnie sprawa Batonowych serwerów, Jak uważasz. Co by mogło zmienić aby to miejsce było bardziej żywe - może troszkę rozwinąć horyzonty na kolejne serwery ? 

 

 

 

Myślę, że brnięcie dalej w wyłącznie serwery 1.6 to jest reanimowanie trupa. Brakuję mi chociaż jednego serwera CS GO,, który na pewno zwiększyłby liczebność ludzi na forum i serwerowni.

 

To tak jakbym twierdził, że Fiat 126p jest lepszy niż Mercedes. Niby jeździ i ma swoich zwolenników, ale na dłuższą metę nie ma szans z nowoczesnością. 

 

Jednakże mamy czas remake'ów więc może w przyszłości pojawi się remake 1.6? kto wie..

 

 

Admini, właściciele się również zmieniali. Uważasz że aktualni sobie dają radę ?

 

 

Z tego co obserwuję forum codziennie, często widzę trafne decyzję lub brak słusznych skarg, więc myślę, że jest dobrze.

 

 

 A Szczególnie lubiany przez Ciebie użytkownik forum ? Najwięcej przepisanych godzin, żartów ?

 

 

Najwięcej przepisanych i przegadanych godzin miałem z @Mhm:> @Nucleus @Natalia i można to nazwać dniami i wieczorami 😉

 

 

Zbliżają się święta, jak zamierzasz je spędzić ? Sylwester - Jakieś plany już na wystrzałową imprezę ?

 

 

 Przez 365 dni w większości jestem gdzieś na imprezach i uwierz mi, że w ten jeden dzień najchętniej wybieram domówkę z przyjaciółmi. Na sale jestem za młody 😄 w tamtym roku udało mi się koło 3 zasnąć przy stole, ale byłem spokojny bo wiedziałem, że nic głupiego mi nie zrobią 😄

 

 

Dla czego jeszcze nie zamieściłeś swojej pracy w Moim konkursie ? XD (Już przedawniony)

 

 

Bo umknął mi Twój temat między odliczaniem a jakimiś zabawami. Fajne rzeczy powinny być przypięte i widoczne w specjalnej rubryce 🙂

 

 

Czy utrzymujesz z kimś z dawnej ekipy realny kontakt na co dzień ?

 

 

Nie. Czasami się z kimś człowiek zgada, ale widzę po fejsie, że większość ma rodziny i swoje zajęcia @Nucleus od niedawna ma nawet dzieciaka, czego mu gratuluję, bo zawsze myślałem, że będzie starym kawalerem 😄

 

 

Przez te wszystkie lata wiem że bywałeś na zlotach organizowanych przez Ekipę HE. Odnalazłem opowieść z jednego z nich :

 

"

Do Warszawy dojechałem o 10:03 jako pierwszy. Nie liczę oczywiście tych którzy byli w czwartek i mieszkali u chikwaikwaia:) tj. fufek, kazanek, majlo. Po 2 godzinach spędzonych na Dworcu Zachodnim pojawił się on, BaToN. W śliwkowej koszuli która śmierdziała hipsterstwem na kilometr:D. Wsiedliśmy w tramwaj gdzie oczywiście Maciek przyciągną rumunkę z harmoszką;). Dojechaliśmy do Złotych Tarasów i udaliśmy się do McD po 8 cheesów i średnią cole. Tam dorwał nas „brwisty” a potem kazanek, majlo i fufek razem z AAA:). Poszliśmy sobie w stronę Pałacu Kultury gdzie rozdzieliliśmy się bo trzeba było odebrać Ozona, Byka i eXo, oczywiście metrem. Po odebraniu wyżej wymienionych botów przyszedł czas na małą sesję zdjęciową i kupienie przez Ozona pomidorków i ogórków:D. Później dotarł do nas Denim, Natalka, Elizka więc udaliśmy się do Hostelu. Wejście ozdabiała piękna brama jak ze slamsów więc ktoś stwierdził: „w środku jest pewnie lepiej nie?” co skwitował Nucleus słowami „nie” co było pierwszym poważnym bólem brzucha ze śmiechu:D:D.

JEST! DOTARLIŚMY! Na wejściu każdy bukował sobie łoże rozpusty a Ozonek od razu rozlewał wódke……….. Oczywiście wypiliśmy sobie z 2 litry wódki i przyszedł czas na obejrzenie koszulek które przywiózł Maciek. Pomińmy gafe, że na koszulkach Mani jest napisane „MANIA BIEL i MANIA CZAR” :D:D:D… dotarł do nas Pol i można było iść coś zjeść czyli kebab;) w tym czasie dotarł do nas Klapek i Gargamel więc myknęliśmy zobaczyć Wisełke. Po dotarciu nad fontanny Pol podszedł do pary całującej się przy fontannie i spytał czy GRAJĄ MIXA??.. niestety nie grali:(:(.. Nad Wisłą obowiązkowe zdjęcia i wróciliśmy pić! Do godziny 3 wytrzymałem tylko ja Elizka eXo Majlo i Ozone a reszta spała jak dzieci. Oczywiście w tym czasie piliśmy tj . ja, Ozone i Majlo lecz Majlak nie wytrzymał tępa i zwiał w kimę :D. W między czasie Baton wstał, żeby nam dotrzymać towarzystwa ale kiedy dostał 2 kielichy w przeciągu 4 minut zwątpił i poszedł spać;D Wódki poszło w ciul tj. 6-7 litrów z czego połowę wypiłem ja Ozone;D po położeniu się o 5 rano zostaliśmy obudzeni przez pierdzenie Pola więc to był znak, że trzeba wstawać;D nawaleni i śpiący szliśmy się kąpać i do WC. Siedząc sobie w pokoju przyszła do nas właścicielka z informacją, że „powiedzcie mi, kto kiepował do mojego masła?” :D:D:D:D na szczęście Ozone jako dżentelman oddał pani za masło ale on chciała przeprosin, więc dostałą kasę ale przepraszam nie usłyszała:D. Po wyszykowaniu się poszliśmy pochodzić po mieście i na chinola. W międzyczasie ByQ wykazał się jako wzorowy obywatel podając numer rejestracyjny poszkodowanemu kierowcy:). O 15:40 wsiadłem już w pociąg bo musiałem wracać do pracy ale wymieniłem się ze Złotym. Pozdrawiam wszystkich którzy byli tam obecni i dopiszcie sobotę wieczór bo ja nie wiem co było;d

PS oczywiście śmiechu było więcej ale wypisałem to co pamiętam..

PS2. Do wczoraj waliło ode mnie wódką…………."

 

 

Jakieś jeszcze wspomnienia, materiały ?

 

 

Kilka filmików :

 

 

 

 

 

Oraz Ja w dość nie Typowym ujęciu xD

 

 

Wszystko dostępne na forum, więcej niestety raczej przepadła gdzieś w internecie.

 

 

Jakie zwierzątka posiadasz poza Psiną ?

 

 

Klacz "Avolte"

20413933_100999300595665_1258428719917547484_o.jpg

 

Oraz Mariana (Rasy dachowiec )

 

 

 

 

Na filmiku pojawiła się jakaś przepiękna Istota :love: Zdradzisz Nam coś więcej o wybrance twojego serca ?

 

 

Trafne stwierdzenie "ISTOTA" 😄 , To jest moja narzeczona Amelia.  Pod koniec sierpnia dostanę GPS na palec więc nie będzie Mi wesoło 😉 Często zastanawiam się jak ona ze mną wytrzymuję... Wiesz dosyć często Mnie nie ma, weekendy głównie gdzieś w Polsce i do tego w klubach wypełnionych napalonymi 19 latkami. Nie jest ani trochę zazdrosna, a ja Jej nie daje ku temu powodów. Bądźmy szczerzy, starzeję się, brzydnę, która by mnie chciała potem? 😆 Jak jest jedna to trzeba się jej trzymać 🙂

69609697_2476364059086672_7742579136962494464_o.jpg

 

 

W obecnej sytuacji muszę zapytać, czy chowając się pod imieniem Katarzyna nie było Ci dziwnie  jak setki chłopców kręciło bajerę w twoją stronę przez te lata. ? Chyba nawet Ja kiedyś to uczyniłem :unsure::laugh:

 

 

Dziwne? ani trochę, bardziej zabawne. Zamysł był taki ,żeby najzwyczajniej w świecie facetom było głupio, że bije ich dziewczyna. I głównie o to chodziło. Nie ukrywajmy, nie ma nic gorszego jeżeli kobieta pokonuję Cię w czymkolwiek. Czujemy się wtedy słabi, i wychodzi w Nas agresja. Ile to razy czytałem na czacie "ZMYWARO DO KUCHNI" gdy otwierałem na meczach. To jest śmieszne .

 

Jak dalej widzisz swoją przyszłość ? Cele do osiągnięcia ?

 

 

Ślub. To na razie mam w głowię. Bo człowiek zorganizował w życiu wiele imprez, ale bardzo się boje, że ona nie wypali. Rodzina Ci nie powie prawdy, a obcy ludzie tak i tego sie martwię. A jeżeli chodzi o dalszą przyszłość to budowa domu.

 

 

Planowane potomstwo ? Następca władania AWP za kilkanaście lat na serwerach Batonowych ?

 

 

No jakiś następca by się przydał, ale oboje uznaliśmy, że mamy tak bardzo chaotyczne życie, że opieka na tą chwilę dzieckiem byłaby po prostu nieodpowiedzialna z naszej strony.

 

 

 

 

 

 

Nauczyła Cię Magda gotować ?

 

 

1212062969_Matigeslerka.thumb.jpg.ec1d3781867c781c048adaa3f556fc12.jpg

 

 

Magdę pierwszy raz spotkałem w Polskim Radiu gdy w poczekalni piłem kawę a Ona usiadła obok. Pogadałem i pochwaliłem się Jej Moim popisowym daniem.. Spytasz jakim? A no powiedziałem jej, że robię najlepsze kanapki z sererm i keczupem. Myślę, że mama może być ze mnie dumna 😄

 

 

Co oczekujesz od roku 2020. Co sobie życzysz ?

 

Wspomniałem już o ślubie, więc chciałbym żeby był świetnie zorganizowany, chciałbym również zdrowia i miesiąca spędzonego na plaży w Tajlandii. Nie byłem na urlopie od 2 lat.

 

 

W profilu masz bardzo specyficzną nutkę, zdradzisz Nam troszkę coś o niej ?

 

 

Nutkę nagrał nasz serwerowy kolega i były admin Dragomir 😉 Są tam chyba wszyscy, z którymi spędziłem kilka lat swojego życia 🙂 i jest tam również wers poświęcony Mnie 🙂 Zapraszam do odsłuchu.

 

 

Czy na koniec chciałbyś coś Nam Mateusz dodać ? Pozdrowić kogoś ?

 

 

Przede wszystkim chciałbym życzyć wszystkim Wesołych Świąt i kolejnego Szczęśliwego Nowego Roku. Oby forum zyskało ponownie blask i wspaniałych ludzi, którzy tutaj urzędują 🙂 a pozdrowić? Starą ekipę i tą nową no i kiedyś był taki użytkownik Kugell007 to też go pozdrawiam 😆

 

 

 

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Super, że otworzyłeś się przed Nami !

Liczę że nowi użytkownicy troszkę inaczej spojrzą na Twoją osobę.

Troszkę starsi kojarzyli jedynie że, byłeś zbanowany i po znajomości odbanowany.

Z okazji zbliżających się świąt :

Tobie i Amelii życzę dalszego szczęścia na swojej drodze życia.

Aby ślub jednak był piękniejszy niż oczekiwania ( Czekamy na adres, purtelam musi wjechać)

Aby Marian z Avolte się dobrze chowali.

Aby wyjazdy dalej były tak energicznie ciekawe, lecz jednak nie długim rozstaniem 🙂

(Pozdrów Armina 😛 )

Abyś powrócił na odpowiednią rangę do Nas.

 

HEJ !

 

 

 

Użytkownicy:

Liczymy wraz z Mateuszem że wywiad się spodobał.

Standardowo zostawcie reputkę, komentujcie i chłopy nie kręćcie już bajery, bo zaś się musi tłumaczyć 😄

 

Pozdrawiamy i do kolejnego Wywiadu już w Nowym Roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze ja tez bajerę zapodałem xD Fajny wywiad Podoba mi sie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to chłop jest? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny wywiadzik 😄

Bajerki najlepiej się oglądało z boku, gdy człowiek wiedział, że to facet, a inni go bajerowali 😄

 

Co do filmików.. RAFAŁ, ale Ty tam młodziutki byłeś, haha 😄 oglądaj i wspominaj, bo już stary dziad jestes 😄 @Atypowy ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad bardzo dobry. Milo się dowiedzieć ze jest ktoś z Łodzi ;-] gdyż sam jestem urodzonym Łodziakiem 😄. A w jakiej kafejce spędziłeś tyle czasu bo w tamtych czasach było ich całkiem sporo. Pozdrawiam ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...