Skocz do zawartości
son goku

[Zamknięty] VOTEBAN NA SERWEACH BATONA

VOTEBAN  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. VOTEBAN

    • ŻĄDAMY VOTEBANA ALBO ROBIMY PRZEWRÓT
    • NIE CHCEMY VOTEBANA


Rekomendowane odpowiedzi

Wnoszę o przywrócenie votebana na serwey batona iż w czasach kiedy nie ma adminów gracze będą mogli wyżucić delikwenta za cheaty , txt , kulture inp

jak wiemy jest to bardzo pomocne w godzinach porannych oraz póżno wieczornych.

Osoby które  tylko się za mną zgadzają boć nie zapraszam do głosowania a osoby ktore mają coś więcej do powiedzenia zapraszam do dyskusji

@Atypowy @Sevral @Honor mam nadzieję że któryś z panów będzie łaskawy odpowiedzieć na ten temat

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Nie i jeszcze raz Nie jest za dużo ludzi którzy by dla jaj robili sobie vote bana ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i kto bedzie mial staty 30:3, to Go dzieci wywala... Bylo juz, i sie nie przyjelo. Jestem na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbędny plugin, dużo więcej płaczu na forum by było o fake bany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra z @OWSIANY pszenny  to jest  ciekawy argument ale na mojej straży nikt nie dostał votebana bezpodstawnie

@Reikon wybacz ale to jest żaden dla mnie argumen poniważ X OSÓB NIE ZGLOŚI CIEBIE DLA BEKI

@Stracony  nie wiem czy grałeś jak był ten plugin ale takich sytuacji nie doświadczyłem ani nie byłem świadkiem chociaż jestem osobą wystającą z nad szeregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes na NIE bylo to juz i przez to byli wyrzucani gracze ktorzy nawet nie byli odpaleni i pamietam co sie dzialo wtedy jak ten plugin byl takze jeszcze raz NIE

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się starasz, ale źle celujesz z propozycjami. Plugin wyżej argumentowany, źle stosowany był u Nas na serwerach. Mamy Inspektora co w miarę reaguje.

Fakt idzie ustawić proporcje do wywalenia np. 70% ale tak samo ktoś nie słusznie bez waszego fachu w oczach może być osądzony. I wtedy mamy szukać po HLTV ?

Również jestem na Nie

 

Chcesz działać na serwerach dla dobra ? Złóż podanie 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin wprowadzi więcej złego niż dobrego.

1. Na hasło "on cheat'uje banujmy go" część graczy bez zastanowienia się będzie głosował na usunięcie gracza, będą wylatywać dobrzy gracze, bez weryfikacji np. admina, a potem szukaj po HLTV czy faktycznie tak było.

2. Wzrośnie liczba skarg na forum, ewentualnie zmniejszy się ilość graczy

 

Jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MIRAS Inspektor działa tylko na #1 xD ale ogólnie to zgadzam się z resztą ludzi, że plugin jest marnym pomysłem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę że jednogłośnie (prawie)  są na NIE

Chociaż zbytnio z wami się nie zgadzam 😮

Dziękuję za kulturalną dyskusję 😄 i życzę miłego wieczoru  @Deus @OWSIANY pszenny @Stracony @smutneoczy @MIRAS @jezyk777

@MIRAS na admina się nadaję bo i wyższe stanowiska kiedyś dzieżyłem 🙂 ale  zgodnie z moim przekonaniami nie będę płacił za swoją usługę ( bycie adminem to praca ,a ja za pracę nie lubię płacić 😄 )

@Atypowy mógłbyś zamknąć temat gdyż lud się wypowiedział 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...