Skocz do zawartości
Paff Dady ; ] 24

[Zamknięty] BLUZGI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,już od dawna myślałem o tej propozycji aż w końcu ją zapodam a mianowicie chodzi o  bluzgi  od 6 do 22 regulamin zabrania i tak wiem jest regulamin  bo co i rusz są bany i każdemu zdarzy się polecieć już nawet nie mówię o Sb ale jak dla mnie bany za bluźnienie to słabe ;/...tylko tutaj tak jest..jakieś dziwne macie do tego podejście do tego wszystkiego <GÓRA>..może inni gracze by się co do tego odnieśli żeby zlikwidować bany za bluzgi chciałbym o odp...i jak byście to widzieli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro Ci wszystko przeszkadza, to może zmień sieć? Chcesz rynsztok na serwerze? Jakoś nie widzę żeby ktoś oprócz Ciebie miał z tym problem, bo masz o to ból dupy od dłuższego czasu. Inni potrafią nie przeklinać lub mało przeklinać (dostają ostrzeżenie i tyle). Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin, więc skoro nie podoba Ci się regulamin tutaj, to zmień serwer. 

 

I admini nie dają bana za jedno przekleństwo, tylko jak ktoś przegina z bluzgami lub wyzywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przeklinania to akurat dobrze, ze sa za to bany, bo co niektorzy jada tak piekna polszczyzna, ze nalezy im sie za to „nagroda”. Poza tym nie wpadajmy w paranoje, bo admini i tak pierw upominaja, wiec sie ciesz, ze chociaz tyle, a nie na starcie lecisz... 

Ostatnio to Ci nic widze nie pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak ban za przeklinanie musi być ponieważ przyjdzie taki delikwent jeden z drugim i zaczynaj przeklinać po między sobą aż uszy więdną nie raz samo upominanie nie wystarcza by uspokoić towarzystwo to jest raz . A dwa na tym serwerze chodzi o to by była kultura dlatego że gra u nas młode pokolenie niekiedy w wieku 10lat i po co mają się uczyć chamstwa . I przypominam to jest tylko gra a jak chcesz se po przeklinać to na boisko😎😎🔞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że nic mi nie pasuje jak napisałem że od dawna już naszła  mnie taka myśl i od razu rynsztok od tego są propozycje żeby pisać a nie już narzucacie swoje tezy..chyba po coś są te propozycje..i każdy może dać swoje sugestie i ja dałem taką nie inną...dobra i tak widzę nic z tego nie będzie.....ale spróbować mogłem..

@TdL Thief dobrze wiemy że i dziciaczki co nie mają 1- lat dobrze już potrafią przeklinać tylko zaraz nie wyjeżdzaj że wina rodziców bo tak uczą dziecko samo słyszy i nie ma innej opcji bo każdy przez to przechodzi ..tyle ..ale dobra...dobra niechaj Wam będzie....trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ten byl juz poruszany nieraz i Atypowy wyraznie powiedzial, ze nie ma mowy o zlagodzeniu kar za przeklinanie, a co najwyzej moze je zaostrzyc. Wydaje sie to logiczne przez fakt, ze na serwerze gra duzo mlodych graczy i po co maja sie takich rzeczy uczyc od nas starszych🙂

Jak Ci sie chce poprzeklinac to do lustra i jedz ile Ci sie podoba.

Temat wydaje mi sie, ze mozna zamknac, co by niepotrzebny spam sie zrobil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paff Dady ; ] 24 napisał:

Nie to że nic mi nie pasuje jak napisałem że od dawna już naszła  mnie taka myśl i od razu rynsztok od tego są propozycje żeby pisać a nie już narzucacie swoje tezy..chyba po coś są te propozycje..i każdy może dać swoje sugestie i ja dałem taką nie inną...dobra i tak widzę nic z tego nie będzie.....ale spróbować mogłem..

@TdL Thief dobrze wiemy że i dziciaczki co nie mają 1- lat dobrze już potrafią przeklinać tylko zaraz nie wyjeżdzaj że wina rodziców bo tak uczą dziecko samo słyszy i nie ma innej opcji bo każdy przez to przechodzi ..tyle ..ale dobra...dobra niechaj Wam będzie....trudno...

Może i tak

Ale to nie nasza wina jak kto wychowuje dzieci tu ma być porządek i tyle mordo nic nie poradzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam to tylko pozwolić przeklinać, już widzę jaka patologia byłaby na serwerach, niech ktoś zamknie ten  temat bo wałkowanie go dalej i tak nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co używać wulgaryzmów jeżeli grasz z 10-16 latkami?

Wyjdziesz na ulicę zwrócisz takiemu uwagę to pośle w twoją stronę wiązankę kur%^&... 

Rozumiem 1 kur... na godzinę (wkurzyłeś się) za nią upominam, ale jak słyszę zdanie składające się z samych k.. h... to nie czuję się dobrze na serwerze i wypraszam takie osoby.

A jeżeli ktoś jeszcze jest cwaniakiem to dostaje bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest ok ja osobiście lubię jak jest porządek na serwie i wszyscy są kulturalni

i bardzo mi przeszkadza jak ktoś za bardzo zaczyna przeklinać  jak dla mnie przeklinają tylko osoby zubożałe umysłowo lub dzieci 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieprawda, że tylko tutaj tak jest, bo miałam okazję adminować na innych sieciach i również były bany za nagminne przeklinanie. Czy naprawdę trzeba przeklinać? Jak już ktoś się nie może powstrzymać to niech sobie klnie poza mikrofonem, nie każdy chce tego słuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako osoba, która jest bardzo wulgarna staram się nie klnąć, choć nie ukrywam zdarza mi się przeklnąć w godzinach 6-22 i nie ma co tego okrywać.

Sa dni, że przechodzą mnie myśli " O byłoby lepiej gdyby nie było tego zakazu" ale no nie oszukujmy się, gdyby nie ten zakaz to byłby totalny rozpi**dol, tak jak to było np. dziś. Gdy wszedłem na serwer, od razu przywitany zostałem słowami "ch*j, zamknij mordę", a potem gościu przeklinając wyzywał każdego ( co rundę)  od najgorszych tylko dlatego, że go zabili, przez co inni gracze unosili się na serwerze i tak o to robi się głośny, klnący tłum 😕 Po kilku rundach wyszło chyba 5 osób serwera w tym ja, ponieważ odechciewa się grać .  Chyba tego nie chcemy 😕.

Jak dla mnie propozycja słaba 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba banować za wulgaryzmy i tępić takie postępowanie. My jako społeczność graczy również dajemy przykład młodszym pokoleniom.

Młody gracz chłonie wszystko co się dookoła niego dzieje. Grając na kulturalnym serwerze wyniesie tylko dobre strony, a nie będzie sypał wiązkę na prawo i lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już dobra ale jest taka możliwość więc używam...widzę naruszyłem temat już jak bym nie wiem co zrobił....a co do shadow to nie wiem gdzie grałaś chyba baton 1234 to tam mogło by by..ja nigdy tak nie spotkałem ale dobra jak tam wyżej było napsiane zamknijcie temat bo widzę kilka ludzi obruszyło się chyba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, rodzic jest jak najbardziej odpowiedzialny za wychowanie dziecka, ale pamiętaj, że nie tylko styl wychowania rodzica wpływa na zachowanie dziecka! Na zachowanie dziecka wpływają też szkoła, serwery gier komputerowych, czy społeczność, w której się dzieciak otacza.

A odnośnie pierwszej sprawy, to po drugie, nawet jako zwykli gracze mamy być wzorem do naśladowania. Rozumiem, że komuś, w tym mi coś się w głowie pobergoli raz na jakiś czas, ale my też możemy wychować inaczej innych ludzi. Sami sobie możemy robić opinię w taki sposób, jaki się zachowujemy oraz jak wychowujemy innych. Wulgaryzmy, wyzwiska, czy jakikolwiek inny brak kultury będzie o nas świadczyć bardzo źle. CS 1.6 to nie tylko gra, ale też wpływanie na ludzką psychikę.
Ps. Ja właśnie jestem na tej sieci i gram na serwerach od ponad 5 lat, bo tu była najlepsza atmosfera i najmniej problemów z osobami, które łamały regulamin.

Po trzecie, wulgaryzm sam w sobie, z powodu psychiki ludzkiej przyciąga graczy do wyzwisk, czy prezentowania nieodpowiednich treści. Widzę, że temat stworzyłeś po mojej pewnej słusznej skardze ;) Przecież nie bez powodu zostało stworzone pięcioliterowe, najsłynniejsze wulgarne słowo wśród Polaków i innych Słowian. :gk:

 

Po czwarte, @Shadow. przecież nie będzie Ci tutaj reklamować innych sieci, bo każdy wie doskonale, czym to się kończy. I ma racje, bo ja też grałem na innych sieciach i szczególnie jedna z sieci, która już nie istnieje, ostro karała za wulgaryzmy, ciekaw jestem, czy znajdziesz w historii naszej sieci istnienia serwera typu Zombie Escape? Bo tam grając admini stosowali się do upominania za pierwszy i drugi wulgaryzm. Za trzeci - ban na 5 minut, za czwarty i dalszy - ban na pół godziny lub godzinę (w zależności). I jeśli taki gracz dostałby za to samo bana 15-20 razy, to za prośbą opiekunów serwera i przede wszystkim ostatecznej decyzji głównej administracji, taki gracz dostał bilet w jedną stronę... BAN PERMANENTNY. Ps. Moim zdaniem, można by było wprowadzić takie rozwiązanie :D

 

I mają rację wszyscy Ci, co piszą, że pozwolenie na przeklinanie stworzy patologię na serwerach. Pozwólmy na wszystko, a się konkretna anarchia zrobi...

 

A teraz dla porównania - dlaczego większość obcokrajowców mają o Polakach zazwyczaj (bo nie zawsze) bardzo złe zdania? Bo Polacy zazwyczaj pokazują się, jako uświnieni alkoholicy napackani w 3 trupy, są bardzo wulgarni i jak inni słyszą wulgaryzmy, to pierwsza myśl ich to - POLAK!!! Dlaczego Polacy są źle pojmowani, jeśli chodzi np. sport? Bo jak nie wulgarne wyzwiska w trakcie meczu piłki nożnej, to wyzwiska w stronę obcych zawodników MMA, bo to Polak miał wygrać (tak, przykład z KSW :D ) A jak już nie dojdzie do przełomowej kradzieży, to dojdzie do dość dziwnych morderstw na zachodzie...
A w samej Polsce też nie lepiej, bo nie bez powodu powstały stereotypy o typowych Januszach, pjoterach, sebixach, karynach, itp.


Dlatego mam przesłanie dla Ciebie:

 

5 godzin temu, Kindzia:* napisał:

Atypowy wyraznie powiedzial, ze nie ma mowy o zlagodzeniu kar za przeklinanie, a co najwyzej moze je zaostrzyć

Prędzej Sevral o tym wspomniał, nie Atypowy, ale to już wszystko jedno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...