Skocz do zawartości
artur z sanoka

[Rozpatrzone] artur z sanoka odwolanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: artur z sanoka

Serwer: onlydd2

Data zdarzenia: 22 stycznia 2020

Godzina: 15:40

Opis sytuacji: ktos zaczal mnie wyzywac to odpyskowywalem komus,do tego bylem podpity.Jestem stalym graczem u was,dostalem bana na 3 dni a teraz widze juz ban zmieniony na 6 dni.Grywam praktycznie tylko u was wiec prosze o skrocenie bana do 1 dnia.Obiecuje ze juz nie bede zwracal uwagi jesli ktos bedzie mnie obrazal.

Link do bana: [BAN]-------------------------------------[NA]|||Zostałes zbanowany na tym serwerze|||Twój Nick: artur z sanoka|||Twoje IP: 185.38.225.57|||Steam: STEAM_0:0:49525760|||Admin banujący: smiley|||Powód: przeklinasz + obrazasz innych graczy|||Data bana: 22.01.2020 - 15:41:43|||Zbanowany na: 1 tydzien|||Pozostało czasu do końca: 6 dni, 22 godzin, 20 minut i 58 sekund|||Koniec bana: 29.01.2020 - 15:41:43|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN]Missing RIFF/WAVE chunksKicked :"Jestes zbanowany, sprawdz konsole."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie to że byłeś podpity, jesteś jeszcze gorszym przypadkiem niż pozostała reszta. Jak będziesz już trzeźwy to sobie poczytasz swoje arcydzieła. Oczywiście jak w przypadku pozostałych panów którzy napisali odwołania jest to tylko mała część tego co pisałeś.

ziomek i artursanok.jpg

artursanok.jpg

wyzwiska.PNG

Ten ostatni ss skłonił mnie to przedłużenia ci bana na 7 dni. Może to nauczy cię szacunku do innych graczy.

By >SiWy<,

Deus ale bez emocji i zmien to pierwsze zdanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

QPc7LSK.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...